عقرب سياه تبرئه شد


عقرب سياه تبرئه شدعقرب سياه تبرئه شد
قوه ي قضاييه مقتدرانه در اجراي احكام اسلامي

پس از كاوه اشتهاردي با 14 راي تبرئه و مهدي هاشمي با پرونده اي قطور اين بار نوبت عقرب سياه!

جهان نیوز، از مخاطبان درخواست دارد اخبار زیر را که از ابتدای رسیدگی به پرونده این فردشیطان صفت است مرور کرده و قضاوت خود در خصوص رای صادره را اعلام نمایند.

۲۰ اردیبهشت ۸۹

حكم اعدام پسر شيطان صفت موسوم به «عقرب سياه» كه ۱۵ زن و دختر را با تهديد شوكر برقي مورد آزار و اذيت برنامه داده بود، از سوي قضات ديوان عالي كشور نقض شد.

هيأت قضايي دادگاه پس از محاكمه و شور، حكم به اعدام متهم دادند اما قضات ديوان عالي كشور به دليل احراز نشدن شرايط تجاوز به عنف، پس از نقض اين حكم پرونده را براي رسيدگي به شعبه هم عرض فرستادند كه بزودي قضات شعبه ۷۹ دادگاه كيفري استان تهران رسيدگي به پرونده را آغاز خواهند كرد.

۱۱بهمن۸۹:

از ۳۰ نفر شاكي اين پرونده تنها ۲ شاكي در دادگاه حضور يافته‌اند، كه اين افراد نيز توسط يكي از بستگان عقرب سياه كه در ورودي دادگاه حضور يافته تهديد شده‌اند.

۱۳بهمن۸۹

سارا ۳۲ ساله سومين قرباني عقرب سياه است كه حدود ۴ سال پيش براي اولين بار قرباني اين فرد شده و جسد بي جان وي در اطراف بخش فشافويه كشف شد.

او می گوید: به او گفتم داخل كيفم يك قرآن است و عكس پسرم تورو خدا قرآن را به من بده و اجازه بده با عكس پسرم وداع كنم اما او قرآن را به صورت من كوباند و عكس پسرم را هم پاره كرد و در قبري كه براي من كنده بود ريخت.

بدنم هيچ گونه احساسي نداشت تنها گريه مي‌كردم از اينكه چرا لباسي بر تن ندارم حتي نمي‌توانستم خودم را تكان بدهم. نمي‌توانستم فرياد بزنم.

۱۳ بهمن۸۹

به گفته برخي از شاكيان اين پرونده، متهم از داخل زندان و به نحوي كه اصلا معلوم نيست، شماره همراه اين افراد را به دست آورده و بعد از اينكه موفق نشده است از طريق مسالمت‌آميز آنها را به اعلام رضايت راضي كند،‌ به زور متوسل شده و آنها را تهديد كرده است.

يكي از اين شاكيان مدعي شده است كه متهم بعد از تماس با او، اطلاعات شخصي و حتي محل تحصيل فرزندش را هم به او گفته و او را تهديد كرده كه در صورت عدم رضايت، فرزند خردسالش را قطعه قطعه خواهد كرد.

۲۰بهمن۸۹

محاكمه «عقرب سياه»، جواني كه متهم است ۳۰ زن و دختر جوان را ربوده و مورد آزار و اذيت برنامه داده است، دقايقي قبل به پايان رسيد. در اين جلسه، بعد از اينكه حدود ۸ نفر از شاكيان پرونده دوباره با اعلام شكايت از متهم، نحوه اقدامات متهم را بازگو كردند، متهم در جايگاه ايستاد و از خود دفاع كرد.

متهم عليرغم اعترافات قبلي خود در آگاهي كه آن را تحت فشار اعلام كرد، امروز در مقابل قاضي حسيني، فقط اتهامات آدم‌ربايي و سرقت اموال شاكيان را پذيرفت و مدعي شد كه آنها را مورد آزار و اذيت برنامه نداده است.

۳۰بهمن ۸۹:

جوان معروف به «عقرب سياه» و متهم به ربودن، آزار و اذيت و سرقت اموال ۳۰ زن و دختر جوان، بعد از محاكمه در شعبه ۷۹ دادگاه كيفري از اتهام تجاوز به عنف تبرئه شد.

در روزهاي گذشته يك نفر از قضات اين شعبه، قائل به ۲ بار اعدام اين متهم بود اما ۴ نفر ديگر،‌ قائل به اين مسئله نبودند و نظر به تبرئه وي از اتهام تجاوز به عنف داشتند اما در نهايت با نظر ۳ نفر از مستشاران، متهم تبرئه شد.

متهم در اين خصوص به تحمل شلاق محكوم شد.

جهان نيوز - عقرب سیاه تبرئه شد؛ قضاوت با شما!68 out of 100 based on 63 user ratings 988 reviews