نسخه 16 گیگابایتی گلکسی اس 5 کمتر از 8 گیگابایت فضای خالی خواهد داشت!


نسخه 16 گیگابایتی گلکسی اس 5 کمتر از 8 گیگابایت فضای خالی خواهد داشت!نسخه 16 گیگابایتی گلکسی اس 5 کمتر از 8 گیگابایت فضای خالی خواهد داشت!
سامسونگ به نصب اپلیکیشن‌های فراوان ضروری و غیرضروری روی گوشی‌هایش شهرت دارد که البته فضای زیادی را از حافظه داخلی گوشی اشغال خواهد کرد. به تازگی مشخص شده است که نسخه ۱۶ گیگابایتی گلکسی اس ۵ حتی کمتر از ۸ گیگابایت فضای خالی دارد!

نسخه 16 گیگابایتی گلکسی اس 5 کمتر از 8 گیگابایت فضای خالی خواهد داشت!


گلکسی اس ۴ نسخه ۱۶ گیگابایتی تنها ۹ گیگابایت فضای خالی در اختیار کاربر می‌گذاشت که پس از اعتراض کاربران سامسونگ مجبور شد آپدیتی را عرضه کند که امکان انتقال اپلیکیشن‌ها به مموری کارت را فراهم می‌کرد. حالا مشخص شده است که گلکسی اس ۵ نسخه ۱۶ گیگابایتی حتی کمتر از نصف حجم اسمی فضای خالی در اختیار کاربر می‌گذارد و از آن‌جایی که تنها با روت کردن می‌توان اپلیکیشن‌های از پیش نصب شده سامسونگ را حذف کرد این محدودیت می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد.
در یک مقایسه، نکسوس ۵ نسخه ۱۶ گیگابایتی حدود ۱۱٫۶ گیگابایت فضای خالی دارد که میزان معقولی است. شاید بگویید میزان کم فضای خالی به وسیله کارت حافظه قابل جبران است اما دیتای بعضی اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها تنها از حافظه داخلی قابل خواندن است و همچنین یک محدودیت جدید در اندروید ۴٫۴ امکان نوشتن اطلاعات در کارت حافظه را از اپلیکیشن‌‌ها گرفته است.
به این ترتیب اگر قصد خرید گلکسی اس ۵ را دارید و علاقه‌ای هم به روت کردن آن ندارید توصیه می‌کنیم نسخه ۳۲ گیگابایتی را تهیه کنید.70 out of 100 based on 40 user ratings 790 reviews