جانشین Galaxy s4 چه خصوصیاتی خواهد داشت؟


جانشین Galaxy s4 چه خصوصیاتی خواهد داشت؟جانشین Galaxy s4 چه خصوصیاتی خواهد داشت؟
سامسونگ برای اسمارت فون بعدی خودGalaxy s5 که برنامه است جانشین Galaxy S4 محبوب شود، چه ویژگی هایی در نظر گرفته است؟
همانطور که از شایعات اخیر بر می آید و به گفته سایت کره ای ET News، سامسونگ قصد دارد در نسل پنجم تلفن های هوشمند خود ، فلز کلاسیک یا همان آلومینیوم و منیزیم را به جای پلاستیک برای ساخت بدنه استفاده کند.
جانشین Galaxy s4 چه خصوصیاتی خواهد داشت؟

در گذشته توجیهی که سامسونگ در برابر انتقادات نسبت به ساخت بدنه پلاستیکی داشت ،وزن کمتر و قیمت ارزان تر آن بود که به نظر می رسد در نسل بعدی اسمارت فون های خود این رویکرد را تغییر داده است و همانند سایر رقبای خود طراحی فلزی را برای بدنه برگزیده است.به احتمال قوی این تغییر رویکرد را در Galaxy s5و در صورت موفقیت آمیز بودن در نسل های بعدی اسمارت فون های سامسونگ شاهد خواهیم بود.
برطبق اخرین شایعات s5علاوه بر داشتن بدنه تمام فلزی مجهز به دوربین 16 مگا پیکسلی و حافظه قابل ارتقا با اسلات کارت میکرو اس دی است. به گزارش ET News یک بدنه تمام فلزی ساخته شده و برای ازمایش به ویتنام فرستاده شده که نتایج آن حداکثر تا پایان امسال مشخص می شود . به گفتهsam mobile سامسونگ تمام تلاش خود را به کار گرفته تا در بدنه تمام فلزی مشکل انتن دهی ، حافظه قابل ارتقاء و باتری قابل تعویض را نداشته باشیم.
جانشین Galaxy s4 چه خصوصیاتی خواهد داشت؟

همچنین شایعات دیگری نیز درباره استفاده از بدنه هیدرو کربنی در نسل های بعدی اسمارت فون های سامسونگ به گوش می رسد که نمیدانیم تا چه حد به واقعیت نزدیک است .
برای تایید یا رد این شایعات باید تا 4 ام سپتامبر که سامسونگ نشستی در IFAخواهد داشت ، منتظر بمانیم.

مطالب مرتبط :

10 منهای 2 مساوی است با سامسونگ

Gorilla Glass به صنعت اتومبیل می رود

تمام ویژگی های گوشی Samsung Galaxy S4

بزرگترین فروشنده ی اسمارت فون در سه ماهه اول 2013 کیست ؟70 out of 100 based on 40 user ratings 790 reviews