نيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهان


نيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهاننيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهان
"‌نيكبخت واحدي" نامزد محبوب‌ترين بازيكن جهانبازيكن پرسپوليس چگونه كانديدا شد؟!
سرويس: ورزشي - فوتبال1387/08/01
10-22-2008
8708-00400: كد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال
"علي‌رضا واحدي نيكبخت" به عنوان نماينده ايران از سوي سايت جهاني تاريخ و آمار فوتبال،‌ كانديداي انتخاب محبوب‌ترين بازيكن جهان شد.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سايت جهاني تاريخ و آمار فوتبال كه قصد انتخاب و معرفي محبوب‌ترين بازيكن فوتبال جهان را از طريق راي‌گيري دارد، عليرضا واحدي نيكبخت را به عنوان نماينده فوتباليست‌هاي ايراني در اين راي‌گيري انتخاب كرد.

اين سايت محبوب‌ترين بازيكن جهان را از ميان صد فوتباليست از 58 كشور جهان براساس راي‌گيري از سوم اكتبر تا سوم ژانويه انتخاب مي‌كند و برنامه است در پايان ژانويه 2009 انتخاب و راي نهايي را اعلام و طي مراسمي در كشور آلمان، با حضور بزرگان فوتبال دنيا، از وي تقدير كند.

طبق قواعد اين انتخابات، بازيكنان آسيايي كه برنامه باشد در انتخابات شركت داده شوند، الزاما بايد در ليگ‌هاي كشور خودشان فوتبال بازي كنند. مسوولان سايت جهاني تاريخ و آمار فوتبال "عليرضا واحدي نيكبخت" بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس را از طريق نماينده‌شان در ايران، انتخاب كرده اند.

نماينده اين سايت در ايران درباره ملاك انتخاب واحدي نيكبخت گفت: "به دليل آن كه مهدي مهدوي‌كيا و جواد نكونام خارج از ايران بازي مي‌كنند و همچنين زماني كه بايد كانديدا معرفي مي‌شد، علي كريمي نيز در قطر فعاليت داشت، نيكبخت را انتخاب كردم."

عليرضا واحدي نيكبخت كه اين انتخاب برايش غيرمنتظره بود، در اين‌باره به ايسنا گفت: "از اين انتخاب شوكه شدم و تنها بايد بگويم بسيار خوشحال هستم. به هر حال در چند سال گذشته به رغم حضور در دو تيم بزرگ و پرهوادار استقلال و پرسپوليس تهران، سعي كردم جايگاهم را حفظ كنم. همچنين ميزان رايي كه در اين انتخابات به دست خواهم آورد تنها بستگي به نظر فوتبال‌دوستان ايراني دارد."

وي افزود: "تصور مي‌كنم هواداران پرسپوليس با مراجعه به اين سايت به من راي بدهند و مطمئن هستم آن دسته از هواداران استقلال كه مي‌دانند براي موفقيت تيم‌شان در ساليان گذشته زحمت كشيده‌ام نيز راي خواهند داد."

به گزارش ايسنا، اين سايت بهترين و محبوب‌ترين بازيكن، بهترين تيم، مربي، داور و كمك داور را از طريق راي‌گيري در سايت انتخاب مي‌كند.

همچنين در انتخابات محبوب‌ترين بازيكن جهان نام بازيكناني چون رونالدينيو، رونالدو، كاسياس، دكو، بالاك و... ديده مي‌شود. سال گذشته يك بازيكن مصري از سوي اين سايت به عنوان محبوب‌ترين بازيكن جهان شناخته شد.

نكته جالب توجه اين است كه هر كاربر مي‌تواند با مراجعه به اين سايت WWW.IFFHS.DE چندين‌بار بازيكن محبوب خود را انتخاب كند.

انتهاي پيام@@@@!!!!کتک کاری مايلي‌كهن و قلعه‌نويي در کلاس مربیگری روته مولر !!!! @@@@

1:

وقت مخابره خبر :10/8/1387 خبر:1239ستاره پرسپوليس بالاتر از كاكا،‌دل پيه رو و رونالدينيو
نيكبخت ،پنجمين بازيكن محبوب جهان


نيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهان
پايگاه خبري فوتبال ايران – سايت فدراسيون بين المللي آمار و تاريخ فوتبال جهان نيكبخت واحدي را به عنوان محبوب ترين فوتباليست ليگ ايران در جمع 100 بازيكن برتر فوتبال جهان برنامه داده كه طبق راي گيري صورت گرفته تا روز جمعه 10 آبان ماه نيكبخت واحدي در مكان پنجم اين رده بندي برنامه دارد.

به نقل پايگاه خبري فوتبال ايران با توجه به تعدد كاربران مصري در سايت هاي فوتبال در راي گيري سايت www.iffhs.de باز هم ابوتريكه مصري صدرنشين هست.


اخبار نقل و انتقالات
اين بازيكن با 78.934 راي در مكان نخست جدول محبوب ترين بازيكنان جهان برنامه گرفته هست.


اخبار تیم ملی
سني و ماركوس دو بازيكن برزيلي تيم هاي سائو پائولو و پالميراس در مكان هاي دوم و سوم برنامه دارند.


نازنین؛ دختر فوتبالیست ایرانی الاصل در سوئد! (+عکس)
سوازو بازيكن تيم ملي هندوراس و باشگاه بنفيكاي پرتغال چهارم هست و عليرضا واحدي نيكبخت از جمهوري اسلامي ايران با 31.877 راي در مكان پنجم برنامه دارد.

در اين رده بندي با توجه به تعدد بازيكنان كشورهاي صاحب فوتبال راي بازيكنان اين كشور ها شكسته شده و بازيكنان سرشناسي مثل كاكا ،‌رونالدينيو و روبينيو در مكان هاي پانزدهم ،‌بيست و يكم و بيست و هفتم برنامه دارند.


فولاد ماهان قهرمان آسيا شد (افتخاری دیگر برای اصفهان)
دل پيه رايشان ايتاليايي يازدهم هست و بوفون و توتي در مكان هاي شانزدهم و هفدهم برنامه دارند.

راي گيري سال فدراسيون جهاني آمار و تاريخ ادامه خواهد داشت و كاربران اينترنتي با مراجه به اين سايت همچنان مي توانند بازيكن محبوب خودشان را انتخاب كنند.


والیبال قهرمانی آسیا ، ایران المپیکی شد !

2:

حضور در جمع 5 بازيكن محبوب جهان
نيكبخت‌: افتخاری بزرگ در کارنامه فوتبال من


پايگاه خبري فارس: مهاجم تيم فوتبال تيم فوتبال پرسپوليس فرمود: خوشحال هستم چون افتخار بزرگي در كارنامه فوتبالي من محسوب مي شود.

به نقل پايگاه خبري فارس، عليرضا نيكبخت واحدي در خصوص حضورش در جمع 5 بازيكن محبوب جهان فرمود‌: خوشحال هستم چون افتخار بزرگي در كارنامه فوتبالي من محسوب مي شود؛ اما اطلاع‌رساني خوبي در اين زمينه صورت نگرفته هست و اميدوارم رسانه ها اين خبر را به خوبي پوشش دهند.


نتايج جام جهاني 2010


ايشان در خصوص بي‌احترامي هواداران هستقلال فرمود: ‌ديگر به اونها كاري ندارم و فقط به فكر تيم خودم هستم.


دانلود گل ها و هایلایت های جام جهانی 2010
هستقلال براي من محبوب بود؛ اما پس از دربي 65 علاقه ام را به اين تيم از دست دادم.انتهاي پيام/

3:

نيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهان
موضوع : جداول آماری وقت انتشار : 21/8/1387 ساعت 10:11تعداد بازديد : 1805نيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهان


نیکبخت بهترین گلزن پرسپولیس می ‎شود؟ نيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهان
علیرضا نیکبخت واحدی در چهارده دیدار اول پرسپولیس در لیگ هشتم درخشش قابل توجهی داشت و9 بار دروازه حریفان را باز کرد.

به نقل سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علیرضا نیکبخت واحدی با این 3 گل، تعداد گلهای خود را در لیگ برتر برای پرسپولیس به عدد 26 رساند و به این ترتیب در رده دومین گلزن برتر 8 دوره لیگ برتر پرسپولیس برنامه گرفت و با توجه به 20 دیدار آینده، در صورتی که نیکبخت 3 گل دیگر به ثمر برساند، بهترین گلزن پرسپولیس در لیگ برتر شناخته می شود.درضمن کریم باقری با 19 گل زده در رتبه پنجم جای گرفت


جالب اینکه نیکبخت سومین فصل حضور خود را در پرسپولیس سپری می کند.

وی چندین بار نیز در جام حذفی برای پرسپولیس گلزنی کرده هست.

نیکبخت در 5 فصل حضور در هستقلال، تنها 14 بار موفق به گلزنی شده هست.

بر همین پايه ، در حال حاضر سهراب انتظاری با 28 گل زده عنوان برترین گلزن پرسپولیس را به نام خود ثبت کرده هست.
در ضمن، اولین گل پرسپولیس در لیگ برتر در تاریخ 13 آبان سال 1380 توسط رضا جباری برابر فولاد خوزستان به ثمر رسید و اولین گل انتظاری در روز ششم آذر 1380 مقابل ابومسلم به ثبث رسید


با هم نگاهی داریم به برترین گلزنان پرسپولیس در 8 دوره لیگ برتر تا هفته چهاردهم لیگ 87؛ردیف --------------------------نام بازیکن ------------------------------------تعداد گل زده


1 ------------------------سهراب انتظاری ----------------------------------282 ---------------------علیرضا نیکبخت واحدی ------------------------------263 --------------------------جواد کاظمیان ----------------------------------254--------------------------علی انصاریان -----------------------------------215 --------------------------کریم باقری -------------------------------------196-------------------------محسن خلیلی -----------------------------------187--------------------------علی دایی --------------------------------------168 -------------------------رضا جباری --------------------------------------149 ------------------------مهرداد اولادی ------------------------------------1210 ---------------------مهرزاد معدنچی ------------------------------------12


4:

به نظر نمياد چندان رقابت جالب و دقيقي باشه.

وقتي بازيكن هندوراس!!!! شده چهارم!! تا تهش برو...


5:

از ملت ايران عذرخواهي مي‌كنم
واحدي‌نيكبخت در نشست كميته انضباطي:
هيچ مشكلي با دايي ندارم
اشتباه سهايشان بود؛ از تيم ملي فرار نمي‌كنم
سرايشانس: ورزشي - فوتبال


1387/08/21
11-11-2008
8708-13347: كد خبر

پايگاه خبري دانشجايشانان ايران - شهرستان تهران
سرايشانس: ورزشي - فوتبال
نشست كميته‌ي انضباطي در خصوص رسيدگي به تخلف عليرضا واحدي‌نيكبخت در محل اين كميته انجام شد و اين بازيكن در برابر اتهامات وارده به دفاع از خود پرداخت.به نقل پايگاه خبري دانشجايشانان ايران (ايسنا)، در ابتداي اين نشست، مجتبي شريفي رييس كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال با اشاره به نقل سرپرست تيم ملي فوتبال درباره حضور عليرضا واحدي‌نيكبخت همراه با تيم ملي در فرودگاه بين‌المللي امام خميني و همينطور بازگشت ناگهاني او به بهانه آوردن پاسپورت به هتل المپيك و سپس عدم برقراري ارتباط مجدد با مسئولان تيم ملي و همينطور اتهام تمرد از حضور در تيم ملي فوتبال توضيحاتي را به نيكبخت واحدي ارائه كرد و خواهان دفاع اين بازيكن از خود شد.*** دفاعيات واحدي نيكبخت

در ادامه عليرضا ‌نيكبخت واحدي ماجرا را بدين شرح بيان كرد: ساعت 20:30 دقيقه جمعه "ابراهيمي" سرپرست تيم ملي با من تماس گرفت و از من خواست ساعاتي بعد - در ساعت 1:30 بامداد شنبه- با گذرنامه خود در هتل المپيك حاضر شوم، من نيز همين كار را انجام دادم، اما وقتي كه قصد داشتم گذرنامه خود را به مسئولان تيم ملي تحايشانل دهم متوجه شدم كه گذرنامه‌ي همراهم مربوط به اقامت من در كشور امارات هست و به واسطه‌ي ايشانزاي سه ساله امارات، اون را در اختيار دارم، در واقع اين پاسپورت را به جاي پاسپورت اصلي خود به اشتباه همراه آورده بودم كه به همين دليل از مسئولان تيم ملي اجازه خواستم تا براي گرفتن پاسپورت اصلي خود اقدام كنم.ايشان اضافه کرد: وقتي كه به هتل المپيك رسيدم تنها ابراهيمي و مازيار زارع را ديدم و به سرعت سوار اتوبوس تيم ملي شدم.

در اون وقت حتي من، علي دايي سرمربي تيم ملي را كه در جلايشان اتوبوس نشسته بود نديدم، پيش از اونكه براي برداشتن پاسپورت از اتوبوس پياده شوم، ساك وسايل خود را به مازيار زارع دادم و با اطلاع به ابراهيمي بلافاصله با در اختيار گرفتن خودرايشاني براي گرفتن پاسپورتم كه در اختيار باشگاه پرسپوليس بود، هتل المپيك را ترك كردم و حتي برنامه شد اگر پليس اين ماشين را متوقف كرد من خود تمامي جريمه‌هاي اون را تقبل كنم.واحدي نيكبخت در جواب به سوال رييس كميته انضباطي پيرامون دليل جواب ندادن به تماس‌هاي سرپرست تيم ملي به دليل دايورت كردن گوشي و همينطور خاموش كردن تلفن همراه خود نيز فرمود: گوشي من داراي سيستمي هست كه پس از 10 ثانيه اگر به اون جواب ندهم پيغام دايورت شدن را مي‌دهد و در اون وقت به دليل اونكه گوشي در جيب من بود و صداي اون را نيز قطع كرده بودم متوجه تماس‌ها نشدم و دايورت شدن گوشي من نيز خودكار صورت مي‌گرفت.به نقل ايسنا، نيكبخت واحدي با در اختيار گرفتن گوشي يكي از خبرنگاران و تماس با گوشي خود به صورت عملي نحوه دايورت شدن گوشي‌اش را نشان داد.مهاجم پرسپوليس اضافه کرد: پس از مدتي شارژ گوشي من تمام شد و دليل خاموش شدن گوشي من نيز همين موضوع بود، متاسفانه در اون وقت هيچ وسيله‌اي براي تماس با سرپرست تيم ملي نداشتم تا اين موضوع را كه پاسپورتم در باشگاه پرسپوليس هست را به او اطلاع دهم.واحدي نيكبخت تاكيد كرد: قبول دارم كه اشتباه رخ داده هست؛ اما تمامي اين اشتباهات سهايشان بوده و من بازيكني نيستم كه بخواهم از تيم ملي فرار كنم.ايشان درباره علت نياوردن گذرنامه خود به همراه‌اش و در اختيار نگرفتن اون از باشگاه پرسپوليس نيز فرمود: وقتي كه من براي آوردن گذرنامه‌ام باز گشتم ساعت چهار صبح بود و گذرنامه نيز داخل باشگاه پرسپوليس بود من حتي با خوردبين سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس تماس گرفتم كه او به من فرمود چگونه ساعت چهار صبح من گذرنامه را از باشگاه به تو برسانم.واحدي نيكبخت تصريح كرد: گذرنامه تمامي بازيكنان همواره در اختيار باشگاه هست و گذرنامه من نيز در باشگاه پرسپوليس بود كه در اين زمينه مصطفايشان مديرعامل باشگاه و محمود خوردبين سرپرست تيم حاضر هستند اين موضوع را تاييد كنند.شريفي رييس كميته انضباطي نيز در اين وقت تاكيد كرد كه درباره اين فرموده‌هاي نيكبخت واحدي از باشگاه پرسپوليس هستعلام خواهد كرد.واحدي نيكبخت در ادامه دفاعيات خود فرمود: هيچ‌گاه به دنبال فرار كردن از تيم ملي نبودم و همواره به پيراهن تيم ملي عشق ورزيده و به بازي كردن براي تيم فوتبال كشورم افتخار مي‌كنم.

بي‌ترديد حضور در تيم ملي آرزايشان هزاران بازيكن هست و بازيكنان بسياري بودند كه دوست داشتند به جاي نيكبخت واحدي در تيم ملي باشند، بنابراين چرا بايد موقعيت به اين خوبي را از دست بدهم و تيم ملي را همراهي نكنم.ايشان اضافه کرد: خدا مي‌داند كه تمامي اشتباهات رخ داده سهايشان بوده هست و من نيز به دليل اين اشتباهات بسيار ناراحت هستم، البته تصور نمي‌كردم اين موضوع تا اين اندازه بزرگ شود چرا كه محمد محمدي دروازه‌بان تيم ملي نيز به دليل اونكه گذرنامه‌اش در آلمان بود نتوانست تيم ملي را همراهي كند اما نمي‌دانم چرا در مورد من اين صحبت‌ها به وجود آمد.بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس شهرستان تهران درباره شائبه‌ي اختلاف نظرش با فرد خاصي در تيم ملي نيز فرمود: به هيچ عنوان در تيم ملي با كسي مشكلي ندارم.

علي دايي به من لطف كرده هست و من را به تيم ملي دعوت كرده و به همين دليل از او سپاسگزارم؛ بي‌ترديد كوچك‌ترين فكر و تصميمي براي فرار از بازي براي تيم ملي و يا ساختن داستاني براي اين كار نداشتم و بي‌ترديد براي من باعث افتخار خواهد بود كه با پيراهن تيم ملي به ميدان بروم.

من از سال 76 كه به تيم ملي دعوت شدم همواره با تمام توان در خدمت تيم ايران بودم و سابقه‌ي 70 بازي ملي و 30 گل ملي را نيز در پرونده دارم، بي‌ترديد اين كارنامه من را از اتهام تمرض از حضور در تيم ملي مبرا مي‌كند.

من همواره براي تيم ملي كوشش كردم و حتي در مقطعي پس از بازي مقابل امارات وقتي كه به دليل مسائل شخصي نمي‌توانستم در تيم ملي بازي كنم اين موضوع را به سرمربي تيم اطلاع دادم و از او اجازه گرفتم.به نقل ايسنا، واحدي نيكبخت ادامه داد:‌ بي‌ترديد اين بار نيز اگر مشكلي براي حضور در تيم ملي فوتبال داشتم اين موضوع را به سرمربي تيم اطلاع مي‌دادم و ديگر براي همراهي تيم به هتل المپيك نمي‌رفتم من حتي تا پاي پرواز و در فرودگاه نيز رفتم و همين موضوع نشان مي‌دهد كه من قصد داشتم تيم ملي را همراهي كنم و بي‌ترديد اگر مشكلي در اين زمينه وجود داشت بار ديگر اون را به سرمربي تيم ملي اطلاع مي‌دادم.ايشان تصريح كرد: از نظر آمادگي جسماني در بهترين واقعيات برنامه داشتم و دليل اين موضوع نيز به ثمر رساندن 9 گل در ليگ برتر هست و هيچ موضوع خاصي نبود كه بخواهم براي ‌اون بهانه بتراشم و تيم ملي را همراهي نكنم.بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس شهرستان تهران ادامه داد: حتي در وقت حضور امير قلعه‌نايشاني در تيم ملي نيز با وجود مسائلي كه از وقت باشگاه هستقلال به وجود آمده بود، در خدمت تيم ملي بودم.

البته در هستقلال نيز رابطه من و قلعه‌نايشاني رابطه‌ي پدر و فرزندي بود اما در هر صورت مشكلاتي به وجود آمد، با اين حال وقتي كه قلعه‌نايشاني من را به تيم ملي دعوت كرد با جان و دل به تيم ملي آمدم و تمام توان خود را براي تيم ايران گذاشتم.ايشان اضافه کرد: من هيچ مشكلي با سرمربي تيم ملي ندارم و علي دايي را همواره فردي دلسوز و يكي از سرمايه‌هاي فوتبال كشور مي‌دانم.واحدي نيكبخت در ادامه تاكيد كرد: به دليل اين اشتباه خود از تمامي ملت ايران عذرخواهي كرده همينطور از علي‌آبادي رييس ساوقت تربيت بدني كه مانند پدر من بوده و متولي باشگاه پرسپوليس نيز هست و همينطور تاج رييس كميته‌ي تيم‌هاي ملي نيز عذرخواهي مي‌كنم كه بي‌ترديد اگر در اين جلسه بود و حرف‌هاي من را مي‌شنيد او نيز به من حق مي‌داد.

همينطور از علي دايي سرمربي تيم ملي ايران نيز عذرخواهي مي‌كنم، اگر علي دايي بار ديگر من را به تيم ملي دعوت كند با تمام توان در خدمت تيم ايران خواهم بود و در غير اين صورت نيز براي تيم ملي آرزايشان موفقيت مي‌كنم.ايشان در جواب به سوال كميته انضباطي پيرامون در اختيار داشتن گذرنامه از سايشان ساير بازيكنان باشگاه پرسپوليس نيز فرمود: كريم باقري به دليل سفر خانوادگي به دوبي كه يك ماه پيش صورت گرفته گذرنامه‌اش در اختيارش بود و درباره مازيار زارع نيز اطلاعي ندارم.واحدي نيكبخت درباره واكنش رسانه‌ها به اين موضوع نيز فرمود: در هر صورت كمي بيش از اندازه اين موضوع بزرگ شد و برخي از مسائلي كه مطرح شد واقعيت نداشت، با اين حال از خبرنگاران نيز تشكر مي‌كنم چرا كه خبرنگاران ما همواره بسيار زحمت‌كش هستند و در اين باره نيز اون‌ها به خوبي به موشكافي موضوع پرداختند.ايشان در پايان فرمود: باز هم تاكيد مي‌كنم كه به هيچ عنوان قصد فرار از بازي براي تيم ملي را نداشته و همواره با جان و دل در خدمت تيم ايران هستم و بي‌ترديد تعصب ملي من از هر كسي بيشتر هست و به دليل اشتباهي كه رخ داده از تمامي امت ايران، مسئولان ورزش، فدراسيون و تيم ملي فوتبال عذرخواهي مي‌كنم اما باور كنيد اين اشتباه سهايشان بوده هست.به نقل ايسنا، در پايان اين نشست رييس كميته‌ي انضباطي فراخوان كرد با توجه به دفاعيات نيكبخت واحدي و همينطور پس از گرفتن هستعلام‌هايي در همين رابطه راي نهايي خود را پيرامون وضعيت اين بازيكن ملي‌پوش و باشگاه پرسپوليس شهرستان تهران فراخوان خواهد كرد.انتهاي پيام

6:

جالبه........


من به شخصه فقط به خاطر اينكه تو پرس پوليسه/.

.

.

.

.

.


اما خب بازيش عاليه

7:

مجتبی شریفی در فرمودگو با مهر:
منتظر جواب هستعلام های نیکبخت هستیم/ رای نهایی هفته آینده فراخوان می شود


رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صدور رای نهایی پیرامون نیکبخت واحدی را به دریافت جواب هستعلام های لازم از سوی دستگاههای ذیربط منوط دانست.

مجتبی شریفی رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با بیان این مطلب به خبرنگار مهراضافه کرد: 5 عضو کمیته انضباطی پس از شنیدن دفاعیات نیکبخت واحدی، به منظور روشن شدن زوایای اتهام این بازیکن منتظر دریافت هستعلام از برخی مراجع ذیصلاح هستند تا پس از جمع بندی لازم، رای نهایی خود را فراخوان نمايند.

شریفی با تاکید بر اینکه در فراخوان رای کمیته انضباطی شتابزده عمل نخواهیم کرد و عجله ای در صدور رای نداریم، تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع قصد داریم با اشراف کامل نسبت به پرونده و بررسی کامل زوایای موضوع در خصوص این بازیکن به فراخوان رای بپردازیم.
رئیس کمیته انضباطی با بیان اینکه اتهام نیکبخت تمرد از حضور در اردوی تیم ملی هست یادآور شد: اتهامات دیگری نیز نسبت به این بازیکن مطرح شده هست که پس از هستعلام از دستگاههای مختلف در این زمینه اظهار نظر خواهیم کرد.وی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه رای نیکبخت ظرف اوایل هفته آینده فراخوان شود تصریح کرد: %د هستیم با اطلاعات دقیق رایی مطابق با عدالت و انصاف را در خصوص تخلف نیکبخت صادر کنیم.


8:

در فرمود و گو با فارس
نيكبخت‌واحدي: اگر دوپينگي بودم تمام دنيا مي‌فهميدند

پايگاه خبري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس شهرستان تهران فرمود: سالم زندگي مي كنم و اگر دوپينگي بودم؛ تمام دنيا باخبر مي شدند.


عليرضا نيكبخت واحدي در فرمود و گو با خبرنگار پايگاه خبري فارس، در مورد غيبت در سفر تيم ملي به قطر و حضور در كميته انضباطي فراخوان نمود: به علي دايي و دوستداران تيم ملي حق مي دهم كه از من ناراحت باشند.

من نيز از وقوع اين اتفاق خوشحال نيستم و روزهاي تلخي را سپري مي كنم.ايشان ادامه داد: در كميته انضباطي حرف هايي كه در دلم مانده بود را مطرح كردم.

اميدوارم بپذيرند كه عمدي در كار نبوده هست.مهاجم تيم پرسپوليس در خصوص شايعه تكراري عدم حضور در اردوهاي تيم ملي به خاطر دوپينگي بودن، تاكيد كرد: اين فصل چندين بار آزمايش دوپينگ داده ام.

آزمايشاتي كه از ما مي‌گيرند به آلمان مي‌رود و جواب اون از طريق سايت‌هاي مخصوص ارسال مي شود.

حتي اين كار با نامه نگاري صورت نمي گيرد.ايشان اضافه کرد: با اين واقعيات ‌اگر دوپينگي بودم، تمام امت دنيا از اين موضوع متوجه مي‌شوند.

اين مسائل را نمي توان از مسئولان و خبرنگاران پنهان كرد.نيكبخت واحدي تاكيد كرد: خوشبختانه سالم زندگي مي كنمو و نيازي به دوپينگ كردن ندارم؛ اما برخي مي خواهند براي من حاشيه سازي كنند.ايشان در پايان خاطرنشان كرد: با قدرت به تمريناتم در پرسپوليس ادامه مي دهم و منتظر جواب كميته انضباطي خواهم ماند.انتهاي پيام/

9:

در فرمود و گو با فارس
قطبي: اميدوارم نيكبخت با هيچ محروميتي مواجه نشودنيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهان


پايگاه خبري فارس: مربي تيم فوتبال پرسپوليس شهرستان تهران فرمود:‌ نيكبخت‌واحدي جزو بازيكنان ممتاز تيم من هست و اميدوارم به خاطر مشكلش در تيم ملي، با هيچ محروميتي مواجه نشود.


افشين قطبي در فرمود‌ و گو با خبرنگار پايگاه خبري فارس، فراخوان نمود: نيكبخت يكي از بهترين بازيكنان من در حال حاضر هست و اميدوارم با توجه به اتفاقات پيش آمده در مورد غيبتش در سفر تيم ملي به قطر، محروميتي او را تهديد نكند، چون براي من سخت و باورنكردني هست.ايشان ادامه داد: هيچ مربي در هيچ كجاي دنيا دوست ندارد يكي از بهترين بازيكنان خود را در اين واقعيات حساس از دست دهد.

اميدوارم مسئولان فدراسيون در اين زمينه بزرگواري خود را نشان دهند و او بتواند كماكان در خدمت باشگاه و تيم ملي باشد.سرمربي پرسپوليس در مورد حضور كاپيتان اين تيم در اردايشان تيم ملي تصريح كرد: خوشحالم كه كريم باقري دوباره به تيم ملي بازگشت و مطمئن هستم او براي دايي مهره اي موثر و قابل اعتماد خواهد بود.ايشان در خصوص رحمان رضايي فرمود: بايد به رضايي وقت دهيم تا در تمرينات بتواند خود را نشان دهد و مانند دوران حضورش در ليگ ايتاليا بازيكني مفيد و مؤثر باشد.

مطمئن هستم مي‌تواند به پرسپوليس كمك كند.قطبي همينطور در خصوص حضور دوست هلندي خود در تمرينات پرسپوليس فرمود: اين مفسر بزرگ هلندي يكي از بهترين برنامه‌هاي تلايشانزيوني ورزشي را در كشور خود اجرا مي‌كند و براي آشنايي و ديدار با من و فوتبال ايران به شهرستان تهران آمده هست.

سعي مي كنم از تجربيات ايشان هستفاده كنم.

ايشان يك هفته ميهمان من هست.انتهاي پيام/

10:

نيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهان

نيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهان

نيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهان

11:

عالی بود

12:

در فرمود و گو با فارس
شريفي: پرونده نيكبخت ملي بوده و توصيه اي نمي پذيرم

پايگاه خبري فارس: رئيس كميته انضباطي فرمود: با توجه به اين كه پرونده هافبك پرسپوليس ملي هست، توصيه اي را در اين مورد نمي پذيرم.

مجتبي شريفي در فرمود و گو با خبرنگار فارس، در ارتباط با اين كه چه وقتي نيكبخت واحدي در كميته انضباطي شركت مي كند، فراخوان نمود: اين بازيكن فردا بايد در فدراسيون حاضر شود تا در مورد هستعلام هايي كه به دست ما رسيده هست، توضيح دهد.ايشان اضافه کرد: در صورتي كه در اين نقل ها ابهامي وجود داشته باشد، او بايد توضيح دهد.شريفي در جواب به اين سئوال كه آيا براي رسيدگي به پرونده اين بازيكن، توصيه اي هم به ايشان شده يا خير، عنوان كرد: هيچكس در اين باره به ما توصيه و يا شكايتي نكرده هست و ما بر پايه گزارشات رسيده اين موضوع را رسيدگي مي كنيم.

آدم توصيه پذيري نيستم به خصوص كه اين پرونده ملي هست.رئيس كميته انضباطي خاطر نشان ساخت: با توجه به اين كه خيلي ها رايشان اين پرونده زوم كرده اند و دوست دارند قضيه را بدانند، به صورت جامع به اون رسيدگي مي شود.انتهاي پيام/

13:

قبل از حضور در كميته انضباطي فدراسيون
نيكبخت به ستاد ملي مبارزه با دوپينگ رفت

پايگاه خبري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس قبل از حضور در كميته انضباطي، دقايقي قبل به ستاد مبارزه با دوپينگ رفت.

به نقل پايگاه خبري فارس، عليرضا نيكبخت واحدي، مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس كه برنامه هست ساعت 15 و 40 دقيقه امروز در كميته انضباطي فدراسيون حاضر شود، دقايقي قبل به ستاد ملي مبارزه با دوپينگ واقع در مجموعه ورزشي انقلاب، ساختمان چهار طبقه، رفت.اين بازيكن ديداري با مسئولان اين ستاد داشت و سپس نامه‌اي را براي شريفي، رئيس كميته انضباطي گرفت و راهي فدراسيون شد.نيكبخت براي راي كميته انضباطي درباره بي‌نظمي كه در اردايشان تيم ملي داشت، ‌به فدراسيون مي رود.انتهاي پيام/

14:

نيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهان

15:

در فرمود و گو با فارس
نيكبخت‌واحدي: نمي‌دانم چرا مشكل مرا اينقدر بزرگ كرده‌اند


پايگاه خبري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس شهرستان تهران فرمود: مشكلي كه اخيرا برايم پيش آمده مسئله بسيار مهمي نيست و نمي‌دانم چرا اينقدر اون را بزرگ كرده‌اند.

عليرضا نيكبخت واحدي در فرمود و گو با خبرنگار پايگاه خبري فارس، فراخوان نمود: متاسفانه برخي براي ضربه زدن به من از هر موقعيتي هستفاده مي‌كنند و اكنون نيز رايشان مشكل اخير من با تيم ملي زوم كرده اند.ايشان اضافه کرد: به اشتباهم ايمان آورده ام.

نمي‌دانم چطور بايد اين مسئله را بيان كنم؛ اما انتظار ندارم در رسانه ملي در خصوص حكم كميته انضباطي پيش داوري كرده و سي دقيقه در اين خصوص صحبت كنند.نيكبخت ادامه داد: تمام حرف هايم را در كميته انضباطي زدم و خوشبختانه مسئولان باشگاه نيز در خصوص موردي كه در رابطه با اونها بود جوابگو بودند، حال نمي دانم چرا اين مسئله را اينقدر بزرگ مي‌كنند چون به نظر من مشكل بزرگي نيست و مسئولان بادرايتي مثل شريفي به خوبي مي‌توانند اون را بررسي كنند.نيكبخت خاطر نشان كرد: اميدوار هستم رايي كه در خصوص من صادر مي‌شود عادلانه باشد و باز هم مي‌گايشانم مواردي را كه فرمودم حتي يك كلمه اون دروغ نبوده هست.

اگر مي‌خواستم حرف هاي بي ربطي بزنم در كميته انضباطي و يا همراه تيم ملي در فرودگاه حضور پيدا نمي‌كردم.مهاجم پرسپوليس تصريح كرد: اميدوارم بتوانم به زودي در يكي از برنامه هاي ورزشي سيما از خود دفاع كنم چون برخي بهترين موقعيت را پيدا كرده اند تا يكطرفه قضاوت كرده و به من ضربه بزنند.انتهاي پيام/

16:

نقل تصویری از حضور نیکبخت در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال
1387/08/22


نيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهان


نيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهان


نيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهان


نيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهان


نيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهان


نيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهان

17:

پس از تمرين امروز
نيكبخت: از بازي در پرسپوليس محروم نمي شوم


پايگاه خبري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس شهرستان تهران فرمود: اطلاعي در مورد محروميت از حضور در تيم ملي ندارم؛ اما بي شك از بازي كردن در تيم باشگاهي ام محروم نمي شوم.به نقل پايگاه خبري فارس، عليرضا نيكبخت واحدي پس از تمرين امروز فراخوان نمود: مي دانم اشتباه كرده ام و اميدوارم راي صادره در مورد من به گونه اي باشد كه فوتبالم آسيب نبيند.


ايشان اضافه کرد: در خصوص محروميتم از تيم ملي اطلاعي ندارم؛ اما براي حضور در پرسپوليس و بازي كردن براي اين تيم هيچ مشكلي ندارم، چراكه مشكل من فقط در خصوص تيم ملي بود.نيكبخت ادامه داد: هر رايي كه صادر شود را مي پذيرم و پس از يك هفته پر حاشيه سعي مي كنم روز خوبي مقابل پيكان قزايشانن داشته باشم.نيكبخت در پايان خاطر نشان كرد: روز شنبه بايد مقابل تيمي بازي كنيم كه در صدر جدول هست.

بي شك كار راحتي نداريم و براي گرفتن سه امتياز بايد بجنگيم.انتهاي پيام/

18:

راي كميته انضباطي صادر شد
محروميت دو ساله نيكبخت از حضور در تيم ملي


پايگاه خبري فارس: كميته انضباطي فدراسيون فوتبال، بازيكن ملي‌پوش تيم پرسپوليس را به مدت دو سال از حضور در تيم ملي محروم كرد.

به نقل پايگاه خبري فارس، عليرضا نيكبخت واحدي امروز در كميته انضباطي فدراسيون فوتبال حاضر شد تا در خصوص تمرد از حضور در سفر تيم ملي به قطر، راي صادره خود را دريافت كند.كميته انضباطي راي خود را در مورد اين بازيكن به اين شرح صادر كرد:

نيكبخت در صدد توجيه رفتار خود در مورد تمرد از دستور سرمربي تيم ملي و عدم همراهي اين تيم برآمد؛ اما توضيح‌ها و ادله ايشان مورد قبول برنامه نگرفته هست و برپايه مواد 36 و 37 آئين‌نامه انضباطي و همينطور بندهاي «ب»، «ج» و «ز» ماده 32 راي ايشان اين چنين صادر مي‌شود:

1- توبيخ كتبي و درج در پرونده

2- جريمه نقدي به مبلغ 100 ميليون ريال

3- دو سال محروميت از همراهي تيم ملي و بازي‌هاي مرتبط با اون

4- هسترداد كليه جوايز و وجوه نقدي كه از تيم ملي دريافت كرده هست.ايشان به دليل چنين رفتاري 120 نمره منفي دريافت كرده هست كه در صورت دريافت 30 نمره منفي ديگر بايد در يك رده پائين‌تر(ليگ دسته اول) به فوتبال خود ادامه دهد.راي ايشان به مدت 4 روز قابل نظر خواهي هست، ضمن اينكه پرونده ايشان در مورد حضورش در تيم باشگاهي براي دريافت هستعلامات مربوطه همچنان مفتوح هست.انتهاي پيام/

19:

پس از محروميت دو ساله از حضور در تيم ملي
نيكبخت واحدي: اعتراضي به راي كميته انظباطي ندارم
پايگاه خبري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس شهرستان تهران فرمود: راي كميته انضباطي را در مورد محروميت خود مي‌پذيرم و اعتراضي به اون ندارم.

به نقل پايگاه خبري فارس، عليرضا نيكبخت واحدي پس از صدور راي كميته انضباطي مبني بر محروميت از حضور در تيم ملي در جمع خبرنگاران فرمود: هيچ اعتراضي به راي كميته انضباطي ندارم و اين حكم را با كمال ميل مي‌پذيرم، البته هر وقت كه سرمربي تيم ملي فوتبال ايران صلاح دانست حاضرم دوباره به اين تيم خدمت كنم.ايشان اضافه کرد: از تمام امت ايران به دليل اتفاقي كه رخ داد معذرت‌خواهي مي‌كنم.نيكبخت تيم ملي فوتبال را در سفر به قطر همراهي نكرد و دلايل ايشان براي اين تمرد مورد قبول كميته انضباطي واقع نشد.راي صادره در خصوص اين بازيكن تا 4 روز قابل اعتراض و تجديدنظر هست؛ اما نيكبخت اعتراضي به اين حكم نخواهد داشت.انتهاي پيام/

20:

پس از پيروزي مقابل فولاد
نيكبخت واحدي: بايد به پيرواني موقعيت داد

پايگاه خبري فارس: مهاجم تيم پرسپوليس فرمود: بايد به پيرواني موقعيت داد تا بتواند برنامه هايش را پياده كند.به نقل پايگاه خبري فارس، عليرضا نيكبخت واحدي پس از پيروزي يك بر صفر پرسپوليس مقابل تيم فولاد خوزستان فراخوان نمود: هرگز نمي‌توانم در مورد نحوه انتخاب سرمربي تيم اظهار نظر كنم اما افشين پيرواني مربي خوبي هست و براي نتيجه گيري در پرسپوليس احتياج به وقت دارد.ايشان فرمود: بازيكنان هيج مشكلي با پيرواني ندارند اما اين مربي براي كسب نتايج مطلوب به وقت بيشتري نياز دارد.

وقت مصطفي دنيزلي و افشين قطبي ما دو روزه؛ موفق نشديم بلكه با گذشت وقت قهرماني را به دست آورديم.مهاجم پرسپوليس در مورد واقعيات بازي با فولاد تاكيد كرد: بازي در واقعيات خوبي انجام شد.

هنگامي كه 10 نفره شديم با توجه به اينكه در دو مسابقه قبلي‌مان شكست خورده بوديم بازيكنان ما هسترس داشتند كه خوشبختانه با برتري از اين واقعيات بحراني خارج شديم.من قول مي‌دهم در ديدارهاي بعدي نتايج بهتري را به دست آوريم و حرف هاي زيادي براي فرمودن خواهيم داشت.نيكبخت در باره نيمكت‌نشيني‌اش در اين ديدار تاكيد كرد:‌ هيچ اعتراضي ندارم.

حتي اگر تا دقيقه 90 هم رايشان نيمكت مي‌نشستم هيچ حرفي نمي‌زدم.انتهاي پيام/ا

21:

به نظرم نيكبخت نبايد هم اعتراض داشته باشه


چون اصلا خوب نيست فعلا

22:

در فرمود و گو با فارس
نيكبخت: با گلزني به تركيب اصلي باز مي‌گردم
پايگاه خبري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس فرمود: مي خواهم با گلزني در بازي هاي آينده به تركيب اصلي باز‌گردم.عليرضا نيكبخت واحدي در فرمود و گو با خبرنگار فارس فراخوان نمود: به نتايج هيچ تيمي حتي هستقلال توجه ندارم.

ما بايد فقط به فكر خودمان باشيم.ايشان اضافه کرد: بهتر هست در خصوص هستقلال اصلا حرف نزنم.

از هواداران پرسپوليس مي خواهم كه نگران نباشند و به نتايج هستقلال كاري نداشته باشند.

طرفداران به زودي شاهد روزهاي خوب پرسپوليس خواهند بود.نيكبخت تاكيد كرد: بازي سختي در كرمان داريم.

مس هميشه ما را اذيت كرده‌ هست.

هرگز تيمي به آساني در كرمان نمي‌تواند پيروز شود.اين بازيكن يادآور شد: متاسفانه در زمين مس نمي توان فوتبال بازي كرد.

اونها زمين نامرغوبي دارند كه كار را براي بازيكنان تكنيكي سخت مي كند.

زمين كرمان مثل ساير شهرستان‌ها هست كه كيفيت فوتبال پرسپوليس را پايين مي‌آورد.ايشان عنوان كرد: منتظر مصدوميت هيچ بازيكني نيستم تا به تركيب اصلي باز‌گردم.

مي خواهم با گلزني‌هايم كاري ‌كنم كه ديگر نيمكت نشين نباشم.نيكبخت با اشاره به محروميت 2 ساله از حضور در تيم ملي خاطرنشان كرد: هميشه به فكر تيم ملي و عاشق پيراهن اين تيم هستم، اما در حال حاضر در اين باره صحبت نمي‌كنم.

فعلا فكرم را رايشان پرسپوليس و موفقيت اين تيم مشغول كرده‌ام.انتهاي پيام/ا

23:

در فرمود و گو با فارس
نيكبخت: در كرمان يك روز به ياد ماندني رقم مي‌زنيم
پايگاه خبري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس فرمود: مي خواهيم مقابل مس كرمان يك روز به ياد ماندني رقم بزنيم.عليرضا نيكبخت واحدي در فرمود و گو با پايگاه خبري فارس، فراخوان نمود: خوشبختانه روحيه بازيكنان بالا هست و آماده هستند سه امتياز حساس را در كرمان كسب كنند.ايشان اضافه کرد: تيم‌هاي بزرگ در كرمان متوقف شده اند.

با دانستن اين موضوع بايد طوري به ديدار مس برايشانم كه اسير حريف نشايشانم و بتوانيم با پيروزي ميدان را ترك كنيم.نيكبخت خاطرنشان كرد: غيبت توره ممكن هست به ضرر ما تمام شود، اما من برنامه‌ ايشانژه‌اي براي مدافعان مس دارم و دوست دارم يك روز به ياد ماندني را رقم بزنم.ايشان درباره ايايشانچ در پرسپوليس فرمود: او مربي خوبي هست، اما چون با او كار نكردم و نمي‌دانم تفكراتش چگونه هست فعلا در خصوص او نظري نمي‌دهم.ايشان فرمود: براي من مهم نيست رايشان نيمكت باشم يا در تركيب 11 نفره.

هر جا كه باشم براي پرسپوليس و افشين پيرواني آرزايشان موفقيت مي كنم.انتهاي پيام/ا

24:

نيكبخت: قهرماني در آسيا را مي‌خواهيم

24 فروردين 1388 ساعت 10:53

نيكبخت ستاره پرسپوليس ،پنجمين بازيكن محبوب جهان

کانون هواداران پرسپولیس : مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس فرمود: هدف ما اين هست كه جام قهرماني آسيا را به ايران بياوريم.

عليرضا نيكبخت درباره بازي با پيكان، تصريح كرد: بازي سختي برابر پيكان انجام داديم و حريف ما را در نيمه اول غافلگير كرده بود.

براي ديدار با پيكان برنامه داشتيم و فقط براي سه امتياز به زمين آمده بوديم تا سهميه ليگ قهرمانان آسيا براي فصل آينده را به هر قيمتي كسب كنيم.


ايشان در خصوص نيمكت‌نشيني‌اش فرمود: با نظر ايشاننگادا رايشان نيمكت بودم تا هستراحتي داشته باشم اما دقايقي كه به بازي آمدم دوست داشتم گلزني كنم كه قسمت نشد.


نيكبخت در خصوص گلزني محسن خليلي تاكيد كرد: از صميم قلب خوشحالم كه محسن مجددا پايش به گلزني باز شد و اميدوارم در بازي‌هاي آينده نيز موفق‌ باشد.


مهاجم پرسپوليس يادآور شد: درست هست پيكان نسبت به ما برتري داشت اما ما از موقعيت‌هاي خود به خوبي هستفاده كرديم و نشان داديم كه حرفه‌اي هستيم.

بايد در سه بازي آينده ليگ قهرمانان آسيا نيز همين طور ظاهر شايشانم.ايشان ادامه داد: هدف بزرگ بازيكنان پرسپوليس كسب قهرماني ليگ قهرمانان آسيا هست.

اين مهم دور از دسترس نيست و با تلاش جمعي امكان پذير خواهد بود.


68 out of 100 based on 53 user ratings 1228 reviews