آيا عسل بديعي خودكشي كرده است؟


آيا عسل بديعي خودكشي كرده است؟آيا عسل بديعي خودكشي كرده است؟
در حالی که عسل بدیعی بازیگر زن سینما از روز گذشته به کما رفته است و امروز دوشنبه 12/1/92 درگذشت! هنوز مشخص نیست که عامل اصلی این مرگ مغزی چیست؟ خانواده بدیعی از این مساله سخن گفته اند که مسمومیت دارويي! عامل اصلی مرگ مغزی عسل بدیعی بوده است اما شایعات حکایت از آن دارند که گویا یک ضربه روحی مهلک عامل این وضعیت بوده است.
مسمومیت دارویی شدید عامل اصلی مرگ مغزی بدیعی عنوان شده و این در حالی است که برخی احتمال خودکشی این بازیگر را داده اند به این معنا که وی قصد داشته با مصرف تعداد بالایی قرص دیازپام خود را به دیار باقی بفرستد! دلیل این عمل بدیعی هم قرارگیری در یک وضعیت روحی تکان دهنده بوده است.
.آيا عسل بديعي خودكشي كرده است؟

عسل بدیعی که همسر سابق فریبرز عرب نیا بازیگر نه چندان خوش خُلق ایرانی است، به واسطه کیانوش عیاری وارد سینما شده و با بازی در «بودن یا نبودن» عیاری و ایفای نقش دختری به نام «آنیک» که نیاز به پیوند قلب دارد، تواناییهای بازیگری خود را نشان داد. بدیعی طی سالهای اخیر فعالیت سینمایی چندانی نداشته است و آخرین فیلم سینمایی نسبتا مطرحش «شمعی در باد» پوران درخشنده بود....
آيا عسل بديعي خودكشي كرده است؟
عمو سبزی فروش به زبان انگلیسی!

1:

تاپیک تکراریه

بازم ممنون


رکوردار تماشای فیلم‌های مستهجن کدام کشور است؟

2:

اين تاپيك خبر درگذشت عسل بديعي نيست !
نظر كاربران گرامي هم ميهن درباره علت واقعي مرگ مشكوك اين بازيگر جوانه...


قدیمی ترین اسباب بازی های دنیا +عکس


در این روستا خانم ها حداقل سه شوهر دارند + عکس

3:


ولی این خبرام تو همونا بود


تنها یادگاری عسل بدیعی در سال ۹۲ …

4:سرنوشت عجیب جنازه ها در مناطق مختلف جهان (+عکس)

5:

کلا توی ایران همیشه شایعات وجود داره


ببین سیگار چه می کنه !!!!!

6:

كلا تايشان ايران هميشه پنهان كاري هم وجود داره


زندگی تاسف بار یک زن با ۵ مرد !!+عکس

7:

i
نوشته اصلي بوسيله lost_love نمايش نوشته ها
کلا توی ایران همیشه شایعات وجود داره
هم مخفی کاری وجود داره هم شایع

8:

بحث شایعه نیستا اما همینکه شنیدم خبرشو
فرمودم خودکشی بوده
مخصوصا که این بنده خدا اهدای عضو کرده بود و این خودش بهنوعی نشوندهنده ی وضعیت خرابه روحیش بوده
و کلا در شرایط خوبی بسر نمیبرده
کلا میتونم بگم خیلی متاسفم
اما بازم خوشا به جراتش
ولی خودکشی کار درستی نیست مگر اینکه شرایط خیلی بحرانی باشه

9:

امیدوارم که دروغ باشه چون واقعا دوست ندارم کسی از رنج زیاد خودکشی کنه آخه از اذابش در جریانم

10:

فرهنگی و هنری/عسل بدیعی چگونه قربانی خبرسازیها شد؟
خبر درگذشت بازیگر جوان سینمای ایران اگرچه برای همه تلخ بود اما خانواده و نزدیکان این هنرمند بهواسطه خبرسازی برخی رسانهها تلخی مضاعفی را تجربه کردند.


مجله مهر- بحث درباره کیفیت انتشار اخبار مرتبط با سلامتی هنرمندان و چهرههای شناخته شده در رسانهها، بحث تازهای نیست اما مواجه شدن با برخی مصادیق اهمیت تصمیمگیری درست و سیاستگذاری در این زمینه را دوچندان میکند.
در مرور نوروزی اکثر رسانه ها بر حوادث و رخدادهای تلخ و شیرین فرهنگی در سال گذشته یکی از موارد مشترک اشاره به جریان خبری بهوجود آمده پیرامون شایعه درگذشت ابوالفضل پورعرب بود.

خبری که خوشبختانه تنها چند ساعت روی خروجی خبرگزاریهای رسمی رفت و با واکنش بهموقع خانواده این هنرمند محبوب تکذیب شد.
همان مورد کافی بود تا باردیگر این سوال مطرح شود که بهراستی منابع خبری موثقی که بتوانند اخبار قطعی پیرامون سلامتی هنرمندان شناخته شده سینما را در اختیار رسانهها برنامه دهند تنها باید بستگان نزدیک ایشان باشند؟ آیا طراحی سازوکار صنفی معین در این زمینه نمیتوان نقش پیشگیرانه داشته باشد؟
تکرار یک تجربه تلخ رسانهای
انتشار خبر درگذشت ناگهانی عسل بدیعی بازیگر جوان سینمای ایران هم اگرچه تکذیب نشد و متأسفانه به واقعیت پیوست اما بلافاصله در معرض خبرسازی و شیطنت برخی رسانهها قرارگرفت.

شیطنتهایی که گاه با انتشار برخی گمانهزنیها درباره دلایل درگذشت این هنرمند همراه بود و گاه صحت و سقم اصل خبر را دستخوش تردید برنامه داد.
آيا عسل بديعي خودكشي كرده هست؟"
صبح دوشنبه 12 فروردین که نخستین اخبار درباره وخامت حال عسل بدیعی منتشر شد برخی رسانهها بلافاصله خبر درگذشت او را منتشر کردند.

خبری که به فاصله چند ساعت از سوی برخی نزدیکان این بازیگر و نیز مسئولان بیمارستان لقمان تکذیب شد.
اندکی بعد خبر قطعی درگذشت این بازیگر به نقل از رضا داوودنژاد همسر خواهر این بازیگر منتشر شد اما بازهم برخی رسانهها به نقل از عزل بدیعی (خواهر این هنرمند) درگذشت را تکذیب کردند و تیتر زدند: "مرگ مغزی به معنای درگذشت نیست."
شایعه سازی درباره علت مرگ آغاز شد
در این بین حرف و حدیث درباره دلیل درگذشت این بازیگر هم به سرگرمی برخی رسانهها تبدیل شد تا جایی که برخی از اونها به شایعه خودکشی دامن زدند.

همین اخبار بود که سبب شد خانواده این بازیگر با تلخی مضاعفی مواجه شوند و رضا داوودنژاد به نمایندگی از اونها ناگزیر از مصاحبه شود و انتشار اخبار زود هنگام از درگذشت این بازیگر جوان سینما را ضربهای دردناک به روحیه خانواده و دوستان بدیعی دانسته و تصریح کند: "شیطنتهای رسانهای از این دست بارها پیش از این نیز اتفاق افتاده هست.

حتی در ایامی که من به خاطر بیماری کبد در بیمارستان بستری بودم شایعاتی مشابه در روزنامهها، سایتها و رسانهها به وفور وجود داشت."
داوودنژاد در فرمودوگو با خبرگزاری ایرنا ضمن رد شایعات درخصوص مسمویت دارویی عسل بدیعی فرمود: "شایعات و اکاذیبی مبنی بر مسمومیت دارویی بدیعی در رسانه ها منتشر شده که صحت ندارد و وی تنها به خاطر مسئله تنفسی به بیمارستان منتقل شد."
جدیت خانواده بدیعی برای پیگیری شایعات
داودنژاد، انتشار اخباری به نقل از غزل بدیعی خواهر عسل در فرمود وگو با یکی از سایتهای خبری را تکذیب کرد و فرمود: "همسر من در این دو روز به خاطر شرایط نامناسب روحی با هیچ رسانهای فرمودوگو نکرده و اونچه از قول وی نقل قول شده، کذب هست." به فرموده وی، خانواده بدیعی شایعات منتشر شده در این خصوص را با جدیت پیگیری مینمايند و در آیندهای نزدیک تیم پزشکی اطلاعات دقیق درباره این بیمار را در اختیار رسانه ها برنامه خواهد داد.
پرونده اخبار منتشر شده درباره درگذشت عسل بدیعی با انتقال وی به بیمارستان مسیح دانشوری برای انجام مراحل اهدا عضو بسته شد تا احتمالاً با انتشار نظر قطعی پزشکان درباره دلایل اصلی این مرگ ناگهانی میزان صحت و سقم برخی شایعات معین شود اما نباید فراموش کرد که نقصان موجود در جریانهای رسانهای پیرامون سلامت هنرمندان و بازیگران اونقدر جدی هست که میتواند صدمات روحی جبرانناپذیری را برای خانواده و نزدیکانشان به همراه داشته باشد.

11:

میتونه دروغ 13 باشـــــــــه

12:

دروغ 13 رو توی اخبار جار میزنن؟

13:

علت مرگ"عسل بديعي"بازيگر سينما و تلايشانزيون مشخص شد.
دكتر مجيد درگاهي مسئول هماهنگ كننده ي تيم پيوند اعضا بيمارستان مسيح دانشوري در فرمودگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران فرمود : عسل بديعي سپس ظهر روز دهم فروردين به دليل دچار شدن به سردرد و حالت تهوع توسط اورژانس به بيمارستان منتقل شدند درحاليكه مسموميت و اوردوز به هيچ وجه از علائم ايشان نبوده و به همين دليل و تشخيص ندادن علت شب يازدهم به بيمارستان لقمان منتقل شد.


آيا عسل بديعي خودكشي كرده هست؟


ايشان ادامه داد:در بيمارستان لقمان ساعت 12 ظهر مرگ مغزي ايشان تاييد شد و علت مرگ هم طي بررسي هاي اوليه پارگي عروق مغزي وبه دنبال اون خونريزي مغزي مشخص شده هست و ايست تنفسي ايشان در اين وضعيت مزيد برعلت شد و ايشان شب گذشته براي اهداي اعضا به بيمارستان مسيح دانشوري منتقل شد.


درگاهي عنوان كرد : مرگ مغزي ايشان توسط 4 متخصص و افزون براون نماينده قوه قضائيه و پزشك قانوني تاييد شده هست و طبق موافقت خانواده ايشان وهم چنين ميل باطني ايشان و در خواستش براي اهدا اعضايش اون هم در جشن نفس همه ي اعضاي داخلي از جمله كليه، كبد، قلب و ريه ي ايشان اهدا خواهد شد.
ايشان اضافه کرد:همه ي نسوج و بافت هاي قابل اهدا نيز به درخواست خودش اهدا مي شود .


14:

تصايشانر "عسل بديعي" بازيگر سينما و تلايشانزيون را در كنار فرزندش مشاهده كنيد.
آيا عسل بديعي خودكشي كرده هست؟

15:

چند روز قبل از عید "عسل بديعي" را دیدم و با شنیدن خبر فوت او بسیار شوکه شدم.
آيا عسل بديعي خودكشي كرده هست؟ماهايا پطروسیان بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت "عسل بدیعی" هنرمند کشورمان در فرمودگو با خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون باشگاه خبرنگاران فرمود: چند روز قبل از عید عسل بدیعی را دیدم و حالش بسیار خوب بود ولی از شنیدن این خبر خیلی شوکه شدم.
وی اضافه کرد: این خبر اونقدر ناگهانی بود که نمی توانم خاطره خاصی را بر زبان بیاورم چراکه بسیار متاثر هستم.
پطروسیان ادامه داد: او مادر یک بچه کوچک بود و متاسفم که در سن جوانی از دنیا رفت عسل بدیعی داشتنی بود که صفات یک زن خوب را داشت.
بازیگر فیلم سینمایی "از صمیم قلب" تصریح کرد: به جز همبازی بودن در فیلم سینمایی "هفت پرده" در " از صمیم قلب" به کارگردانی بهرام کاظمی با او همبازی بودم و بدیعی در اون وقت تنها 24 سال داشت و تازه قدم به این عرصه گذاشته بود.
پطروسیان فراخوان نمود: بسیار متاسف هستم و به همه همکاران و امت عزیز تسلیت می گویم و امیدوارم کمتر شاهد شنیدن این گونه اتفاقات در سال نو باشیم و تنها می توانم بگویم خیلی حیف شد./

16:

"عسل بدیعی" یکی از بهترین و بی نظیرترین همكارانم در مجموعه تلویزیونی "سرزمین انسان ها" بود.
آيا عسل بديعي خودكشي كرده هست؟امیر محمد زند بازیگر تلویزیون در خصوص فوت عسل بدیعی و همکاریش با وی به خبرنگار حوزه تلویزیون باشگاه خبرنگاران فرمود: واقعاً نمی دانم باید چه بگویم از شنیدن این خبر بسیار شوکه شدم و از صمیم قلب با خانواده محترمش همدردی می کنم.


وی اضافه کرد: بدیعی یکی از بهترین همكارانم در بازیگری بود.

مجموعه تلویزیونی سرزمین انسان ها آخرین همکاری من با وی بود و مدت 6 ماهی که با همدیگر همکاری داشتیم یکی از بهترین و بی نظیرترین خاطرات همکاریم با وی بود.


وی خاطرنشان کرد: امیدوارم روحش قرین رحمت باشد و از خداوند برایش طلب آمرزش و آرامش را دارم.


17:

هیچ چیزی غیرقابل تصور نیست
امکان همه چی وجود داره

18:

به نقل رادیو بین‌المللی چین (cri) از تهران، پس از اون که «عسل بدیعی» 35 ساله روز 11 فروردین‌ماه در بخش i.c.u بیمارستان لقمان شهرستان تهران بستری شد و صبح روز بعد در اثر مرگ مغزی درگذشت، رسانه‌ها علت فوت او را «مسمومیت دارویی» فراخوان داشتند و «غزل بدیعی»، خواهر عسل نیز در یک مصاحبه این رخداد را تایید کرد.


از سوی دیگر با توجه به این که بیمارستان لقمان حکیم به دلیل ارائه خدمات تخصصی به بیماران مسموم شناخته شده هست، انتشار خبر خودکشی عسل بدیعی قوت گرفت و با سرعت در اینترنت منتشر شد.


به دنبال گسترده‌تر شدن دامنه پیام‌های اندوهناک دوستداران هنر سینما و طرفداران عسل بدیعی که به خودکشی او اشاره کرده بودند، «رضا داودنژاد»، همسر غزل که خود نیز بازیگر سینماست، با تکذیب خبر مسمومیت دارویی عسل، اون را یک شیطنت رسانه‌ای دانست و فرمود: «همسر من با هیچ رسانه‌ای مصاحبه نکرده هست.

عسل تنها به خاطر مشکل تنفسی به بیمارستان منتقل شده بود».


داودنژاد، تاکید کرد: «خانواده بدیعی شایعات منتشر شده را با جدیت پیگیری می‌نمايند و در آینده نزدیک، تیم پزشکی اطلاعات دقیق درباره علت فوت عسل را در اختیار رسانه‌ها برنامه خواهد داد».


اما هموقت با تکذیب مسمومیت دارویی عسل بدیعی از سوی رضا داودنژاد، «ماهايا پطروسيان»، بازيگر سينما نیز به رسانه‌ها فرموده که دو هفته پيش عسل بديعی را ديده بود در حالی که او خوشحال به نظر نمی‌رسید.

خانم پطروسيان با تاکید بر این که در اون دیدار حال روحی عسل خوب نبود، فراخوان نمود: «من به عنوان يک خانم وقتی می‌بينم کسی ناراحت هست يا غمی دارد، درک می‌کنم.

احساس می‌کنم اون روز پیش عسل هم اين‌طوری بود».


19:

اهدای اعضای بدن عسل بدیعی
١٤ فروردين ساعت ١٤ پيوند ريه در (يك دختر جوان)
١٤ فروردين ساعت ١٧ پيوند قلب (يك مرد ٣٦ ساله)
١٥ فروردين ساعت ٢ بامداد پيوند كبد
...

(يك پسر جوان ٢٤ ساله)
همينطور دوكليه امروز به پيوند رسيد
بقيه اعضاء اهداء شده يا در حال پيوند مى باشن يا در بانكهاى مربوط به خود نگهدارى ميشود.
عسل بديعى هرگز از بين ما نرفته
به افتخارش بذارید

آيا عسل بديعي خودكشي كرده هست؟

20:

باز هم بازار داغ شايعات .....
چرا خودكشي كنه آخه عزيز من.....
پايگاه خبريها هم كه يك خبر درست و حسابي هم نميدن و بازار شايعات رو گايشاني خودشون ميخوان داغ كنند دو هزار كاسب شن....

21:

تصايشانر به‌يادماندني از "عسل بديعي" در لحظه پر کردن فرم اهدا عضو
.
روحش شاد

آيا عسل بديعي خودكشي كرده هست؟

22:

فریبرز عرب نیا ؟دمش گرم ...

یا مواد زده یا خودکشی کرده بهله درسته
اخه خیلی مشکوک میزنه مرگش فرموده باشم

23:

کلا ما ایرانی ها عادتمونه از کاه کوه بسازیم و هر طور شده سر از زندگی شخصی همدیگه در بیاریم
وقتی هم فرد مقابلمون اسم و رسمی داشته باشه بدتر
کاش بیدار بشیم...


چه ارتباطی داره اهدای عضو به شرایط روحی خراب؟
یعنی هر کس این کار رو بکنه اوضاع روحیش داغونه؟
این چه حرفیه؟
کسانی که اینکار رو میکنن از نظر من در بهترین شرایط روحی هستند

24:

سلام و درود
به هر حال باید جانب احتیاط رو رعایت کرد
بعضی از مراجع اهدای اعضای بدن رو بنا به شرایطی جایز نمیدانند رجوع به جواب مرجع مربوطه واجب هست...
اگر هم ایشان خودکشی کرده باشن این کار گناه هست
والله اعلم
خدایش بیامرزد

25:

حرف شما درسته
اما من خودم ادمای افسرده و کاراشون و از خودم بیشتر میشناسم
ولی این رو هم بگم
اکثر اونایی که از روحیه ی لطیف و دل مهربونی برخوردارن
به اهدای عضو اقدام میکنن
و اونها هم معمولا خیلی تو شرایط روحیه خوبی برنامه ندارن
و این کار رو به نوعی از رویه احساسات انجام میدن و نه عقل
تا حالا ندیدم کسی از روی عقل بره اقدام به اهدای عضو کنه

26:

البته این کارتها ارزش قانونی نداره
و اگه خانواده راضی نباشن اقدام نمیشه
هر کس نظری داره که ارزشمند هست

27:

خوب دقیقا منظورم همین بود
مثلا من
زبونن به خونواده و دوستانم فرمودم
در هرشرایطی امت
هر چی از بدنم قابل اهدا کردن بود بردارین بدین
و جسدمم زحمتشو بکشن ببرن یجایی تو جنگلا یا کوه
اتیش بزنن و باد ببره
این درخواست خودمه و بر گرفته از احساسات
اما جواب چی بود
جوابشون خفه شو بود
یعنی مث همه وقتی مردی خیلی عاقلانه میبریمت مث همه ی مردگان رو اون تپه که قبرستونمونه دفنت میکنیم تموم

28:

به نظر من که خودکشی کرده.


29:

ممكنه آخه خانواده اش نميان بگن خانم عسل بديعي خودكشي كرده ايشالا كه خلافش باشه خدا بيامرزتش

30:

چند روز قبل از عید "عسل بديعي" را دیدم و با شنیدن خبر فوت او بسیار شوکه شدم.
آيا عسل بديعي خودكشي كرده هست؟ماهايا پطروسیان بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت "عسل بدیعی" هنرمند کشورمان در فرمودگو با خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون باشگاه خبرنگاران فرمود: چند روز قبل از عید عسل بدیعی را دیدم و حالش بسیار خوب بود ولی از شنیدن این خبر خیلی شوکه شدم.
وی اضافه کرد: این خبر اونقدر ناگهانی بود که نمی توانم خاطره خاصی را بر زبان بیاورم چراکه بسیار متاثر هستم.
پطروسیان ادامه داد: او مادر یک بچه کوچک بود و متاسفم که در سن جوانی از دنیا رفت عسل بدیعی داشتنی بود که صفات یک زن خوب را داشت.
بازیگر فیلم سینمایی "از صمیم قلب" تصریح کرد: به جز همبازی بودن در فیلم سینمایی "هفت پرده" در " از صمیم قلب" به کارگردانی بهرام کاظمی با او همبازی بودم و بدیعی در اون وقت تنها 24 سال داشت و تازه قدم به این عرصه گذاشته بود.
پطروسیان فراخوان نمود: بسیار متاسف هستم و به همه همکاران و امت عزیز تسلیت می گویم و امیدوارم کمتر شاهد شنیدن این گونه اتفاقات در سال نو باشیم و تنها می توانم بگویم خیلی حیف شد./

31:

"عسل بدیعی" یکی از بهترین و بی نظیرترین همكارانم در مجموعه تلویزیونی "سرزمین انسان ها" بود.
آيا عسل بديعي خودكشي كرده هست؟امیر محمد زند بازیگر تلویزیون در خصوص فوت عسل بدیعی و همکاریش با وی به خبرنگار حوزه تلویزیون باشگاه خبرنگاران فرمود: واقعاً نمی دانم باید چه بگویم از شنیدن این خبر بسیار شوکه شدم و از صمیم قلب با خانواده محترمش همدردی می کنم.


وی اضافه کرد: بدیعی یکی از بهترین همكارانم در بازیگری بود.

مجموعه تلویزیونی سرزمین انسان ها آخرین همکاری من با وی بود و مدت 6 ماهی که با همدیگر همکاری داشتیم یکی از بهترین و بی نظیرترین خاطرات همکاریم با وی بود.


وی خاطرنشان کرد: امیدوارم روحش قرین رحمت باشد و از خداوند برایش طلب آمرزش و آرامش را دارم.


32:

هیچ چیزی غیرقابل تصور نیست
امکان همه چی وجود داره

33:

به نقل رادیو بین‌المللی چین (cri) از تهران، پس از اون که «عسل بدیعی» 35 ساله روز 11 فروردین‌ماه در بخش i.c.u بیمارستان لقمان شهرستان تهران بستری شد و صبح روز بعد در اثر مرگ مغزی درگذشت، رسانه‌ها علت فوت او را «مسمومیت دارویی» فراخوان داشتند و «غزل بدیعی»، خواهر عسل نیز در یک مصاحبه این رخداد را تایید کرد.


از سوی دیگر با توجه به این که بیمارستان لقمان حکیم به دلیل ارائه خدمات تخصصی به بیماران مسموم شناخته شده هست، انتشار خبر خودکشی عسل بدیعی قوت گرفت و با سرعت در اینترنت منتشر شد.


به دنبال گسترده‌تر شدن دامنه پیام‌های اندوهناک دوستداران هنر سینما و طرفداران عسل بدیعی که به خودکشی او اشاره کرده بودند، «رضا داودنژاد»، همسر غزل که خود نیز بازیگر سینماست، با تکذیب خبر مسمومیت دارویی عسل، اون را یک شیطنت رسانه‌ای دانست و فرمود: «همسر من با هیچ رسانه‌ای مصاحبه نکرده هست.

عسل تنها به خاطر مشکل تنفسی به بیمارستان منتقل شده بود».


داودنژاد، تاکید کرد: «خانواده بدیعی شایعات منتشر شده را با جدیت پیگیری می‌نمايند و در آینده نزدیک، تیم پزشکی اطلاعات دقیق درباره علت فوت عسل را در اختیار رسانه‌ها برنامه خواهد داد».


اما هموقت با تکذیب مسمومیت دارویی عسل بدیعی از سوی رضا داودنژاد، «ماهايا پطروسيان»، بازيگر سينما نیز به رسانه‌ها فرموده که دو هفته پيش عسل بديعی را ديده بود در حالی که او خوشحال به نظر نمی‌رسید.

خانم پطروسيان با تاکید بر این که در اون دیدار حال روحی عسل خوب نبود، فراخوان نمود: «من به عنوان يک خانم وقتی می‌بينم کسی ناراحت هست يا غمی دارد، درک می‌کنم.

احساس می‌کنم اون روز پیش عسل هم اين‌طوری بود».


34:

اهدای اعضای بدن عسل بدیعی
١٤ فروردين ساعت ١٤ پيوند ريه در (يك دختر جوان)
١٤ فروردين ساعت ١٧ پيوند قلب (يك مرد ٣٦ ساله)
١٥ فروردين ساعت ٢ بامداد پيوند كبد
...

(يك پسر جوان ٢٤ ساله)
همينطور دوكليه امروز به پيوند رسيد
بقيه اعضاء اهداء شده يا در حال پيوند مى باشن يا در بانكهاى مربوط به خود نگهدارى ميشود.
عسل بديعى هرگز از بين ما نرفته
به افتخارش بذارید

آيا عسل بديعي خودكشي كرده هست؟

35:

باز هم بازار داغ شايعات .....
چرا خودكشي كنه آخه عزيز من.....
پايگاه خبريها هم كه يك خبر درست و حسابي هم نميدن و بازار شايعات رو گايشاني خودشون ميخوان داغ كنند دو هزار كاسب شن....

36:

تصايشانر به‌يادماندني از "عسل بديعي" در لحظه پر کردن فرم اهدا عضو
.
روحش شاد

آيا عسل بديعي خودكشي كرده هست؟

37:

فریبرز عرب نیا ؟دمش گرم ...

یا مواد زده یا خودکشی کرده بهله درسته
اخه خیلی مشکوک میزنه مرگش فرموده باشم

38:

کلا ما ایرانی ها عادتمونه از کاه کوه بسازیم و هر طور شده سر از زندگی شخصی همدیگه در بیاریم
وقتی هم فرد مقابلمون اسم و رسمی داشته باشه بدتر
کاش بیدار بشیم...


چه ارتباطی داره اهدای عضو به شرایط روحی خراب؟
یعنی هر کس این کار رو بکنه اوضاع روحیش داغونه؟
این چه حرفیه؟
کسانی که اینکار رو میکنن از نظر من در بهترین شرایط روحی هستند

39:

سلام و درود
به هر حال باید جانب احتیاط رو رعایت کرد
بعضی از مراجع اهدای اعضای بدن رو بنا به شرایطی جایز نمیدانند رجوع به جواب مرجع مربوطه واجب هست...
اگر هم ایشان خودکشی کرده باشن این کار گناه هست
والله اعلم
خدایش بیامرزد

40:

حرف شما درسته
اما من خودم ادمای افسرده و کاراشون و از خودم بیشتر میشناسم
ولی این رو هم بگم
اکثر اونایی که از روحیه ی لطیف و دل مهربونی برخوردارن
به اهدای عضو اقدام میکنن
و اونها هم معمولا خیلی تو شرایط روحیه خوبی برنامه ندارن
و این کار رو به نوعی از رویه احساسات انجام میدن و نه عقل
تا حالا ندیدم کسی از روی عقل بره اقدام به اهدای عضو کنه

41:

البته این کارتها ارزش قانونی نداره
و اگه خانواده راضی نباشن اقدام نمیشه
هر کس نظری داره که ارزشمند هست

42:

خوب دقیقا منظورم همین بود
مثلا من
زبونن به خونواده و دوستانم فرمودم
در هرشرایطی امت
هر چی از بدنم قابل اهدا کردن بود بردارین بدین
و جسدمم زحمتشو بکشن ببرن یجایی تو جنگلا یا کوه
اتیش بزنن و باد ببره
این درخواست خودمه و بر گرفته از احساسات
اما جواب چی بود
جوابشون خفه شو بود
یعنی مث همه وقتی مردی خیلی عاقلانه میبریمت مث همه ی مردگان رو اون تپه که قبرستونمونه دفنت میکنیم تموم

43:

به نظر من که خودکشی کرده.


44:

ممكنه آخه خانواده اش نميان بگن خانم عسل بديعي خودكشي كرده ايشالا كه خلافش باشه خدا بيامرزتش


76 out of 100 based on 66 user ratings 766 reviews