زن و مرد عاشق بعد از 77 سال با هم ازدواج کردند + عکس


زن و مرد عاشق بعد از 77 سال با هم ازدواج کردند + عکسزن و مرد عاشق بعد از 77 سال با هم ازدواج کردند + عکس
زن و مرد عاشق بعد از 77 سال با هم ازدواج کردند + عکس


کسانی که در جریان ماجرای این عشق قدیمی برنامه میگیرند باورشان نمیشود مثل پایان داستانهای عاشقانه ی قدیمی ، آخر سر زن و مرد عاشق به هم میرسند و با هم زندگی خود را ادامه میدهند ! به گزارش پارس ناز این ماجرا اما در ترکیه رنگ واقعیت پیدا کرد .

در داستانی عاشقانه که نظیرش را تنها می‌توان در فیلم‌ها و داستان‌های رمانتیک یافت، عشق مصطفی و دوندو اهل ترکیه، سرانجامی خوش داشت. آن‌ها موفق شدند پس از داستان عاشقانه‌ای ۷۷ ساله، سرانجام با یکدیگر ازدواج کنند.

در سال ۱۹۳۸ در روستای دری استان قهرمان مرعش در جنوب آناتولی ترکیه، دل مصطفی قره کویون تپید. او آن زمان ۱۵ سال داشت و برای نخستین بار بود که عاشق می‌شد. معشوق هم دختری بود سه سال از او بزرگتر که دوندو کِراش نام دارد.

مخالفت پدر

با حرارت عشق جوانی، مصطفی پدر خود را در جریان خواسته‌هاش برای ازدواج با دوندو برنامه داد. این درخواست اما با مخالفت قاطع پدر روبرو شد و آرزوهای مصطفی به بن بست خورد.
مصطفی می‌گوید: «احساس بدبختی کردم، در آستانه از دست دادن تمایل خود برای زندگی برنامه گرفتم. پس از آن به ارتش پیوستم.»
مصطفی ۴ سال بعد به روستایش برگشت. اما دوندو را یافت که ازدواج کرده و یک فرزند دارد. ماندن در روستا را تاب نیاورد پس به شهر گوکسون رفت تا او نیز ازدواج کند و صاحب فرزند شود.
داستان می‌توانست همینجا به پایان برسد. بسیاری از داستانی‌های عشق بی‌حاصلند اما داستان مصطفی و دوندو مسیر دیگر یافت.


دیدار دوباره

همسر مصطفی درگذشت و فرزندانش بزرگ شدند. او برای ادامه زندگی به سرای سالمندان رفت. در نخستین روزهایش یکی از زنان ساکن آن‌جا به سمت او آمد پرسید: «مصطفی اینجا چه می‌کنی؟»

مصطفی می‌گوید: «به او نگریستم و پرسیدم: آیا من تو را می‌شناسم؟ که هستی؟ پاسخ داد: من دوندو هستم، چگونه مرا نمی‌شناسی؟»اینجا فصل جدیدی از داستان آغاز شد. دو عاشق داستان‌های ۷۷ سال فراق را برای یکدیگر بازگو کردند و سعی کردند همدیگر را تسلا دهند.

سپس تصیم گرفتند با یکدیگر ازدواج کنند؛ ازدواجی که سه چهارم قرن به تاخیر افتاد. اما این بار فرزندان مخالفت کردند.دوندو از مخالفت فرزندانش بسیار ناراحت شد و به مصطفی گفت: «من را به جای دور ببر، از اینجا نجاتم بده.»

مصطفی طاقت ناراحتی و غصه ی دندو را نداشت بنابراین در یکی از شب‌ها تلاش کردند از سرای سالمندان فرار کنند اما موفق نشدند. به هر حال اکنون در سرای سالمندان در کنار یکدیگر هستند.ملت ایران؛ آموزش جنسی، فساد نیست!

1:

77سال

خدااستقامت بده


چرا عکاس ها بهترین همسران دنیا هستند؟

2:

اخي
در اخر به همون عشق اولش رسيد......:)


7مهارت قدرتمند که یک رابطه پایدار را می سازد

3:

زنه شکسته تر شده
ب هر حال
امیدوارم باقی مونده عمرشون ب خوبی بگذره


پیشنهاد دوستی به جای پیشنهاد ازدواج به دختران

4:

درود

بسیار زیبا...بسیار عالی...

حتی اگر از عمرشان یکی دو سال...یک دو ماه ..یکی دو هفته..یکی دو روز..یا حتی چند ساعت باقی مانده باشد، باز می ارزد چون اونچه نشدنی به نظر می آمد را به انجام رساندند...


بیشترین طلاق ها در چه سنی رخ می‌دهد؟

5:

عشق اینا وایبری و یا تلگرامی نبوده

بلکه عشق دل بوده هست


مراقب باشید به دام این رابطه ها نیفتید و احساسات دیگر را با عشق اشتباه نگیرید

6:

آخر پیری معرکه گیری به این میگن.


برای ازدواج دنبال نیمه گمشده تان نباشید!


با همسر عصبانی کنار بیایید!

7:

آخه بعد 77سال به چه درد میخوره دیگه حس وحالی براشون نمونده که ، خاک عالم بر پدر مرده کنن که مخالفت کرده زندگی این دوتا رو خراب کرده

8:

به پای هم پیر شن ! ..


9:

امیدوارم بقیه عمروشون شاد و خرم باشند.اگر 5 ثاینه زنده باشند برای انها اندازه 100 قرن میشه.برخی ازدواجها ادم ها70 سال که با زندگی مینمايند .این قدر سخته .که ارزو دارند زود از هم جدا شدند.مبارک.


10:

چرا خانومه به حرف پسرش گوش داد
اصلا به اونچه
مگه پدر مادرها برا ازدواج به اجازه بچه ها نیاز دارن
باید ازدواج میکرد باهاش

11:

خوشبخت بشن ایشالا...ولی دمشون گرم ثابت کردند عشق سن و سال نمیشناسه


82 out of 100 based on 52 user ratings 1102 reviews