اچ‌تی‌سی وان جدید با صفحه‌نمایش بزرگتر و دوربین بهتر اسفندماه رونمایی می‌شود


اچ‌تی‌سی وان جدید با صفحه‌نمایش بزرگتر و دوربین بهتر اسفندماه رونمایی می‌شوداچ‌تی‌سی وان جدید با صفحه‌نمایش بزرگتر و دوربین بهتر اسفندماه رونمایی می‌شود
به نظر می‌رسداچ‌تی‌سی قصد دارد تا پرچم‌دار جدیدش را در اسفندماه تحت همان نام “وان” اما با صفحه‌نمایش بزرگتر، دوربین دو سنسوره، پردازنده بهتر و همان کیفیت ساخت بالا معرفی کند.


اچ‌تی‌سی وان جدید با صفحه‌نمایش بزرگتر و دوربین بهتر اسفندماه رونمایی می‌شود


اچ‌تی‌سی وان با وجود این‌که از سوی بسیاری منتقدین به دلیل کیفیت ساخت بالا و روانی رابط کاربری جوایز و امتیازات بسیاری دریافت کرد اما شاید به دلیل صفحه‌نمایش نسبتاً کوچک‌تر، عمر شارژ پایین و پردازنده نسبتاً ضعیف‌تر نتوانست موفقیت زیادی را به دست آورد. حالا اچ‌تی‌سی قصد دارد وان جدید را به صفحه‌نمایش حداقل ۵ اینچی با وضوح QHD یعنی ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل مجهز کند و همچنین جدیدترین پردازنده کوالکام یعنی اسنپ‌دراگون ۸۰۵ با پردازنده گرافیکی ادرنو ۴۲۰ را بر روی آن سوار کند.


به گفته Bloomberg وان جدید از همان فناوری اولتراپیکسل اما با دو سنسور استفاده خواهد کرد که علاوه بر بهبود فوکوس خودکار و کیفیت تصاویر همچنین عمق میدان (DoF) را افزایش داده و کاربر را قادر می‌کند تا مثل دوربین جالب Lytro پس از عکس گرفتن فوکوس را تغییر دهد! البته در مورد مگاپیکسل یا همان وضوح تصویر اطلاعاتی در دست نیست.
به هر حال گفته می‌شود که اچ‌تی‌سی طراحی وان جدید را زیاد تغییر نخواهد داد و آن را با نام HTC Two معرفی نکرده و One یا +One نام آن خواهد بود. سال گذشته اچ‌تی‌سی پرچم‌دارش را کمی قبل از MWC 2013 معرفی کرد و احتمالاً امسال نیز تا شروع این نمایشگاه با وان جدید آشنا خواهیم شد.94 out of 100 based on 54 user ratings 1054 reviews