بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge)


بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge)بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge)

گلکسی اس ۶ اج به لطف صفحه‌نمایش خمیده در دو طرف از طراحی و ظاهر منحصر به فردی بهره می‌برد که در هیچ گوشی هوشمندی نظیر آن را ندیده‌ایم، اما این طراحی متفاوت چه تاثیری در تجربه‌ی کاربری دارد؟ آیا ارزش آن را دارد که ۱۰۰ دلار بیشتر از نسخه‌ی معمولی اس 6 هزینه کنیم و نسخه‌ی خمیده‌ی آن را خریداری کنیم؟
بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge)
به نظر می‌رسد از این پس با دیدن واژه «Edge» در کنار نام هر یک از پرچمداران سامسونگ، باید به یاد نمایشگری با لبه‌هایی خمیده و منحنی بیفتیم. گلکسی اس 6 اج، همان اس 6، جدیدترین پرچمدار سامسونگ است که لبه‌های صفحه نمایش آن در طرفین خمیده شده و علاوه بر ظاهر متفاوتش، قابلیت‌های ویژه‌ای را نیز ارائه می‌کند.
سامسونگ گلکسی نوت اج را بعنوان اولین گوشی هوشمند مجهز به نمایشگر سه‌وجهی که موفق شده بود به مرحله‌ی عرضه‌ی تجاری برسد معرفی کرد. این گوشی همانطور که در بررسی کامل آن نیز مشاهده کردید، از یک لبه‌ی خمیده در سمت راست نمایشگر بهره می‌برد که قابلیت‌های نرم‌افزاری خاصی برای آن در نظر گرفته شده است.


حالا این کمپانی همزمان با نسل جدید پرچمدار سری گلکسی اس خود، ابزار متفاوت دیگری با نام گلکسی اس 6 اج معرفی کرده است. اس 6 اج بر خلاف نوت اج، در دو طرف راست و چپ انحنا دارد تا کاربر بتواند بر اساس چپ دست یا راست دست بودن خود انتخاب کند که اطلاعات بر روی کدام لبه منحنی نمایش داده شود.
گلکسی اس 6 اج در واقع همان گلکسی اس 6 است که لبه‌های آن خمیده شده و تنها تفاوت آنها در زمینه مشخصات فنی مربوط به ظرفیت باتری است که نسخه اج، ۵۰ میلی‌آمپرساعت ظرفیت بیشتری نسبت به اس 6 معمولی دارد.


نکته: در این بررسی بیشتر بر روی تفاوت‌های گلکسی اس 6 اج با گلکسی اس 6 تمرکز خواهیم کرد. برای مطالعه بررسی بخش‌های نمایشگر، دوربین، رابط کاربری جدید تاچ ویز و اسپیکر، بررسی گلکسی اس 6 سامسونگ (Galaxy S6) را از مطالعه کنید چرا که مطلقا هیچ تفاوتی در این بخش‌ها بین دو گوشی اس ۶ و اس ۶ اج وجود ندارد.
بررسی ویدیویی

طراحی

گلکسی نوت اج با وجود منحصر بفرد بودن، همچنان یک دستگاه آزمایشی با عرضه‌ی محدود به حساب می‌آمد. سامسونگ در فبلت خود تلاش کرد هر دو جنبه‌ی ساختار خلاقانه و کاربری‌های نرم‌افزاری را با ذائقه‌ی بازار محک بزند. نتیجه آنکه، انحنای زیاد نمایشگر موجب کاهش تناسب ارگونومی و دشواری کار با دستگاه شده بود. مورد دیگر اینکه، اغلب قابلیت‌های نرم‌افزاری سازگار با لبه‌ی گوشی کاربرد چندانی نداشتند. حال پس از گذشت چند ماه، با گلکسی اس 6 اج روبرو هستیم؛ دستگاهی که نمایانگر سیر مهندسی سامسونگ در ساخت نمایشگرهایی با لبه خمیده است. این بار کره‌ای‌ها تلاش کرده‌اند انتقادات وارد شده بر نوت اج را برطرف کرده و اس 6 اج را به محصولی بالغ‌تر بدل کنند. این رویه در پرچمداران سامسونگ معمولاً به شکل متفاوتی پیگیری می‌شد. تا پیش از این، اغلب قابلیت‌ها و تغییرات، ابتدا در سری گلکسی اس معرفی و سپس در سری گلکسی نوت به تکامل می‌رسیدند. حال به نظر می‌رسد پس از گذراندن یک سال سخت، سامسونگ متوجه اهمیت ویژه‌ی سری S شده است.
انحنای زیاد نمایشگر، دشواری استفاده برای چپ‌دست‌ها و ظاهر نامتقارن از جمله ایرادات گلکسی نوت اج بودند. حال سامسونگ در اس 6 اج، هر دو لبه را خمیده کرده، انحنای آن را به شکل قابل توجهی کاهش داده و توجه خاصی به ظاهر منحصر بفرد دستگاه داشته است؛ ظاهری که به لطف کیفیت ساخت بسیار متفاوت، تجربه‌ای کاملاً برتر را نسبت به نوت اج در اختیار کاربر برنامه می‌دهد.
بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge)طراحی و کیفیت ساخت اس 6 اج کاملاً همانند اس 6 معمولی است و تنها وجه تمایز این دو در بخش طراحی مربوط به لبه‌های خمیده در مدل اج است. نتیجه‌ی کار، یک گوشی هوشمند با فرم‌فکتور بسیار خاص است. هر چند زیبایی امری سلیقه‌ای است اما به نظر ما اس ۶ اج نه تنها زیبا است بلکه ظاهری مدرن‌تر و خواستنی‌تر از اس ۶ معمولی دارد. البته بعضی نیز ظاهر ساده‌تر اس ۶ را بیشتر می‌پسندند. از نظر کیفیت ساخت در اس ۶ اج نیز شاهد استفاده از ترکیب گوریلا گلس ۴ و فریم فلزی هستیم و همان حس کالای مرغوب و با کیفیت در نسخه‌ی خمیده اس ۶ نیز کاملا وجود دارد.
در گلکسی اس ۶ اج نیز همچون اس 6 خبری از اسلات کارت حافظه و باتری قابل تعویض نیست. همچنین اگر گوشی را درون استخر یا جوب انداختید احتمالا باید منتظر عواقب غم‌انگیز آن باشید!
بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge)
در هر حال سامسونگ پی برد که دلیل اصلی استقبال از گلکسی نوت اج، ظاهر ویژه‌ی آن است و نه قابلیت‌های نرم‌افزاری یا گیک‌پسندانه. اس 6 اج به لطف کیفیت بالای ساخت خود و بهره‌گیری از فلز و شیشه بسیار دلربا به نظر می‌رسد. دستگاهی خاص، برای افرادی که از ساختار تکراری و مشابه گوشی‌های هوشمند خسته شده‌اند. پوشش براق گوریلا گلس 4 در کنار فریم خمیده‌ی فلزی موجب شده، اس 6 اج شباهت بسیاری به طرح‌های مفهومی و غیرواقعی پیدا کند؛ طرح‌هایی که همه آرزو می‌کردند در مراسم‌های رونمایی شاهدش باشند اما شرکت‌ها بار دیگر حقیقت تلخ محدودیت‌های فناوری و مهندسی را به آن‌ها گوشزد می‌کردند.(برای نمایش تصاویر در سایز بزرگتر برروی عکس کلیک کنید)


بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge) بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge)
اما با وجود انحنای کمتر لبه‌ها و نیز متقارن شدن هر دو سوی دستگاه، باز هم شاهد ارگونومی ضعیف‌تر اس 6 اج در قیاس با برادر معمولی آن هستیم. برداشتن دستگاه از روی سطوح، اندکی دشوار به نظر می‌رسد و هنگام در دست‌گیری گوشی نیز همواره نگرانی بیشتری کاربر را همراهی می‌کند که مبادا تلفن از دست افتاده و نمایشگر گران‌قیمتش آسیب ببیند. تصور می‌کنیم اگر پنل پشتی اس 6 اج اندکی انحنا داشت شاهد جای‌گیری بسیار بهتر آن در دست بودیم؛ مساله‌ای که به کلی ساختار طراحی جدید سامسونگ را تغییر می‌دهد و انتظاری دور از ذهن است. با این حال کشیده شدن نمایشگر به سمت پنل پشتی در هر دو سو، تصور نازک بودن لبه‌ها و نیز دست و پا گیر نبودن حاشیه‌های کناری را در ذهن کاربر تداعی می‌کند. اما همه این‌ها به این معنی نیست که اس ۶ اج ارگونومی بدی دارد یا همچون گلکسی نوت اج نمی‌توان آن را به راحتی در دست گرفت و از آن استفاده کرد. راستش را بخواهید طراحی مدرن اس ۶ اج آنقدر دوست‌داشتنی است که کمی بعد از استفاده از آن ارگونومی ضعیف‌تر آن نسبت به اس ۶ را فراموش می‌کنید.
بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge)
برخلاف نوت اج، مکان قرارگیری همه‌ی المان‌ها در اس 6 اج همانند اس 6 معمولی است. کلید پاور/قفل در سمت راست برنامه گرفته و تنظیم حجم صدا نیز از لبه‌ی سمت چپ قابل دسترسی است. جک هدفون، اسپیکر تک کاناله تقویت شده و ورودی micro USB نیز همگی در قسمت پایین جای گرفته‌اند.
بخش پشتی بدنه نیز میزبان دوربین 16 مگاپیکسلی برجسته و نواری مشکی در کنار آن است که حسگر سنجش ضربان قلب و فلش LED را در بر گرفته است. اگر اس 6 و اس 6 اج را از نمای پشت در کنار هم برنامه دهید، متوجه تفاوت آنها نخواهید شد.
بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge)
در مجموع، گلکسی اس 6 اج مسلماً دستگاهی است که برای همراهی با اهداف بازاریابی سامسونگ و به رخ کشیدن توان مهندسی و تولید این شرکت ساخته شده است. اس 6 اج به سادگی چشم‌ها را به خود خیره می‌کند، مشتری را به درون مغازه می‌کشد و به کاربر در مقابل آشنایان احساس غرور می‌دهد. اما آیا این موارد ارزش هزینه‌ی 100 دلار اضافی و چشم‌پوشی از ارگونومی برتر مدل معماما را دارد؟ پاسخ به این سؤال بیشتر به سلیقه‌ی خود شما بر می‌گردد.
قابلیت‌های ویژه لبه منحنی (Edge)

Revolving UI نام رابط کاربری سامسونگ برای تلفن‌هایی با نمایشگر خمیده در لبه‌ها است. اولین بار در گلکسی نوت اج از این نام استفاده شد. تصور ما بر این بود که در گلکسی اس 6 اج، بر خلاف نوت اج، که اولین گوشی با لبه خمیده سامسونگ محسوب می‌شد، شاهد پختگی بیشتر در قابلیت‌های نرم‌افزاری ویژه لبه‌ها و کاربردی‌تر شدن آنها باشیم، اما به نظر می‌رسد سامسونگ هنوز در مرحله آزمون و خطا برنامه دارد و فعلا این کمپانی نتوانسته به مجموعه‌ای کامل و کاربردی از قابلیت‌های لبه خمیده دست یابد.
در گلکسی نوت اج این امکان وجود داشت که کاربر بتواند هنگامی که در حال کار با اپلیکیشنی است با کشیدن انگشت از روی لبه منحنی به سمت داخل به برخی اپلیکیشن‌های منتخب دسترسی داشته باشد. این موضوع روند چندوظیفگی و اجرای چندین اپلیکیشن را تسریع می‌کرد. اما در گلکسی اس 6 اج این قابلیت حذف شده و شما نمی‌توانید از لبه خمیده کناری به عنوان نمایشگری مجزا برای چندوظیفگی استفاده کنید. در واقع وقتی نمایشگر روشن است، تنها می‌توانید با کشیدن انگشت از بخش بالایی لبه به سمت داخل به قابلیتی به نام People Edge دسترسی داشته باشید.
بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge)
People Edge قابلیتی است که به کمک آن می‌توانید ۵ مخاطب محبوب خود که با آنها بیشتر ارتباط بربرنامه می‌کنید را مشخص کرده و به هر کدام رنگی را اختصاص دهید. وقتی نوار را به سمت داخل بکشید تصاویر این مخاطبین را مشاهده می‌کنید که با لمس هر یک از آنها امکان ارسال پیامک یا برقراری تماس صوتی امکان پذیر خواهد بود. اما شاید بپرسید داستان اختصاص رنگ به این ۵ مخاطب چیست؟ وقتی هر یک از این افراد با شما تماس بگیرند، روی لبه کناری روبانی به رنگ اختصاص یافته با آن مخاطب به صورت متحرک نمایش داده می‌شود تا وقتی تلفن را از سمت نمایشگر روی سطح برنامه داده‌اید، بتوانید از لبه کناری و رنگ آن متوجه شوید چه کسی با شما تماس گرفته است. قابلیت پیپل اج جذاب به نظر می‌رسد، اما شاید حفظ قابلیت اپلیکیشن‌های محبوب برای دسترسی سریع‌تر به انها نیز می‌توانست تجربه بهتری را به کاربر انتقال دهد. با این حال شکی در این نیست که سامسونگ در آینده امکانات نرم‌افزاری بیشتری را برای لبه‌های گوشی‌های سری Edge ارائه می‌کند و اگر این گوشی‌ها فروش خوبی را تجربه کنند، از آنجایی که APIهای مربوط به این بخش در اختیار توسعه‌دهندگان برنامه گرفته است می‌توان انتظار اپلیکیشن‌ها سازگار با لبه‌ها را داشت.
بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge)
در بخش تنظیمات Edge Screen و از طریق قسمت Information Stream می‌توانید فیدهای متنوعی را برای نمایش روی لبه منحنی انتخاب کنید؛ فیدهایی که به صورت پیش‌فرض روی دستگاه شما نصب هستند، عبارتند از فید نوتیفیکیشن‌ها، اخبار یاهو، ترندهای توییتر، وضعیت سهام کمپانی‌ها و فید نتیجه بازی تیم‌های محبوب شما در رشته‌های مختلف ورزشی که منبع ان یاهو اسپورت است. البته امکان دانلود اج فیدهای دیگر نیز وجود دارد که تنها سه مورد در فروشگاه اختصاصی سامسونگ موجود است، اما مطمئنا با گذشت زمان شاهد توسعه فیدهای ویژه گلکسی اس 6 اج از سوی سایر اپلیکیشن‌ها نیز خواهیم بود. امکان نمایش و ترتیب قرارگیری هر یک از این فیدها قابل سفارشی سازی است و کاربر می‌تواند انتخاب کند کدامیک از آنها نمایش داده شود.
بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge)
گلکسی اس 6 اج، بر خلاف نوت اج در هر دو سمت نمایشگر خمیده شده است. از این رو این امکان نیز وجود دارد تا کاربر بتواند انتخاب اطلاعات، فیدها و به طور کلی همه قابلیت‌های لبه خمیده در کدام سمت نمایان شود. بدین صورت دیگر مشکل چپ دست یا راست دست بودن وجود نخواهد داشت و کاربر بر اساس این که چطور راحت‌تر است انتخاب می‌کند که اطلاعات روی لبه سمت راست یا چپ نمایش داده شود.
بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge)
یکی دیگر از ویژگی‌های جالب منحصر به گلکسی اس 6 اج، امکان نمایش ساعت شب روی لبه آن است. تصور کنید نیمه شب از خواب برخاسته‌اید و به جای آن که با دشواری به دنبال ساعت بگردید با یک نگاه به روی میز بتوانید متوجه زمان شوید. کاربر می‌تواند تنظیم کند که در بازه زمانی مورد نظرش در طول شب، وقتی صفحه قفل می‌شود، زمان به صورت زنده روی لبه منحنی به صورت کمرنگ‌تر و با نور پس‌زمینه کمتر نمایش داده شود. از آنجا که تنها بخش کوچکی از نمایشگر در این حالت روشن می‌شود مصرف باتری در حالت نمایش ساعت شب بسیار پایین است.
عمر باتری

باتری گلکسی اس 6 اج تنها ۵۰ میلی‌آمپرساعت ظرفیت بیشتر نسبت به گلکسی اس 6 دارد. به دلیل آن که نسخه اج ۰.۲ میلی‌متر ضخامت بیشتری نسبت به نسخه معمولی دارد، سامسونگ توانسته از این فضا استفاده کرده و حجم باتری را اندکی افزایش دهد.
اس 6 اج مجهز به باتری ۲۶۰۰ میلی‌آمپرساعت لیتیوم-یون است که امکان تعویض نیز ندارد. طبق انتظار نیز در عمل تفاوت خاصی را در زمینه عملکرد باتری بین دو تلفن شاهد نیستیم. در واقع گلکسی اس 6 اج همچون برادرش عملکردی متوسطی را ارائه می‌کند.
بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge)
جمع‌بندی

بعضی بر این باورند که پرداخت ۱۰۰ دلار هزینه‌ی بیشتر برای گلکسی اس ۶ اج در مقایسه با اس ۶ ارزش‌اش را ندارد، اما به نظر ما اگر مشکلی با پرداخت این هزینه ندارید، شک نکنید که گلکسی اس ۶ اج انتخاب به مراتب بهتری است. درست است که امکانات نرم‌افزاری که برای لبه‌ها در نظر گرفته شده، چندان برتری خاصی را نسبت به نسخه‌ی معمولی در اختیارتان برنامه نمی‌دهد اما طراحی متفاوت و جلوه‌ی مدرن و جذاب نسخه‌ی اج ارزش هزینه‌ کردن را دارد. در نهایت آنچه برای انتخاب بین اس ۶ و اس ۶ اج باید در نظر داشته باشید، مشخصا طراحی دستگاه و هزینه‌ی بیشتر برای نسخه‌ی اج است.
بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge)
نقاط قوت
  • بدنه‌ی باریک، طراحی منحصر به فرد با لبه‌های منحنی
  • کیفیت ساخت بسیار خوب
  • دوربین عالی
  • صفحه‌نمایش فوق‌العاده باکیفیت
  • قدرت و بازده بسیار بالا
نقاط ضعف
  • غیرقابل تعویض بودن باتری و نبود درگاه حافظه
  • برآمدگی دوربین در پشت دستگاه
  • قابلیت‌های نرم‌افزاری محدود برای لبه‌های منحنیاکسپریا زد 4 کامپکت تابستان از راه می‌‌رسد

1:

اس 6 طراحی فوق العاده ای داره.
حیف که قیمتش حتی بالاتر از آیفون 6 هست


با LeTV 1 Pro غول گوشی‌های هوشمند آشنا شوید

2:

کشف ۱۱ ایراد امنیتی برای گلکسی اس 6 اج سامسونگ توسط گوگل


ممکن هست نام Project Zero سامسونگ را شنیده باشید، پروژه‌ای که قصد دگرگونی طراحی گلکسی اس و سری‌های زیرمجموعه‌ی اون را داشت.


عجیب‌ترین موبایل جهان را ببینید! +تصاویر
اما پروژه‌ای با همان نام در گوگل نیز فعال هست تا ایرادات امنیتی محصولات مختلف اندرویدی را پیدا کند.


نام، تصاویر و مشخصات اسمارت فون ویندوزفونی ال‌جی منتشر شد!
به تازگی این تیم گوگل توانسته ۱۱ ایراد مختلف برای گلکسی اس ۶ اج را کشف کند.


بررسی گلکسی اس 6 اج سامسونگ (Galaxy S6 Edge)
گروه پروژه‌ی صفر گوگل وظیفه‌ای مشخص دارد و اون پیدا کردن ایرادات امنیتی گوشی‌های مختلف اندرویدی هست.


ترفندهای سامسونگ گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج
این گروه به تازگی به مدت یک هفته موقعيت بررسی گلکسی اس ۶ اج را داشتند و توانسته‌اند در این مدت ۱۱ ایراد عمده برای امنیت این گوشی پیدا نمايند.

روش کار این گروه بسیار واضح هست.


گوشی جی 4 ال جی در دستان یک عکاس حرفه ای
تیم پروژه صفر بر روی سه مورد کار می‌نمايند:

۱.


مقایسه نمونه عکس سنسور سونی و سنسور isocell در گلکسی اس 6 و اس 6 اج
توانایی دسترسی به تصاویر، مخاطبان و پیام‌های کوتاه از راه دور

۲.


اکسپریا سی 4؛ گوشی میان رده سونی برای جلب رضایت دوستداران سلفی معرفی شد
بدست آوردن تصاویر، مخاطبان و موقعیت جغرافیایی از طریق اپلیکیشنی که از جایی غیر از پلی هستور گوگل دانلود و نصب شده هست

۳.

خالی کردن اطلاعات لوازم مورد آزمایش با هستفاده از روش‌های بیان شده در قسمت ۱ و ۲.

۱۱ ایراد کشف و به سامسونگ نقل شده و این شرکت تا به امروز با بروزرسانی‌های جدید ۸ مورد از اون‌ها را برطرف کرده هست.

سامسونگ فراخوان نموده که در هفته‌های آینده سایر موارد را نیر برطرف خواهد کرد.


70 out of 100 based on 70 user ratings 670 reviews