پیش بینی تحلیلگر معروف درباره ی iPhone 5s


پیش بینی تحلیلگر معروف درباره ی iPhone 5sپیش بینی تحلیلگر معروف درباره ی iPhone 5s
دیگر برای خیلی ها مسلم است که اپل امسال دو مدل از آیفون را معرفی خواهد کرد. iPhone 5C و iPhone 5s که برنامه است درتاریخی که قبلاً به شما اعلام کردیم در رویداد ویژه اپل رونمایی شوند.
هر دو دستگاه بارها با تصاویر مختلف معرفی شدند و اطلاعات ارزشمندی نیز از آن ها به بیرون درز پیدا کرده است اما اکنون بشنوید از پیش بینی جالب یک تحلیلگر معروف: به ادعای این تحلیلگر، اپل یک نسخه ی 128 گیگابایتی از iPhone 5s عرضه خواهد کرد.
به گفته ی Ming-chi Kuo اپل iPhone 5s را با ظرفیت ذخیره ی سازی فوق العاده ی 128 گیگابایت به فروش خواهد رساند.اگر پیش بینی این تحلیلگر چناچه در گذشته درست بوده بار دیگر درست ازآب در بیاید iPhone 5s دومین محصول اپل بعد از iPad 4 خواهد بود که با ظرفیت ذخیره سازی 128 گیگابایت عرضه می شود.
این آیفون 128 گیگابایتی در حدود 499 دلار قیمت خواهد داشت و علاوه براین Ming-chi Kuo انتظار دارد که iPhone 5s با تراشه ی جدید A7 و یک گیگابایت RAM از نوع LPDDR3 مجهز شود.تراشه ی A7 برپایه ی معماری ARMv8 ساخته شده است و 20 درصد از نسل قبلی قدرتمند تر است.
این تحلیلگر همچنین اعلام کرده که iPhone 5s در زمینه ی دوربین نیز بروزرسانی شده است و علاوه بر دریچه دیافراگم F/2.0 از دو فلش LED هم بهره خواهد برد که این بدین معناست که عملکرد دوربین آیفون جدید در شرایط نور کم از آیفون های قبلی بهتر خواهد بود .
و در نهایت اینکه از اپل انتظار می رود علاوه بر رنگ های همیشگی سفید وسیاه این بار یک مدل طلایی رنگ نیز برای آیفون جدید طراحی کند.
70 out of 100 based on 80 user ratings 430 reviews