هشدار ازدواج 360 دختر زیر 14 سال


هشدار ازدواج 360 دختر زیر 14 سالهشدار ازدواج 360 دختر زیر 14 سال
رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی گفت: بر اساس نتایج یک پژوهش ملی، بیشترین آمار دختران فراری در سالهای گذشته مربوط به دخترانی بود که به خاطر خشونتهای فیزیکی پدر و مادر از خانه فرار می‌کردند...
هشدار ازدواج 360 دختر زیر 14 سال
رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی گفت: بر اساس نتایج یک پژوهش ملی، بیشترین آمار دختران فراری در سالهای گذشته مربوط به دخترانی بود که به خاطر خشونتهای فیزیکی پدر و مادر از خانه فرار می‌کردند ولی در حال حاضر اکثریت این قشر به خاطر اینکه در دامن اعتیاد و تعرض جنسی برنامه نگیرند از خانه فرار می‌کنند.
مجید ارجمندی در همایش منطقه‌ای نقش سلامت روانی- اجتماعی دختران در توسعه اجتماعی گفت: نصف جمعیت جوان کشور را دختران تشکیل می دهند که باید برنامه ریزی‌های خوبی در حوزه فرهنگی و اجتماعی برای این قشر داشته باشیم.
وی در ادامه با بیان اینکه متاسفانه دختران ما نمی‌توانند پله‌های رشد را همانند پسران طی کنند افزود: یکی از مهم ترین مشکلات موجود در خانواده‌ها این است که وقتی دختران به سن بلوغ می‌رسند، با رویکرد سخت گیرانه و محدودگرایانه خانواده‌ها مواجه می شوند.
وی خطاب به خانواده‌های ایرانی ابراز کرد: خانواده‌ها باید بدانند که جنس دختر شکننده است و باید در ارتباط با این قشر، اصولی و مهربانانه رفتار کنند.
یکی از مهم ترین مشکلات موجود در خانواده‌ها این است که وقتی دختران به سن بلوغ می‌رسند، با رویکرد سخت گیرانه و محدودگرایانه خانواده‌ها مواجه می شوند.
ارجمندی تصریح کرد: اطلاعات کم برخی خانواده‌ها در ارتباط با نحوه رفتار با دختران باعث شده که فرزندان دختر خود را منع کنند و همچنین آنان را قبل از رسیدن به سن 15 سالگی شوهر دهند.
وی ادامه داد: متاسفانه همین عامل باعث شده که در سال‌های گذشته 360 دختر در سن کمتر از 14 سالگی ازدواج کنند که متاسفانه 10 مورد از آنان کمتر از 10 سال سن داشتند.
معاون مدیرکل دفتر امور آسیب دیدگان سازمان بهزیستی کشور ابراز کرد: همه دستگاه‌های مربوطه باید تلاش کنند آموزش‌های لازم را به خانواده‌ها ارائه کنند وگرنه بیش از 50 درصد جمعیت جوان کشور را از دست داده و نمی‌توانیم آنان را برای آینده تربیت کنیم.
ارجمندی با اشاره به آمار دختران فراری در سال‌های گذشته تصریح کرد: بر اساس نتایج یک پژوهش ملی، بیشترین آمار مربوط به دختران فراری در سال های گذشته مربوط به دخترانی بود که به خاطر خشونت‌های فیزیکی پدر و مادر از خانه فرار می‌کردند ولی در حال حاضر اکثریت این قشر به خاطر اینکه در دامن اعتیاد و تعرض جنسی برنامه نگیرند از خانه فرار می‌کنند.
وی بر لزوم استفاده بیش از پیش از ظرفیت روحانیت در تبیین اصول تربیت فرزندان تاکید کرد.
منبع : ایسناپله پله تا خوشبختی...

1:تغییر سبک خواستگاری در بین ایرانی ها

2:

وقتی درموردجنس مونث بی عدالتی مبینم عصبی میشم


قبل از خواستگاری تکلیف‌تان را با این 6 موضوع روشن کنید

3:

گاهیم خود دخترا می خوان که زود ازدواج کنن و خانواده ی بدبختشونم که می خواد مانع بشه از خونه فرار میکنن


خواستگاری جالب با استفاده از gps +عکس

4:

ولی زیر ۱۸ سال رو که نمیشه ثبت کرد!!!! چطوری متوجه این آمار شده اند؟؟؟


توصیه اینستاگرام رهبری به جوانان دم بخت

5:

من خودم مشاور دبیرستانیها بودم متاسفانه اکثریت قریب به اتفاق دختران دبیرستانی فکرو ذکرشون فرار از خانه هست.
البته نسل امروزی ها خیلی جسارت دارن کاش از همون ابتدایی به دختران یاد بدن که به جای فرار از مشکلات و محدودیتها چطور باهاشون مبارزه و مقابله نمايند و آگاهشون کنن که بی گدار به اب نزنن


بهانه های زنانه و مردانه برای خیانت!

6:

ادم می مونه چی بگه


70 out of 100 based on 60 user ratings 910 reviews