حمله موتوری ها به بدحجاب ها


حمله موتوری ها به بدحجاب هاحمله موتوری ها به بدحجاب ها
بعد از سکوت هشت ساله حالا برنامه است موتوری ها به استقبال بد حجاب ها بروند.
نه ضابط قضایی‌اند و نه مامور بگیر و ببند که نیاز به کسب اجازه از کسی داشته باشند. این را ستاد اجرایی انصار حزب‌الله در مورد خودشان اعلام کرده است و این یعنی آنها تابع هیچ قانون و قاعده‌ای نیستند
انصار #حزب‌الله که چند سال بود فعالیت اندکی داشتو تقریبا به انتشار نشریه یالثارات محدود می‌شد، چند وقتی است که تصمیم گرفته متشکل‌تر عمل کرده و خاطره‌هایی از سال‌های نه چندان دور را زنده کند. اعضای این گروه اوایل امسال برای برگزاری تجمعی مقابل وزارت کشور در اعتراض به وضعیت #حجاب و عفاف اقدام کردند. وزارت کشور مجوز صادر نکرد. انصار به سمت خیابان ولی‌عصر رفتند و در برابر دیدگان انبوه مردمی که در آن محدوده پرتردد در رفت‌وآمد بودند، تظاهرات کردند.
حمله موتوری ها به بدحجاب ها
وزارت کشور و استانداری تهران تاکید کردند که هیچ هدفی، وسیله‌ای غیرقانونی را توجیه‌پذیر نمی‌کند اما تصمیم انصار حزب‌الله جدی‌تر از آن بود که با اعتراضات بعدی هم پا پس بکشد.
چند هفته بعد انصار در سایت خود نوشت: «مع‌الاسف با نازک شدن دیواره سدهای نیمه‌جان، کاسه ترک خورده استقامت ملت لبریز شد و در تجمعی که لرزه بر جانی انداخت، حجت را بر خود نیز تمام شده یافتند که در 35 سالگی انقلاب، دل بستن به اراده دولتی برای حفاظت از ارزشهای انقلاب و شعائر دینی، انتظاری گزاف است. 17 اردیبهشت‌‌ماه نقطه عطفی بود که پس از آن حلقه های متفرق حزب‌الله را به یکدیگر پیوند داد و به گعده‌هایی که خیلی زودتر از اینها باید تشکیل می‌شد، شکل داد».
اما در حالی که در متون و اخبار منتشر شده از سایت رسمی انصار حزب‌الله بارها از عبارت «حضور گروهی و سازمان یافته» استفاده شده، گویا این گروه نمی‌خواهند بپذیرند که چنین اعمالی نیاز به دریافت مجوز از سازمان‌های ذیربط نظیر وزارت کشور، استانداری و شورای تامین استان دارد.
انصار حزب‌الله در پاسخ به رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور که تاکید کرده بود «هر حرکت دسته‌جمعی نیاز به مجوز دارد»، اعلام کرد که چون برنامه آنها تحت عنوان امر به معروف و نهی از منکر انجام می‌شود، «منوط به توافق یا عدم توافق هیچ ارگانی نیست».
این گروه در توجیه این رفتار، از رهبری نیز مایه گذاشتند: «رئیس ستاد اجرایی انصار حزب‌الله درباره چرایی ورود گروهی و سازمان‌یافته حزب‌اللهی‌ها به عرصه امر به معروف و نهی از منکر، به اصلی اشاره می‌کند که مقام معظم رهبری در سال 69 آن را بر اساس وجوب بسیجی‌ها در میدان عمل برای زنده نگه داشتن فضیلت‌های انقلاب تعیین کرده‌اند».
البته این مقام مسئول در تشکیلات انصار حزب‌الله معلوم نکرده است که آیا از سال 69 تاکنون، تنها دوران دولت‌های نهم و دهم وضعیت حجاب و عفاف جامعه از دید آنها مطلوب بوده که در طول این سال‌ها یا سکوت اختیار کردند یا لااقل از ورود به عرصه عمل‌گرایی دوری گزیدند؟ قطعا پاسخ این پرسش، منفی است و حتی متون امروز انصار نیز این مساله را تایید می‌کند: «دولت مهرورزی احمدی‌نژاد با آن همه دعاوی انقلابی پرطمطراق، چنان با پشت پا زدن به ارزش‌ها و شعائر دینی ملت را نقره داغ کرد که آثار آن تا یوم‌الحشر و فرارسیدن زمان احتجاج مومنان بر علیه وی در پیشگاه امام و شهدا و پروردگار از دل‌ها رخت برنخواهد بست».
حتی اگر پدیده بدحجابی را معضلی فرهنگی و حل آن را الزاما در چارچوب فرهنگ و مذهب نبینیم و صرفا به دیده یک امر خلاف قانون به آن بنگریم، آیا برخورد شخصی و غیرقانونی با یک پدیده غیرقانونی منجر به اجرای عدالت و استبرنامه قانون در جامعه خواهد شد؟

جملات اخیر، از یک نارضایتی کامل حکایت دارد اما چه شده که این مسائل امروز به این شکل مطرح می‌شود و استقامت این عده هشت سال دوام آورده و لبریز نشده است؟ پاسخ هرچه باشد، نمی‌تواند تصور خوشایندی را از پرسش‌شوندگان به ذهن متبادر کند. این همان پرسشی است که لابد پس از انتشار اخبار مربوط آغاز گشت‌های خیابانی انصار به ذهن بسیاری از مردم نیز خطور کرده است.
شاید همین برخورد دوگانه، مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور را به واکنش در برابر تصمیم اخیر انصار برانگیخت. حسام‌الدین آشنا اخیرا گفته است: «آقای عبدالحمید محتشم (دبیرکل انصار حزب‌الله) خوب است به یاد داشته باشد که دوران تکتازی‌های دهه 70 به پایان رسیده است. نه نیروی انتظامی، نه ارشاد، نه قوه قضائیه، نه وزارت کشور و نه حتی بسیج هیچکدام از موتورسوارهای ایشان استقبال نخواهند کرد».
البته اعتراض دولت به همین‌جا ختم نشد و محمدباقر نوبخت - سخنگوی دولت - نیز تاکید کرد: «نباید فکر کنیم که از روش‌های غیرفرهنگی و خشن می‌توان به نتیجه رسید. چنین برخوردهایی گاه پدیده بدحجابی را تشدید هم کرده است. اگر برنامه است به کسی تذکری هم داده شود، قانون نحوه آن را تعیین کرده است. روش غیرقانونی و بی‌حرمتی به بانوان امری غیرقابل پذیرش از سوی دولت است».
حال یادآوری چند نکته و ذکر چند پرسش ضروری است:
حمله موتوری ها به بدحجاب ها
1- رفتار دوگانه با یک پدیده نه تنها اعتماد عمومی را نسبت به آن رفتار جلب نمی‌کند بلکه اعتماد را خدشه‌دار کرده و ذهن را در قبال صداقت انگیزه‌های آن رفتار، به پرسش وا می‌دارد.
2- ممکن است که گاه در اجرای قانون عفاف و حجاب کوتاهی‌هایی شده باشد اما مسلما چنین وانمود کردن که دولت، قوه قضائیه، نیروی انتظامی و دیگر نهادهای ذیربط هیچ دغدغه‌ای در برابر این پدیده ندارند و تنها گروه انصار و چهار هزار نیروی ادعایی آنها چنین دغدغه‌ای دارند، جز تخریب بخش‌هایی از حاکمیت در ذهن شهروندان متدین، نتیجه‌ای نخواهد داشت.
3- موضوع عفاف و حجاب و حل مشکلات این حوزه از جمله موضوعاتی است که در دولت یازدهم بیش از دو دولت قبل به آن پرداخته شده و اولویت داشتن راه‌حل‌های فرهنگی در قبال پدیده‌ای فرهنگی، مهمترین نقطه منظومه فکری دولت در این مسیر است. حال سیاسی و امنیتی کردن موضوعی فرهنگی و نزول آن به سطح برخوردهای خیابانی چه تاثیر مبارکی خواهد داشت؟
4- در شرایطی که بزرگترین احزاب، تشکل‌ها و سازمان‌ها برای انجام کاری سازمان‌یافته و متشکل نیاز به اخذ مجوزهای لازم دارند، چگونه است که انصار حزب‌الله مدعی است که گشت‌های خیابانی‌اش نیاز به مجوز یا حتی موافقت نهادهای مسئول ندارد؟ آیا چنین تفسیر به رأیی از قانون – آن هم از سوی گروهی که مدعی دفاع از اسلام و انقلاب و ولایت است – راه را برای بی‌‌قانونی‌های بیشتر باز نمی‌کند و آیا بی‌قانونی همان پدیده شومی نیست که کشور در سال‌های اخیر بیشترین لطمه را از این ناحیه دید؟
5- نمی‌توان نقش و مسئولیت قوای مقننه و قضائیه، نیروی انتظامی، صداوسیما و دیگر دستگاه‌ها و نهادهای ذیربط را نادیده انگاشت و از همین رو، برخورد نکردن آنها با یک پدیده غیرقانونی و سکوتشان در قبال آن، چنین پدیده‌ای را صرفا یک رویارویی میان گروهی خاص با دولت نشان می‌دهد و این امری مبارک نخواهد بود.
رفتار دوگانه با یک پدیده نه تنها اعتماد عمومی را نسبت به آن رفتار جلب نمی‌کند بلکه اعتماد را خدشه‌دار کرده و ذهن را در قبال صداقت انگیزه‌های آن رفتار، به پرسش وا می‌دارد


6- فرهنگ بیش از هرچیز نیاز به فرهنگ‌سازی دارد. وقتی صداوسیما به عنوان یکی از بزرگترین سازمان‌های مسئول در امر فرهنگ‌سازی، در بزنگاه‌ها چهره‌هایی را برای مصاحبه درباره ضرورت شرکت در انتخابات یا یک راهپیمایی ملی در برابر دوربین تلویزیون برنامه می‌دهد که احتمالا از نظر دوستان انصار باید امر به معروف شوند و بعد همین صداوسیما در برنامه خبری خود از گشت ارشاد و گشت انصار حزب‌الله دفاع می‌کند، آیا می‌توانیم ادعا کنیم که الگوی فرهنگی یکدستی را به جامعه ارائه داده‌ایم؟
7- حتی اگر پدیده# بدحجابی را معضلی فرهنگی و حل آن را الزاما در چارچوب فرهنگ و مذهب نبینیم و صرفا به دیده یک امر خلاف قانون به آن بنگریم، آیا برخورد شخصی و غیرقانونی با یک پدیده غیرقانونی منجر به اجرای عدالت و استبرنامه قانون در جامعه خواهد شد؟ آیا چنین برخوردی شبیه همان رفتارهای انتقام‌جویانه‌ای نیست که در «فیلم‌های هندی» یا «فیلم فارسی»ها سراغ داریم؟!
تبیانبازار سیاه متادون همچنان پر رونق

1:

فقط اعدام


ایا میدانید بهترین سن ازدواج چه موقع است؟ قبل از دانشگاه

2:

سلام
پس شما تندرو هستیحمله موتوری ها به بدحجاب ها


سپاه عوامل استکبار در همدان را با قدرت تمام برچید

3:

آخه اینا داعشی هستن


مردی زنش را طلاق داد، چون در خودرو را نبست!

4:

فرهنگ بيش از هر چيز نياز به ساختن دارد ، نه تاختن .


کلیه فروشی، فوری، 28 ساله، سالم!
امر به معروف و نهي از منكر خوب هست اما نه از سايشان هر كسي .


تجارت میلیاردی نماز و روزه میت!
واقعيات دارد .


ماجرانی رئیسی که به زور میخواست زن مرد جوانی شود
براي مثال اگر دوستي به بنده بگايشاند آهاي مرتضي نمازت ! با خوشحالي دست او را مي فشارم .


13 واقـعیت درباره ی چین
اما اگر غريبه اي بگايشاند آقاي نمازت را خوانده اي به او خواهم فرمود به تو چه !

بنده في النفسه مخالف امر به معروف و نهي از منكر نيستم و اون را از واجبات ديني كه به گردن تك تك مسلمانان هست مي دانم .ياد ابراهيم پونزي فيلم زندگي خصوصي افتادم .

5:

داعشی نیستن
انقدر اخبار مربوط به داعش رو خوندی گیج شدی

6:

حمله موتوری ها به بدحجاب ها

‌صلاحی با اشاره به اینکه تاکنون هیچ اقدام مؤثری برای برخورد با بی‌حجابی در کشور صورت نگرفته هست، فرمود: علل بدحجابی باید مورد بررسی برنامه گیرد.عباس صلاحی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در فرمود‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مرکزی، با اشاره به اینکه اقدام گشت ارشاد، انصار حزب الله و هستفاده از 4000 نیرو برای مبارزه با بدحجابی نیازمند مجوز هست، اظهار کرد: موضوع بدحجابی در کشور به معضل و پدیده‌ای اجتماعی بدل شده هست.وی تصریح کرد: با توجه به اینکه 36 سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد متأسفانه این موضوع در کشور جا نیفتاده هست، در صورتی که این مشکل به راحتی قابل حل بوده هست و نیابد اجازه می‌دادیم که امروز چنین شرایطی ایجاد شود.صلاحی با تأکید بر اینکه رعایت حجاب در کشور نیازمند فرهنگ‌سازی هست و صرفاً با اقداماتی قهری و حراستی، چند دستگاه ون و تعدادی نیرو به جایی نخواهیم رسید، فرمود: قطعاً این موضوع با برخوردهای بازدارنده و فیزیکی سرانجام خوشی نخواهد داشت؛ جز اینکه بدگمانی، بی‌اعتمادی، نارضایتی امت و نتايج منفی را در جامعه به دنبال خواهد داشت.جای بررسی علل ترویج بدحجابی خالی هست

وی بررسی علل این پدیده را در شرایط کنونی مهمترین اقدام دانست و اضافه کرد: بررسی علل ترویج بدحجابی در جامعه مهمترین اصل هست که تاکنون به اون توجهی جدی صورت نگرفته هست و بررسی نشدن علل اون خود به برخورد نامناسب و بروز آسیب‌ها و نتايج اجتماعی در جامعه می‌انجامد.نماینده امت تفرش، آشتیان و فراهان با اشاره به آشنایی و سوق پیداکردن جوانان به فرهنگ و مد غربی از طریق فعالیت‌های مجازی، ماهواره و اینترنت اظهار کرد: باید به این امر توجه کنیم که خلاء و مشکل در کجاست و چرا دختران و پسران ما به این سمت رفته‌اند، سپس درجهت مبارزه با این فرهنگ غلط برآییم.نباید از یک سوراخ دو بار گزیده شویم

وی با تأکید بر اینکه نباید از یک سوراخ دو بار گزیده شده و بر اقدامات قهری که تاکنون انجام شده و به نتیجه نرسیده اصرار کنیم، اضافه کرد: تاکنون هیچ کار مهمی در این خصوص در کشور انجام نشده شرایط موجود شایسته کشوری چون ایران نیست.وی خلاءها، نبود سرگرمی و اوقات فراغت سالم را از علل ترویج بدحجابی در جامعه عنوان کرد و با اشاره به اینکه در نظر گرفتن جایگزینی برای این خلاءها قطعاً کاهش آسیب‌ها را به دنبال خواهد داشت، فرمود: ترویج حجاب کامل نیازمند داشتن متولی فرهنگی و اجتماعی هست تا با فرهنگ‌سازی و برنامه‌ریزی درست فرد را نسبت به ضرورت رعایت حجاب در جامعه توجیه کند و شرایط به نحوی فراهم شود که فرد خود راه درست و غلط را بررسی و انتخاب کند.بدحجابی گام اول در بروز برخی آسیب‌های اجتماعی هست

صلاحی تأکید کرد: در مسئله حجاب نباید با زور و از طریق اهرم فشار عمل کرد و همچنین نباید به افراد اختیار مطلق داد بلکه باید با توجه به فرهنگ‌های مختلف در نقاط مختلف کشور با در نظر گرفتن آداب، سنن و مسائل فرهنگی در این حوزه عمل کرد.

فضاسازی، فرهنگ‌سازی و ایجاد شرایط مناسب در کشور قطعاً باعث آرامش جوانان می‌شود و فراهم کردن امکانات نیز کاهش آسیب‌های اجتماعی را به دنبال دارد.وی بدحجابی را قدم اول در ترویج و رشد برخی آسیب‌های اجتماعی در جامعه عنوان کرد و اضافه کرد: متأسفانه انحرافاتی در جامعه دیده می‌شود که زیبنده کشور نیست و اگر به موقع به اونها رسیدگی نشود سپس رشدشان درمان بسیار مشکل خواهد بود.این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه بعضاً بدحجابی‌ها در جامعه به نوعی دهن‌کجی به برخوردهای فیزیکی و قهری هست، تصریح کرد: این رفتارها نوعی عقده‌گشایی هست و فرد به منظور نشان دادن انزجار و انتقام‌جویی از برخی برخوردها عکس‌العمل‌هایی چون بدحجابی و حتی بی‌حجابی از خود نشان می‌دهد درصورتی که با توجیه افراد و فرهنگ‌سازی می‌توان انتخاب را به عهده خود اونها گذاشت.
منبع:http://isna.ir/

7:

لینک:وزارت کشور: با گشت‌های غیرقانونی برخورد می‌کنیم
* آيا اين افراد کارت شناسايي دارند ؟

خير

* آقاي محتشم قبول داريد که اين مساله مي تواند آسيب هايي داشته باشد ؟ مگر مي شود بدون علامت شناسايي اين کار را کرد؟ اگر چنين باشد هر کسي با ظاهري شبيه شما در خيابان ها جلايشان زن و بچه امت را به بهانه هاي مختلف مي گيرد و با نام شما ممکن هست تخلفاتي داشته باشد.


ما براي خودمان امتياز خاصي قائل نيستيم .کارت و اين جور چيزها براي کارهاي حکومتي هست.

ببينيد درهر حرکتي ممکن هست آسيب هايي هم باشد.

در اين مورد هم ممکن هست آسيب هايي به وجود آيد.
لینک:گشت‌های ارشاد «انصار» با 4هزار نیرو می‌آیند

8:

توی این فکرم که
منهای چاقوی ضامن دار و اسپری فلفل و شوکر برای دخترم که از خونه بیرون میره یک اسلحه کلت کالیبر 45 هم بخرم .....

یا برای امنیتش یک برقه سرش کنه

حالا معنی جمله معروف (حجاب مصونیت هست نه محدودیت) را درک میکنم !!!!!!!

درست هست حجاب زنان را از آسیب درندگان که به قوانین خودشونهم پایبند نیستند در جامعه ما حفظ میکند

9:

این موتوری حجابشون از همه بدتر ه یکی باید اینارو درست کنه نمی دونم اخه همه چیه ما درست شد فقط موند حجاب زنا بابا ول کنین این کارو بذارین امت زندگیشونو بکنن

10:

تو این مملکت کی به کیه!!!
قانونی وجود نداره
امروز موتور سوارها و فردا هم اسیدپاش ها ....
مثه سال۵۷که بروی دختران و زنان بی حجاب اسید میپاشیدن و فتواهم داد ه بودن که اشکالی نداره...


11:

بانو بهار سبز مدتي بود سعادت مجادله با شما را نداشتيم .

كم سعادت بوديم .

بحران هاي سپس انقلاب ها و كودتاها اجتناب ناپذير هست .

در مقطعي كه هنوز پليس وظيفه ذاتي خود در قالب اسلام را نمي دانست و اكثر قضات به نشانه اعتراض دست از كار كشيده بودند و مملكت بدست خود امت اداره مي شد عده اي كه اون وقت در قالب جريانهاي ناسيوناليستي ، راديكالي ، ماركسيستي ، تركيبي و يا سلطنت طلب و حزب توده و ساوقت هاي چريك هاي فدايي ایجاد ، مجاهدين ایجاد و گروه هاي فرقان ، آرمان مستضعفين و جنبش مسلمانان مبارز و ...

فعال بودند دست به جناياتي زدند كه متاسفانه همگي به نام اسلام تمام شد .

ايران امروز مخالف هرگونه افراط گرايي و تندرايشان هست ، قانون گرايي و امت سالاري ديني و آرمان هاي ديگر اهدافي هست كه نظام دنبال مي كند و در اين مسير تحجر و واپس گرايي نخواهد بود و اگر باشد خود نظام از حنبه اجتماعي با مساله برخورد خواهد كرد .


12:

چقدر این موضوع طرفدار داره تو انجمن هفته ای یه بار با عناوین مختلف تکرار می شه
http://forum.hammihan.com/thread148020.html

http://forum.hammihan.com/thread133979.html

http://forum.hammihan.com/thread137177.html

http://forum.hammihan.com/thread147026.htmlچ


13:

چقد موتورسوارا شبیه امضای تو هستن سمی

14:

خدایی چقد اینا شبیه فیلم هندیان
مثلا نامزد طرفو میکشن بعد میره ی شبه
پدر و مادر و خواهر و برادر و عمه و کل خاندان قاتلو میکشه
و ما در سراسر فیلم به این فکر میکنیم پس جایگاه قانون و پلیس مملکت کجاست؟!

15:

اين موتور سورها چيز جديدي نيست که تعجب کنيم هميشه بودند تا اخرم هستند جلادهاي خياباني که هيچ وقتم مواخذه نميشن

16:

درود آیرن گرامی
خب مسلما قانون وپلیس واین مسائل
مال آدماییه که از نور معرفت وولایت بی بهره اند
این بزرگواران دیگه از این محدودیت های عالم خاک گذر کردن
رفتن ورسیدن ودیدن
اونچه که ما نرفتیم ونرسیدیم وندیدیم

17:

اول فرهنگ سازی کنید لطفا .درسته بد حجابی و فساد و هرزگی زیاد شده و از دست فرهنگ هم کاری بر نمیاد اما شاید در کنار کار فرهنگی و مناظره های حجاب بشه چند نفری رو هدایت کرد انصار با تمام توان برای شیعه خانه امام وقت بجنگ

18:

تشکر برای قسمت اول پستتون
تاسف برای قسمت دوم.

مگه اینجا عراقه و اونا داعشن که بجنگن؟
با کی بجنگن با امت خودشون؟!

19:

خیلی کار خوبی میکنن
زنها کم مونده ک بکشن پاین دیگه از بس بی حجابن
پسر ها ک خودشون کردن شبیه دخترا
میخوان هر غلطی بکنن برن تو خونه هاشون بکنن ینی چی میان تو خیابون
اونایم ک مخالفن جوش خودشونو میزنن ک با دوس دختراشون گرفتار نشن منظورم پسراس

ولی نمیدونن ک این دنیا دار مکافاته
هر کاری بکنی همون کار رو سرت میارن

20:

بعدشم خانوم محترم این چ عنوانیه انتخاب کردین
حمله موتوری ها چیه؟؟
کی فرموده میخوان حمله کنن
فقط تذکرشون لسانی ینی زیانی هم ب دختر هم ب پسرا

21:

در این مملکت پلیس و قانون برای امثال من و شماست .

یزای اون از ما بهترانها قانونی وجود نداره ! یا بهتر بگم قانون اون چیزیه که مطابق منافع و امیال اونهاست !

اون قانون و پلیسی که من و شما رو اگر از یه چراغ قرمز رد بشیم مجازات میکنه در مقابل اون نورچشمی ها کاملا ضعیف و زبون هستش .


22:

خدا به راه راست هدایتشون کنه.


23:

با با با اينجور حرف زدن يا داعش ياد داعش ميوفتم
کسي نفرموده بي حيايي خوبه ولي خوبه تو خيابون راه بري ناخوداگاه يه چماغ بخوره تو کمرت خوشت مياد
منم با بد حجابي مخالفم اونم تو کشور مسلمون ولي اين راهش نيست زدن راهش نيست

24:

کلا خیلی هم با ما فاصله ندارن عرفان32
اینها همه ش نتیجه همون کار فرهنگیه که فقط به عنوان شعار هستفاده شد!
همیشه در تاریخ خوارجی هستند که قراونو بهتر از سایر مسلمین میفهمند
حتی بهتر از ولی امرشون

25:


کردستان

تیغ لای دستمال کاغذی برنامه میدادن

میگشتن خانومایی که رژلب داشتنو پیدا میکردن

اول باهاشون صحبت میکردن که آرایش خوب نیست و ...

بعد اجازه میگرفتن که رژلبشونو پاک کنن

و با تیغ لبشونو میزدن

جای هیچ بحثی هم نبود چون متهم تر میشدن

26:شاید به ظاهر و اسم داعشی نباشند ...

ولی افکار داعشی دارند

27:

نميدونم کجاي قران نوشته اينکار درسته بعضي ها جنون امت ازاري دارن و خايشان حيواني موندن چکار کنن چه جوري تخليه بشن به بهانه امر به معروف ازار ميرسونن به امت و خودشونو و تخليه ميکنن

28:

ای خدا !!! این ممکلت تا کی باید واسه " آزادی " کشته بده ؟!
( بدبختی اینجاست که این همه کشته دادیم از اول تاریخ معاصر تا حالا ، هنوز معنای آزادی رو یا نفهمیدیم یا اونجوری فهمیدیم که دوست داریم بفهمیم!!! ) چی فرمودم ! خودمم نفهمیدم !

29:

ماشالله نقدر جدیدا دوستای عزیز متن آغاز تاپیکاشونو طولانی میزنن که قابل خوندن نیست و با وجود اعتراض کاربرا بازم دست به خلاصه نوشتن نزدن
ولی در کل
حقشونه
بزنید بکشیدشون دلم خنک شه

30:

احمدی مقدم هم چند شب پیش فرمود بهتره که این عزیزان قانون و برخورد های قضایی رو در دستور کار برنامه بدن

31:

sima741 و بعضی از کاربرای محترم دیگر مصداق همونی هستن که فرمودم ! (یعنی آزادی رو اونجور تفسیر میکنن که خودشون دوست دارن .)

32:

چقدر وحشیانه

صد رحمت به داعش

33:

دروغه بابا
باور نکنید این کذبیاتو

اگه اینجور بود که همه الان از ترس جونشون پوشیه میزدن و مصرف لوازم آرایشمون انقدر بالا نبود
اینجا دیگه شورشو دراوردن از بی حیاییه به اسمه آزادی

34:

اکثر مشکلات ما به خاطر بی توجهی به قانونه...
فرقی نداره! چه افرادی که با بی حجابی و ...

به قوانین کشور بی توجهی میکنن چه افرادی که با وجود نیروی انتظامی می خوان غیر قانونی رفتاری سرخود انجام بدن!
کاش یاد میگرفتیم مثل امت کشورهای دیگه کمی به قوانین کشورمون احترام بذاریم!

35:

میخوای ی دروغ بشنوی:

علاوه بر تیغ لای دستمال گذاشتن و رژ پاک کردن ک خودم بچشم دیدم و پاره کردن شلوار رنگی آقایون و چهار راه درست کردن وسط سر پسرها چیزای بدتر هم بود

بعضی خانومایی ک مورد داشتن و عقب پاترول سوار میکردن چنان در بیابان نصیحت شدن ک ...

و بخاطر همین کارا امام دستور ب انحلال کمیته

کتک زدنهای وحشیانه هم ک کاملا عادی بود

36:

حرفه الانه نه سپس انقلاب که همه چیز افراطی بود

37:

خیلی از اعضای انصار حزب الله به جرم تجاوز به عنف الان توسط حکم ویژه دادگاه در زندان های ایران هستند؛ اینها یک سری عقده‌ای بودند که در نتیجه عدم تفاهم ارتش و سپاه در وقت جنگ بر سر اتفاء حریق جنگ عراق و ایران از موقعيت سوء هستفاده کردند و روی پوست جامعه دومل کردند؛ حالا هم که قانون در بدترین وضع ممکن در اجرا هست موقعيت عرض اندام پیدا کرده اند.


38:

وقتی یه افسر کلاسیک پلیس ، بیاد و به این اشخاص گیر بده

هیچ ایرادی نداره (که بازم داره !! منتها لا اقل یه افسر نظامی و با سواد بوده)

اما وقتی یه دیوانه ی بی سواد و "نا" انسان ، این کار رو میکنه، روحم آتیش میگیره :|

39:

فعلا قانون کشور دستشونه و هیچکس نمیتونه کاری کنه همه چیز مملکت درست شده فقط مونده بد حجابی ...


40:

بابا چنتاشونو بکشن امت ...

دیگه از این غلطا نمیکنن..


41:

شما بی اطلاع و مصداق جاهل به مساله اید

جایی که حرفی برای فرمودن ندارید بهتره سکوت کنید

42:

سلام

اگه باور نکنن نباید بهشون خرده گرفت
فارغ از نوع ادبیاتش بهش حق بدین روزای سیاهی ک نسل ما تجربه کرد رو نتونه تصور کنه

43:

دقیقا همینطوره .

افرادیکه سنشون جوریه که مثلا دهه شصت رو بخاطر نمیارند واقعا براشون مشکله که تصور نمايند وقتی در این مملکت به اسم دین و شرع چطور روزگار امت رو سیاه کرده بودند .امروزه هم این انصار حزب الله بنظر میرسه به دنبال تکرار همان سیاهکاریها و افراط ها هستند .

گرچه با توجه به عوض شدن شرایط جامعه خیلی بعید میدونم موفق بشند .


44:

تمام بحث سر همینه که فرمودید .

در این مملکت هردمبیل شترگاوپلنگی آیا قانون باید به توسط تعدادی لمپن موتورسوار اجرا بشه ؟! که معلوم نیست کی هستند و از کجا اومدند ؟

اینطوری زن و بچه امت دیگه کجا در خیابان و جامعه امنیت خواهند داشت ؟

45:

سلام

سکوت و عقب نشینی امت باعث اون شد

از یکطرف جنگ بود حمله اجانب از طرف دیگه هم برخوردهای داعش وار از داخل
الانم دور از ذهن نیست ک شاهد تکرار اون روزها باشیم

46:

من فقط امیدوام فرماندهان نیروهای کلاسیک مثل ارتش و نیروی انتظامی

بشدت ازینها انتقاد نمايند !!

که در صورت انتقاد هم برکنار میشوند !!

پس تنها راه نفوذ همون وزارت کشور هست و بس

و منم فکر میکنم وزارت کشور فعلا واکنش شدیدی به اینها نداشته باشه

"بدلیل اینکه از فشار این بی خداهای پوشش شخصی بر روی دولت واهمه داره"

پس شخص رئیس جمهور باید دست بکار بشه

47:

درود گرامی
خوب برای خودیها همه افعال بد ازاون رادیکالیسم بی خودیه ! 35 ساله که کی بود کی بود من نبودم ...

الان هم همینه
آوینی گرامی ،(مدافع حقانیت انقلاب) در قالب شریعت (یا بهتر بگم در سنگر) اسلام عزیز میتوانید در مورد .....
اعدامهای پشت بام مدرسه علوی هم دفاعیه ای داشته باشی ؟
یا قتل عام حد اقل 3000 دختر باکره در مرداد 68 هم توضیحاتی بفرمایید ؟
یا قتل عام حجت الاسلام و المسلمین خلخالی (حاکم شرع) به بهانه اعتیاد و مواد مخدر مارا مستفیض فرمایید ؟
یا قتلهای زنجیره ای سال 82 در کرمان به بهانه مهدورالدم بودن که جنایتکارانش در همین گروهک انصارحزب الله پست و مقام گرفته اند
یا قتلهای زنجیره ای سال 79 تا 81 وزارت اطلاعات اون وقت
در 10 سال اخیر هم که خیلی از دانشجویان و دختران در بازداشتگاهها خود را حلق آوزیز مینمايند و لوازم لازم جهت حلق آویزی کاملا مهیاست....

چرا ؟
و هزاران هزار مورد پیدا و پنهان دیگر از قتل و تجاوز گرفته تا رشوه خواری و پول شویی و پارتی بازی و ربا خواری و زمین خواری و تبعیض و تهدید و اعدام و ......
اون وقتی را که شما ازش یاد میکنید مدیریت جنایات در حد سیکل هم نبود ...

اما حالا در کلاس مهندسی شده و دکترین کی بود کی بود من نبودمه....
خدا به شهدا اجر عظیم عطا کرده که مستحقش بودند و هستند ولی انقلاب به شعار «شهیدان زنده اند » اگر باور داشت از تکرار در مکررات جلو گیری میکرد چون بهتر از هر کسی شما و.

من میدانیم این احوال ایران اسلامی خواست اون شهدا نبود
رو سیاهی زغال را با چمنهای توجیهی نمشود پوشاند .....

دوستان میخواهند حقیقت را اینگونه ببینند اشکالی ندارد ولی واقعیت چیز دیگریست

48:

اینکه چه کسی، به چه نحوی، با چه ابزاری، تا چه حدی، به چه کسی تذکر میدهد مهم هست.....


مواظب باشید امربه معروف را قربانی سیاستها نکنید و کاری نکنید که امت از امر به معروف، خاطره بدی پیدا نمايند همانطور که از برخوردهای وحشیانه کمیته، در اوایل انقلاب، خاطرات بدی دارند.....، مواظب باشید دوستی شما، ماجرای دوستی خاله خرسه نشود !!!!!! :-)

49:

درسته که بد حجابی به خیلی از آسیبهای اجتماعی دامن می زنه ولی تا خود امت نخواند حتی اگر با تانک و نفر بر و ...

هم به هستقبالشون برند کاری از پیش نخواهند برد .

50:

کدوم امامی گرفت امت رو زد تا امر به معروف کنه یا نهی از منکر کدوم اگر هست چرا ما ندیدیم شاید کوریم؟؟

اخه عقده ایی ها ریختن یه جا به اسم دین میخوان هرکار دوست دارن رو بکنن کجایی دین فرموده امت رو با کتک و زور وادار به امر معروف و نهی از منکر بکنید هر موقع ما دیدیم تو دین و شنیدیم فرمودن تذکر بدین و با مهربانی و عمل خودتون اون فرد رو امر به معروف یا نهی از منکر کنید!!!!!

والا من ندیدم رهبری هم فرموده باشه با کتک و زور امت رو مجبور کنید که اینا از رهبری هم مایه گذاشتن

امام حسین شاید امت رو به باد کتک گرفته ما خبر نداریم !!!!!!!لا اله الی الله وقتی بعضی ها فکر نمايند ارزش دارن همین میشه دیگه ..................


51:

همیشه در مباحثه اندکی مجادله وجود خواهد داشت که از نظر من ایرادی ندارد و این در ذات یک فرمودمان هست،بخصوص اونجا که پای اعتقادات و باورهای مقدس در میان باشد.

من چند روز پیش هستفتائات یک مرجع تقلید را میخواندم که یک نفر پرسیده بود که ما در موقع انقلاب این کار را انجام داده بودیم و حکمش چیست؟اون آیت الله هم فرمود ایرادی ندارد چون بی حجاب بوده اند.
و اصلا اشاره ای به اشتباه بودن یا افراطی بودنش نکرد.
عمل سال ۵۷بوده و آیت الله در شهریور۹۳جواب داده بود...


52:

واااای
حتا تصورشم وحشتناکه

53:

برام واقعا سوال شد بهاران عزیز
میشه با جزئیات بذاری برم بخونم
چطور پیروان امام علی می تونن همچین فتوایی بدن؟
کسی که معتقد بود
اگر کسی از کشیدن خلخال از پای زن یهودی
دق کنه و بمیره بر او خرده ای نیست

در اسلام ظلم کردن حتی به کافر هم مجاز نیست
شاید برداشت شما از هستفتاء درست نبوده

54:

گاهی هم ممکنه ایراد از همون قانون باشه
چرا یک قانون نمیتونه قابلیت اجرایی داشته باشه؟
حتما یه جاییش مشکل داره و نیاز به بازنگری داره

55:

بنده هيچ سندي كه فرموده شما را اثبات كند پيدا نكردم .


اگر براي انتشار منبع اون مانعي مي بينيد اونرا برايم بصورت پيام خصوصي بفرستيد در غير اينصورت بايد به صحت فرموده شما شك كرد .

56:

شما سایتای مراجع تقلید رو نگاه کنید.
برداشتی نداشت.طرف اینکارو قبلا کرده بود الان میخواست ببینه گناه کرده یا نه
برا این هم سرچ کنید تو گوگل،حتما میادش(من سرعتم کمه این سایتا رو هم باید با سرعت بالا نگاه کنی)
خودمم یکی دوهفته پیش بصورت اتفاقی این فتوا رو دیدم
اما برام سواله آیا بقیه مراجع شیعه هم مثه اون یه نفر این عمل رو تایید میکنن یا نه؟

57:

ای بابا
هر جور راحتین،دوس دارین شک کنین
یه سرچ کنید تو گوگل،میادش
اگه واقعا حقیقت براتون مهمه یه شب جستجوکنین تا ببینین

(والا سرعتم کمه نمیشه با این سرعت کم برم تو سایتای این آقاها چون باز نمیشن و سرعت باید بالا باشه)

58:

از نظر بنده اين يك شايعه هست .

شما با چه عنواني سرچ ميكنيد به ما هم بگوئيد تا به نتيجه برسيم .

بنده با وسواس زياد موضوعات بسياري را جهت هستخراج سند سرچ كردم اما بيهوده بود .لينك جستجايشانتان را بگذاريد بنده شخصا به دفاع از فرموده شما مي پردازم .

منتظرم

59:

نیم ساعتم نمیشه که من مطلبو گذاشتم اونوقت شما جستجوتونو کردین!!!
منکه خودم برا ی مطلب اگه واقعابرام مهم باشه یک هفته سرچ میکنم یا به دفتر مراجع زنگ میزنم مثه جریان ازدواج با زن شوهر دار در اسلام.....بگذریم
نمیدونم مثلا بنویسین
اسیدپاشی/سال۵۷/زنان بیحجاب/علما
یا مشابهش

60:

یک مشت عقده ای و وحشی !! به معنای ِتمام حیوان هستند! آخه چه اسمی میشه روی ِاینها
گذاشت؟
البته اینم بگم که نیروی ِانتظامی مخالفت کرده و اونا رُ به خانه هاشون برگردونده :)

61:

به نظر من بهث داره به بیراهه میره ! اگر هم واقعا خواهان این هستیم که این بحث به نتیجه برسه باید در مورد ریشه اون یعنی " آزادی " بحث کرد ...آزادی و نوع اون و حد وحدود اون ( و یا ی حد اون ) وقتی روشن شد و حل شد این قبیل بحث ها هم خواه ناخواه حل و فصل میشه

62:

عدم توانایی مجریان قانون در اجرای قوانین یا اشتباه عمل کردنشون الزاما دلیل بر وجود ایراد در قانون یا نیاز به بازنگری در اون نیست!

با این حال در صورتی هم که در نظر بگیریم قانون موجود نیاز به بازنگری داره تا وقتی که تغییر نکرده و بازنگری صورت نگرفته حق خلاف اون عمل کردن رو نداریم...چون نظرات و برداشت های تک تک افراد متفاوته ممکنه بخشی از قانون از نظر من نیاز به بازنگری داشته باشه و از نظر شما نه!
حالا این موضوع رو به جمعیتی حدود 75 میلیون نفر تعمیم بدید...میدونید چه بی نظمی و هرج و مرجی به وجود میاد اگر هرکس بخواد به صلاح دید خودش عمل کنه؟!

63:

چرا در یک قانون ما صراحتا تکلیف جریانات و افراد خودسر رو نمیدونیم یعنی واضح مشخص نشه...
وقتی در یک قانون ماقدرتهای فراقانونی به افراد میدیم نتیجه همین میشه

64:


برايم بسيار مهم هست .وقتي يك روحاني (و حتي يك طلبه 18 ساله) پايش را چپ مي گذارد هزاران هزار وب و جستار در نقد حركتش متولد مي شوند چگونه چنين حكم جنجالي حتي در صفحات دهم جستجايشان گوگل هم يافت نمي شود ؟


موضوعات پيشنهادي شما به همراه ده ها عنوان ديگر جستجو شدند .بنده يك نكته كلي مي گايشانم و ديگر بحث را ادامه نمي دهم .

ادعاي روشنفكري يك ادعاي تشريفاتي هست .

در كشور ما روشنفكر بر منبر انتقاد مي نشيند و بي مهابا ادعاهايي مبتني بر عقل فلسفي منقطع از منطق ديني بر زبان جاري ميكند .

روشنگري نيز مانند بسياري از الگوهاي غربي ديگر ناقص بوده و تنها جنبه هاي بدش وارد كشور ما شده هست .

اين پندار كه فرهنگ خوب اون چيزي هست كه ديگران دارند قرنهاست اداره زندگي مان را به دست دشمن سپرده و اومانيسم بعنوان تنها شاخه تمدن وارداتي موجب از خود بيزاري ملت ما شده هست .

حال اين روشنفكران با چنين ديدگاهي كام امت را با شايعاتي تلخ مي كنند كه در نگاه سطحي روشنگرانه و مسحور كننده هست و به مرور موجب ملالت و سرخوردگي ملت از دين و كشور مي شود .

شايعه پراكني جنگ نابرابر و ناعادلانه اي هست كه بر ضد حريف (معذور از شايعه پراكني) برپا مي شود .


65:

در صورتیکه عملی خلاف قانون از جانب افراد صورت بگیره از نظر قانونی میشه پیگیری کرد...همینطور که الان به قول دوستان نیروی انتظامی مانع فعالیت این افراد شده!
خودتون هم اشاره کردیدقدرت های فراقانونی! قدرت فراقانونی به افراد در قانون داده نشده بلکه به نظرم از طرف افراد دارای نفوذ این قدرت داده میشه!و به قانون ربطی نداره!

66:

شعار،شعار،شعار......
بعد هم کپی های بریده بریده.....
خیالتون راحت،من هرگز بدون دلیل حرفی رو نمیزنم.
ضمنا مخاطب واقعی من اون دختر یا پسره که برای دریافت یک حقیقت وارد نت شده و بدنبال پاسخی برا چراهاشه.پس ادامه دادن یا ندادنتون زیاد برا من یکی فرق نداره.
یه کم سرعت که بهتر شد پیداش میکنم میزارمش
هر چند میدونم از همین حالاتوجیهی پیدا کردین که برای این عمل شنیع داشت باشین

67:

شایدم حق با شما باشه

68:


شعار نيست .

اگر عين مطالب بنده را جايي پيدا كرديد جايزه داريد .

چرا از كوره در ميرايشاند ؟ بنده فقط منبع و سند خواستم نخير بنده از الان جوابي ندارم واگر سند و مدرك معتبر فراخوان كرديد سكوت ميكنم .

به شرطي كه بنده را از جواب خودتان مطلع كنيد (مثلا نقل قول كنيد)

69:

یه مطلب گذاشتم
فرمودین لینک بزار
فرمودم چشم سرعت بهتر شد حتما(بدون نقل قول هم نمیزارم)
اما یه توصیه کردم میخواین گوش نکنین
اینکه شما هم اگه واقعا برات مطلب مهمه و حقیقت ارزش داره وقت بزار و جستجو کنم

هر جایی همکه تو بحثی شرکت کردم هرگز اهل طفر رفتن نبودم و میتونین نوشته هامو بخونین.تا وقتیکه طرف مقابل ادامه داده من هم شرکت کردم وادامه دادم

الانم رفتم تو سایت صادق روحانی،خیلی کند بود دیر وا میکرد.پس نگران باش من برات عینش رو میارم
فقط بگو بدون توجیه وقتی منبع رو آوردم که سایت یکی از مراجع هست این عمل رو تایید میکنی یا نه؟آره یا نه جواب بده

70:

باید دید دولت بنفش در این زمینه چه کاری می تونه بکنه

71:

چرا مي زنيد ؟ آره .

72:


شما خودت بی اطلاعی
چشماتو باز کن میفهمی دارن کار خوبی میکنن
گندای دخترا اینقد زیاد شده ک طرف نمیره زن بگیره چون دخدره هرزه زیاد شده
با همونا میپلکه و لاس میزنه ی حالیم میزنه تو گوشش
زن میخواد چیکار
این نرم افزارای وایبر و لاین و اینام ک اومده ک بیشتر شده این هرزه بازیا ب اسم اجتماعی بودن و این حرفا
موقع پشیمونی و گریه هایم میاد هم این دنیا هم اون دنیا

73:

بدحجابی وبی حجابی هم علل وعواملی دارد.

یکی از اون شرایط بیکاری جوانان هست.

یکی دیگر کمبودهای امکانات زندگی ازجمله مادی ومعنوی هست.

یکی دیگرافزایش بی رویه موادمخدروافیونی هست ، به انواع وشکلهای گونا گون.وخیلی از موارد دیگر ....ودر آخرسر انترنت وماهواره هست که تاثیر می گذارد اون هم بر روی عده ای که لقمه شان حرام وحرام پروده هستند.


74:

کی فرموده چماق دارن و این حرفا
غلط میکنن چیزی با خودشون ببرن و ب کسی صدمه بزنن یا ب کسی گیر الکی بدن یا بخوان از کسی سو هستفاده کنن

75:

1-هر کس که مخالفه با این نوع پست داعشی میبینی باید بهت بگم چشم هایت بشور نانت را حلال کن و چشمهایت را باز کن و گوش هایت رو بازتر کن ...داعش ها بی دین های افراطی هستند ...اینجا ایرانه هر چیزی اصولی داره .اقا و خانوم بی حجابی !خارج از این مرز .ازادی حجاب خارج از این مرز ..برا ازادی ما خون ها ریخته اقای داعش بین ..یه داستانی بود میفرمود یه الاغی همه انسان ها رو الاغ میبینه ....مصداق شماست .
2-انصار الله حمله نمیکنه تا جایی که توهین .حرکت شگنی نبینه ..اگه تعرض کرد بهت بدون از خدا و معصومین دور شدی
3-امت ایران هنگام دیدن پلیس 2دسته میشن اونهای که میترسن اونهای که ارامش پیدا مینمايند
4-با دیدن انصالله اگه ترسیدی بدون خلاف کاری اگه ارامش پیدا کردی بودن منزهی
5-یکی از امضا نمايندگان ورود به بهشت در دستان انصار الله هست چون با اون باتوم میزنه توی رون پات دیگه دست عبرت میگیری با ساپورت نیای بیرون
در ضمن در هر شرایطی فرهنگ سازی در درجه اول هست .1-فرهنگ سازی
2-مناظره برای حجاب و بی حجابی
3-مجازات
4-مجازات سنگین
5-اخراج از کشور
این مابین هم انصار الله همه این کارها رو بکنه
و روشن فکر های هر دو جناح
یادتون نره خیلی خون ها دادیم

76:

این احوال ایران اسلامی خواست اون شهداء نبود.

ازاین جمله خوشمان آمد.

واقعا" انتظار شهداء جزاین بود.
با زورهم نمی شود امربه معروف ونهی از منکر کرد.

ابتداء باید علت یابی کردوبعدبایدبه درمان عللها وآسیبها ودردها پرداخت.

واما اگر عده واقعا" به قصدضد دین ودرجهت گسترش بی حجابی یا بد حجابی تلاش می نمايند وقصدشان آسیب رساندن وضربه زدن هست باید با اونها برخوردکرد.


77:

آخه این مسخره بازیاچیه...............اگه اوناپشت انقلابن پس وای به حال انقلابمون..................میدونین یادچی افتادم................امت کوفه...............کربلا..............ی دتون باشه حسین ع رو منتظرانش کشتند...............قضیه الان ما هم درست همینه....................ای آقا دل آقامون چقدخونه..................خاک توسرمون............مامنتظریم......

..........اره اینامنتظرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نمیدو نم کی میخوادتموم شه؟؟؟؟؟آقابیا.................بیا.

............................اللهم عجل لولیک الفرج

78:

آهای بچه ها اون خمپاره روبیارین دوباره رابندازیم!!ظاهرا دوباره احتیاج داریم!!شهر صد کلانترهمینه!!
امروز انصار حزب الله فردا مهاجر جندالله!!خدایا جنگ..انقلاب..چرانمردیم!!که اینروزا روببینیم!

79:

توخودت میفهمی چی داری میگی!؟گند تو و امثال تو دنیارو گرفته که راجع به ناموس امت
اینطور بی پروا لجن پراکنی میکنی! آدمایی مثل شما نه مسلمان بلکه انسان نیستید!یک عده
داعشی قتال وسلاخ بیش نیستید!!

80:

فعلن ک تو داری دنبال ناموس امت میگردی ن ما

سرتو نکن تو برف خودتم خوب میدونی دارم چی میگم تمام حرفامم درسته
الان تمام دخترا ک از 80 %م رفته بالاتر دوس پسر دارن
پس خفه شو تا اینجا
نصف زن های شوهر دارم دوستن با پسرا پس خفه شو
لجنتون اینقد زیاد شده ک تاتر و دانشگاه و همه ی جاها رو پر کرده
پس خفه شو
فروش وسایل آرایشی و پوشش های جگور وگوری اینقد زیاد شده ک نگو
پس خفه شو
تو از بی عقل ترین افرادی ک توی مخت په هنه
اینا برنامه شد تذکر بدن و بس
وقتی میبنن تو و امثال تو بی غیرتین خودشون دس ب کار شدن

81:

وقتی که هیچ مجوز قانونی ندارن
و ا زسوی هیچ مقامی تائید نشدند..
ملت چطور میتونن به این افراد
که هنوز صلاحیت اخلاقیشون تائید نشده
و معلوم نیست هر کدومشون از چه دسته و قماشین
اعتماد کنن؟!
نمیگم برادرای خوب و دلسوز و مسلمان تو انصار نیستند
اما آیا همه انصار همین گونه اند؟
اگر اینطوره چرا حرمت ولی امرشونو نگه نمیدارن؟
چه جور خوارجین که علی نمیشناسن؟!

82:

چیزی بنام ازادی تو ایران کشکه هرجا که نفع خودشون باشه ازادی هرجا نباشه عرصه بهت تنگ میشه پس چیزی بنام ازادی وجود نداره که بخواد حد و مرزی داشته باشه

83:


خون ها ندادیم که یه مشت وحشی بیوفتن به جون دخترامون یا ناموسمون !!!

وقت پیغمر هم بد حجاب و بی حجاب بود چرا پیامبر نزدشون هان نکنه شما ها از پیغمر بالاتر هستین البته اگر این ادعا رو هم بکنید جای تعجب نیست تا الان کار هایی کردین که این یکی در برابرش چیز کوچیکیه

بعدشم حجابی که از ترس و زور باشه بخوره تو سر شماها زیر همون چادر و حتی برقه هم میشه کثافت کاری کرد ذهن های شما خرابه نه امت!

35 ساله با هر روشی تونستین خواستین حجاب رو تحمیل کنید اما از حجاب فقط تونستین یه لا نخ بندازین رو سر دخترا یه شلوار تنگ یه مانتو کوتاه تنشون کنید!
واقعا اگر حجاب اینه دخترا بی حجاب باشن خیلی خیلی بهتره ..............

اگر خدا بخواد هم شر داعش کنده میشه هم کسایی که باعث شدن جوان ها از شهدا و دین و هرچیزی که بود زده بشن و به این منجلاب دچار بشن!
حجاب رو نباید درست کرد مغز های خراب شما ها رو باید درست کرد بهشت هم ارزانی شماها ادم بره جهنم بهتر از بهشتیه که شما پاشو بخوایین امضا کنید .................

از ارمان های امام فرزانه انقلاب چی موند هیچ کاری نکردین فقط تا شد امت رو ترسوندین از کتک و زور ..........

امت شاه به اون عظمت رو کله پا کردن شما که هه

84:

مگه مملکت قانـون نداره ک ِ یِ عـده حـزب ِ بی در و پیکـر میسازنـد و می افتن بِ جون ِ دختـرای ِ مـردم ؟ ..


+ از فـردا آدم میترسـه بدون ِ چـادر بره بیرون ! والا !

85:

حالا که جوابتون آره هست پس فرق داعش با شما چیه؟
اونا هم معتقدن هدف وسیله رو توجیه میکنه
اون آیت الله هم سید محمد صادق روحانی هستش که فتوا داده
سعی میکنم امشب لینکش رو بزارم

86:

................
یه بار دیگه بخون اقای خوش خنده
یه بار دیگه هر چی فرمودم بخون
امام صادق می فرمایند اونهای که در دوره صاحب وقت حضرت مهدی عج مورد مسخره برنامه گیرند دوشادوش پیغمبر میجنگند
عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد
من نفرمودم حجاب زوریه
یه بار دیگه با فهم با عقل بخون نه غریزه من فکر نکنم داشته باشی اما بگو تا برات بخونن و تفسصیرشو بهت دیکته کنن
حجاب خارج این مرز ازاده در مورد چرندیاتت که اصلا نمیشه فرمود طرفتار من بودی یا نه مواظعتو با عقلت روشن تر کن
ان شالله توی اون تیمارستانی که هستی سیستم ها رو جمع نمايند
شفا بگیر زود چون کارت دارم

87:

متاسفانه وقتی بارها تذکر دادند که بانوان گرامی لطفا در خارج از منزل پوشش مناسب داشته باشید و عده ای نافهم توجه نکردند حکومت و امت خدامدار را به زور متوسل کرده هست ....


واقعا نمیدانم این خانوم هایی که با پوشش بد وارد صحنه جامعه میشوند واقعا به چه نیت چنین مینمايند ؟ ایا با این پوشش نامناسب خود را زیر سوال نمیبرند ؟؟
امید هست که مسئولین محترم به فکر اصلاح بدحجابی که واقعا به سرحد خود رسیده هست باشند و از رشد ان رد جامعه جلوگیری نمايند ....

88:

دختر و ناموستون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! اون وقت شما ناموس خود را با بدترین پوشش که شبیه زنان خراب هست میفرستید تو کوچه ؟؟؟!!! بنازم به غیرت حضرتعالی
کسی که با پوشش بد و حجاب نامناسب وارد جامعه میشود یعنی داره فراخوان میکنه من کمبود دارم و از این طریق میخواهم خود را به دیگران عرضه کنم
اگر جز این معنای دیگری دارد بفرمایید

89:

اولا که هرطوری ناموس من بیاد بیرون نه تنها به شما بلکه به بزرگ تر از شماهم ربطی نداره

دوما خداروشکر ما همه چیز رو در تعادل داریم بنا به فرمایش پیامبر و امام ها

سوما همه دختران این مرز و بوم ناموس من اند حیف که شعور و عقل شما به هم چین چیزی کفایت نمیده و به دختران سرزمین خودت میگی خراب شما خرابی که اونارو خراب میبینی!!!

90:

خیلی کار خوبی میکنن؟!!!!!
به نظر شما این روش خیلی تاثیر گذاره؟

91:

اخه مرد نا حسابی تو حرف چرت و پرت زدی تازه خیلی خیلی خواستم رعایت کنم بیشتر مسخرت نکنم تو مغزت کار نمیکنه چرت و پرت میگی به حرفا های خودت توجه کن هر ادم عاقلی با هر دینی باشه این متنو ببینه دیگه تا عمر داره نیاز به جوک نیست!!!!

بعله دست به دامان هر امام معصومی هم میندازین که بگین ما درست میگیم دقیقا عین داعش که دست خون الود خودش رو به دامن قران و پیامبر نصبت میده وقتی میگم شبیه هستین منظور دقیقا این هست من شمارو مسخره نکردم شما خودت "خودتو " مسخره کردی!

تفسیرش سادس این که شما مغزت هنوز تو عصر عرب های نادان که دخترانشون رو زنده به گور میکردن موندی.

ای کاش امام غائب مهدی (عج) هرچی زودتر ظهور کنه تا بساط شما ها هم عین عرب های اون عصر جمع بشه

مواظع من کاملا مشخص بود شما در توان درکت نیست دیگه به من ربطی نداره

من فقط تو فکر اینم اگر شهدا میدونستن همچین کسایی اخر میان فرزندان این خاک و اب رو اینطوری مینمايند باز هم میرفتند جنگ................

هرموقع ما حرف کاملا درست و منطقی میزنیم میشم دیونه انوقت چرندیات شما میشه حرف درست ای بابا چی بگم فقط باید به این حرف ها خندید

راستی تو سال 2014 میلادی یا به عبارتی 1393 هجری شمسی هستیم من نمیدونم شما تو کدوم عصر زندگی میکنی لطفا خودتو اپدیت کن!

92:

از مدیران میخوام این بی تربیت ِ بی هویت رو از هم میهن بندازن بیرون.
مردک اینجا جای فحاشی نیست.ناسلامتی فرومه.


93:

اين بزرگوار از مراجع عاليقدر شيعه هستند .

شما بنده را داعشي ميدانيد چون به مرجع تقليد احترام ميگذارم ؟ بسيار جالب بود !

هرچند بنده همچنان منتظر ارائه منبع و سند معتبر از شما در زمينه حكم اين مرجع بزرگوار در خصوص اسيدپاشي هستم و امشب دومين شب هست كه شما به بهانه سرعت پائين اينترنت از ارائه اون خودداري ميكنيد و وعده هاي سرخرمن مي دهيد .

به جاي اتهام زني به حقير منبع تان را بفرمائيد .

متشكرم .

حوادث روزگار گواه اون هست که جسارت و گستاخی به مرجعیت دینی، ابتدای فرو افتادن به دره انحراف هست.

پس مؤمنین مراقب باشند تا به لغزشگاه‌های این منجلاب خطیر گرفتار نشوند.

منبع : سايت شيعه نيوز

94:

من فرمودمکه آیا شما اسیدپاشی بروی زنان بی حجاب رو تایید میکنید البته با شرط اینکه مراجع تایید کرده باشن شما هم فرمودین آره و برام سوال شد پس چه تفاوتی بین شما و داعش وجود داره
میدونین که جدیدا وهابی فرمودن میشه روی دختران اسراییلی اسید ریخت

به پیر،به پیغمبر دارم میگردم که پیداش کنم،نترسید من فرار نمیکنم فرمودم که مطلبو تصادفی پیدا کرده بودم حالا هم باید بگردم پیداش کنم و دارم میگردم.


95:

من چون قطعا ميدانم ايشان چنين حكمي (با توصيف شما) صادر نمي كنند قبول كردم .بنده خودم در سايت آیت الله سید محمد صادق روحانی اين سوال را پرسيدم به محض دريافت جواب به شما و ديگران فراخوان خواهم كرد .
با تشکر، سؤال شما با موفقيت ثبت گرديد و در اولين موقعيت جواب داده خواهد شد.
دفتر حضرت آيت الله العظمی روحانی (مد ظله العالی)

96:

شما از من منبع خواستی که البته حق هم داری و منم دارم جستجو میکنم
اما اینکه ممکنه وقت ببره حمل بر طفره رفتن من نیست چون من روزا که سرکارم و فقط شب هستفاده میکنم و واقعا الان بحدی خسته ام که حوصله نت رو ندارم ولی با این وجودبه احترام شما دارم میگردم تا اون مطلب رو که توی هستفتائات بود پیدا کنم.
مهم اینه شما اینو درک کنی

97:

نوشته اصلي بوسيله aref72 نمايش نوشته ها
نوشته اصلي بوسيله malakut نمايش نوشته ها
یید
نوشته اصلي بوسيله metamorphosis نمايش نوشته ها
ه :)
نوشته اصلي بوسيله ahad1985 نمايش نوشته ها
ه.
با سلام
دوستان لطفا مباحث را در یک جو دوستانه پیگیری کنید
و از به کار بردن الفاط و عبارات نامناسب در مورد دیگران کاربران یا اشخاص ثالث به شدت خودداری کنید .


98:

سلام دوست عزیز

مردانی بودند و هستند که به زن های چادری هم متلک می گویند...دزدی می نمايند...حتی تجاوز می نمايند.!
من خودم پوشیدگی رو می پسندم و صد در صد با حجاب بودن و رعایت خیلی نکات ریز و درشت بهتره
ولی نمیشه فرمود کاملا زن ها را مصون نگه میداره
چون هر بلایی تا حالا سر بدحجاب ها یا بی حجابها اومده...عینا سر با حجابها هم اومده
بهتر بود فرهنگ سازی بیشتر برای مردان سرزمین من صورت می گرفت ...

99:

درود بانو

من نتیجه اجبار در حجاب را در وضعیت وحشت و عکس العمل امت را در نهایت و نتیجه عکس از هدفی که برخی از دوستان در پی اون هستند بیان کردم
فرهنگ در جامعه انسانی بجز در حیطه آزمون خطا(تجربه) طبیعی میسر نخواهد شد ....

این سنگیست که در ته چاهی افتاده که صد تا عاقل هم با دشواری و با 100 برابر وقت افتادن سنگ باید صرف شود تا به وضعیت طبیعی باز گردد

100:

سبلام
ممنون که شرکت کردید
نمی دونم کی میخوایم در آرامش زندگی کنیم
فکر نمی کنم در وقت ما این اتفاق بیافته
البته تمام امت دنیا ...چه زن و چه مرد ...با انواع و اقسام برخوردی های بد مواجه میشن
مثل پلیس های امریکایی که رفتاری ناجوانمردانه دارند.


101:

درود
اگر عبرت بگیرند و در جامعه تکرار ننمايند نشانه عقلانیتشان هست.
اگر توجیحی باشه که اونر دنیا چنان هست پس اینور دنیا باید خفقان باشد عارضه ای بیش نیست
که نشانه ای از خودخواهی و تهاجلشان هست

102:

کسی که به ناموس امت رحم نمیکنه بایدهم بی ادب باشه!!برفرض لوازم آرایش چنین وچنان شده!دانشگاه اونطور شده!حجاب (اخه)دختر دوست پسر داره!تاتر لجن شده!
آقای عقل کل(باادب)35سال واعظان کجابودن!؟چه کردن!؟اینهمه تریبون!؟اینهمه سال!
قانون کجای داستانه!؟حالا ما که انقلاب کردیم!!ماههادرخاکریزهاوسنگ رهابادشمن جنگیدیم!
شدیم بی غیرت!شما درخیابون دنبال زن وبچه امت میرید شدید باغیرت!؟عجبا!!
بروآقای باغیرت هرکار دلت میخاد بکن!!مواظب چاله ی جلوی پات باش!!
( نرود میخ آهنین در سنگ )

103:

....
وقتی که کوروش حکومت میکرد حجاب بود برای افراد های خاص هم حجاب بود اون روز عرب ها ملخ می خوردند و ارژانین در زیر اب بود
الان هم در عصر حاظر حجاب هست
اما
انهای که دم از تمدن و فرهنگ و روشن فکری میزنند حجاب رو نهی مینمايند
اما یک بی حجاب ارژاونتینی باید توسط رسانه های امریکایی بایکوت بشه
اما کشور های حوزه همیشگی خلیج فارس اسمان خراش های عظیم و جثته ای احداث نمايند
اهای با تمدن با خنده
اهای ایرانی به اصطلاح روشن فکر تو از خودت چی داری ؟
یک عقبه تمدن و روشن فکری ؟؟
اونها از هزاران سال پیشه
..
امام وقت یک عربه بین الملیه
نه عرب پرستم نه عرب دوست
زمینه مکه برام جور شد اما نرفتم به دلیل اعراب
تا ظهورش استقامت می کنم
اما مسله حجاب
امام وقت از بی حجابی خوشش میاد ؟؟که عرض میکنید ایشون بیاد ما رو جمع میکنه ؟؟نمیدونم در پشت پرده چه خبره
حجاب رو میشه با تمدن و غرب زدگی حل کرد حجاب رو میشه با دین حل کرد اما هیچ وقت نمیشه توی گوش یک دین گریز مثل شما و فرار اندیشه های پاک حل کرد
ان شالله هدایت شوی برایت دعا میخوانم
در ضمن هیچی بیخیال واگذارت می کنم به خدا

104:

1000000 % از بی حجابی خوشش نمیاد اما از کتک زدن امت با چوب و باتوم خوشش میاد؟؟؟؟!!!

ایا از اینکه زیر چادر فساد بشه خوشش میاد؟؟؟؟!!!

ایا از نفرین هایی که پشت راه شماست خوشش میاد؟؟؟؟!!!

خب اگر عقل سالم و منطق درست داشته باشیم پس معلومه که خوشش نمیاد!!!

من دین گریز نیستم من مخالف راه حل خیلی خیلی خیلی غلط شما ها برای برقراری حجاب هستم شما بجای اینکه باعث بشین حجاب معنی اصلیش رو پیدا کنه یه کاری کردین که اون معنی رو گم کنه و همه به معنی ترس و اجبار بهش نگاه نمايند اره امام وقت(عج ) خوشش نمیاد!

به تمدن و قدیم کاری نداشتم بحث ما برای الانه به هیچ کشوری هم ربطی نداره این کار شما رو هیچ انسان عاقلی نمی پسنده !

خدا شمارو هدایت کنه که فکر می کنی هرکس مخالف با راه اشتباه و نادرسته گریز ازدینه و این راه رو اندیشه پاک میدونی بله داعشی ها هم جنایت های خودشون رو اندیشه پاک میدونن حرفی ندارم فقط خدایش رحمت کند فروغ فرخزاد رو که این متن رو سرود........

!

تن های هرزه را سنگسار می نمايند
غافل از اونکه شهر پر از فاحشه های مغزی هست
و کسی نمی داند که مغزهای هرزه ویرانگرترند تا تن های هرزه
"فروغ فرخزاد"

105:

...
اصلا تمام کامت های من رو تا اخر خوندی ؟؟چند پیشنهاد دادم برای بی حجابی
کاش همه رو میخوندی تا اخرش ..خدا داعش رو هم نابود کنه
یه چیزی عرض کردید که کاملا گناه هستش اما عادی سازی شده
مخاطب ما بی حجابان یا بد حجابان هستند
کاری به چادری ها نداریم
موضوع ما برخورد با بی حجابیه نه برخورد با باحجاب ها
موضوع بر سر فرع نیست اصل موضوع ما پوشش هستش
و این رو انکار نمیکنم شاید یه محجبه از یک بی حجاب هرزه تر باشه
خوب
ان شالله منظور من رو متوجه شده باشی و تمام کامنت های من رو مطالعه کنی تا دوباره نیاز نباشه بنویسم
نظر من
اول باید فرهنگ سازی بشه
بهترین فرهنگ سازی در مدارسه
این سیر فرهنگ سازی بسیاره که اگه یه کم جستجوت خوب باشه توی پست های اخیر در رزومه کاری خودم نشر کردم
برخورد های علنی یا غیر علنی
که این هم شامل برخی برخورد هاست
بنده عرض کردم در نهایت باید فیزیکی کار کرد
این چیزیه کاملا هستاندارد
مثل اعدام های علنی
که اون شخص اگه رعایت نکنه باید علنی بشه و یک جوری برخورد بشه که دست از این کارش برداره
با برخورد فیزیکی و انصارلله در نهایت موافقم اما وقتی که یک بی حجاب تمام مراحل فرهنگ سازی و غیر علنی و علنی رو رعایت نمیکنه
این یک چیز عادی هستش برخورد فیزیکی برای انهایی که مثلا کارت ملی اونها سوراخ شده باشه و اسمشون وارد شبکه سیاه شده باشه یا از این قیبل
حجاب در مرحله اخر اجباریه چون این شخص در تمامی موارد مردود شده
و باید تاوان نگاه نامحرمان رو بده
یک راه پیشنهادی بنده اخراج بود اخراج از کشور از درس از کار از تمامی فعالیت ها
این اجباریه اما فایده نداره تنها مزایای اون عدم دلبری و هرزگی هستش
شخصی که به این مرحله اخر میرسه حتما با اطلاع اقدام به بی حجابی میکنه
اما اشخاصی هستند که به دلیل فقدان عقلی این کارو مینمايند و از دنیا بی خبرن
ان شالله که متوجه شده باشین
جنبش مصاف با شیطان

106:

باشه هرچیزی که میگی قبول اما به جهنم اعتقاد داری؟؟؟؟ ایا به قیامت و دادگاه عدل خداوند اعتقاد داری؟؟؟؟

ایا اعتقاد داری که هر کس در اون روز سختی عمل خودش رو میبینه؟؟؟؟ ایا اعتقاد دارین هرکس گناه خودش به گردن خودش هست؟؟؟؟

اگر اره پس نه شما خدایی نه پیامبری نه امامی که بخوای تاوان نگاه نامحرم رو از یک دختر پس بگیری
اما میتونی در کمال ارامش و مهربانی (همانطور که قران و پیامبر و امام ها اشاره کردن) این دختران رو امر به معروف کنی و بهشون تذکر بدی کسی حق اینکه برخورد فیزیکی داشته باشی رو بهت نداده!!!

هیج ایه و روایتی نبوده که بگه امت رو بخاطر امر به معروف و نهی از منکر بزنید و ازار بدین !

کاملا هستاندار بر معیار چی بر معیار دین یا نظر شخصی ، حرف خدا یا حرف افریده خدا ؟؟؟؟
کجایی این معیار ها هستاندار هستش بر طبق فرموده خدا هیچکس از کتک زدن و فیزیکی برخورد کردن شما با نام معیار خدایی نام نبرده و این یک چیزه مسخره و جاهلانه هستش×!

کوته فکری در دین واقعا باعث بروز مثال غیر عادی و خیلی خیلی غیر اسلامی هستش واقعا اگر این اتفاقات در دین دیگه ایی می افتاد تعجب نداشت اما وقتی این اتفاقات در دینی که به مهربانی و عطوفت ازش یاد شده خیلی خیلی جای تعجب داره و خیلی سوالات هایی حل نشده به وجود میاد

من متوجه هستم اما اعمال هرکس به خودش مربوط هست درسته که ما باید امر به معروف و نهی از منکر کنیم اما برای این کار هم خدا محدودیت هایی گذاشته و نفرموده هرکاری رو درقالب این جمله بکنید .

اگر هم کسی متوجه نشد مسئول جواب پس گرفتن خدا هست نه کسایی متفرقه

امیدوارم صاحب اصلی این دین زودتر بیاد تا معنی واقعی اسلام بهش برگردوننده بشه...........

فقط اینو یادت باشه امت تا یه جایی بخاطر خدا و پیامبر و......

کوتاه میان ولی وقتی دیگه صبرشون لبریز بشه حتی خاکستر هایی کسی که ازارشون میده نمیمونه........


107:

بله اعتقاد دارم
اینقدر امام وقت وقت نکنید
امر به معروف و نهی از منکر کردیم گوش نکردن باز هم امر به معروف و نهی از منکر می کنیم
و باز هم گوش ندادند امر به معروف و نهی از منکر خواهیم کرد
شما انتظار دارید همه چیز با امر به معروف و نهی از منکر گل و بلبل شود و اگر هم نشود نشود ؟قانون امر به معروف دارد و فرای اون مجازات هم داره
مجازات رو سپس امر به ...

باید انجام بدن که اشخاص از ترس اینکه خدایی نکرده خدایی نکرده رایشو کم بشه
محبوبیت کم بشه
اگه در راس ما این چنین باشه که در طی یک مراسمی با حضور نزدیک ترین وابسطه دولت مسول و دارای انگیزه های مخوفه وای ب حال امت
***خانومی که حجاب نداره خدا هم نداره .خداوند حجاب رو واجب کرده ولی اکثر قشر روشن فکر و به اصطلاح متمدن رعایت نمینمايند .وقتی به واجب الهی عمل نمیشه باید نشست در خانه ؟؟
نباید برخورد کرد ؟؟
بله من در حال حاظر مسول بخشی دیگر هستم و مجری قانون نیستم هر کس مجری قانون هست میتونه و باید برخورد کنه
روزگاری افکار اعتدالی شما رو داشتم دست پیری نجاتم داد ,به هیچ قیمتی راضی نمیشم تا دمی بی حجابی ببینم .
مگر یک راه وجود داره ؟؟مثلا شما به پدرت گوش نمیدی بار اول هیچی بار دومم عصبانی میشه ست داد میزنه
اگه رانندگی میکنی انحراف به راست بکنی یا چپ بدون راهنما خلافه بی حجابی دور زدن از قانون الهی نیست ؟؟
نباید جلو گیری کرد ؟
سوال من از شما
به نظر شما امام وقت عج ظهور کنه چگونه برخورد میکنه با بی حجابی ؟
اگه امر به معروف ...

کارساز نباشه باید چیکار کرد ؟

108:

هیچ حرفی رو جواب نمیدم چون در حرف های قبلیم جواب دادم

اما سوال اخر شما در مورد امام وقت(عج) بنظر من انقدر ایشون مثل جد بزرگوارش پیامبر با مهربانی و عطوفت برخورد میکنه که خود اون بد حجاب خجالت زده میشه و پی به اشتباهش میبره و اصلا نیازی به کتک زدن و بی حرمتی به اون شخص نیست ایشون با رفتار و فرمودار خودش اون شخص رو شرمنده میکنه که این از هزار کتک و ازار کار ساز تر هستش !


نمیدونم شاید شما فکر کردی امام وقت (عج) هستغفرالله جلاده یا مسئول کتک زدن و کشتن همه اونایی که یک زره خطا و اشتباه کردن !

109:

بابا متمدن باب روشن فکر اخر صلح
همین شما ها هستید که بی حجابی رو گسترش دادین و پشت پرده امریکا اب داخل کوزه دشمن ریختید
بعدشم امام وقت می کنید
چ معنی داره این حرفا چیه .بی غیرتی رو امثال شما رواج دادن
چطوری ؟؟
با همین افکار منفور
فقط صلح
بابای صلح نوبل
اینجا شیعه خونه امام وقته اینجا زیر پات هر متر مربعی که مینشی 52تا قطره خون ریخته شده تا اینجوری بشینی و ادعا کنی
شهدا برا چی رفتن ؟؟یکی از اون ها حفظ حجاب و ناموس بود
افکار شما با کشف حجاب دوره رضا شاه مو نمیزنه تبریک
در اینده هستی شما
من هم با زور مخالفم اما با شما هم که با همه یک جور و با ارامش ایران رو بدیم دست شیطان مخالفم دست مریزاد شیطان پرورش میدیم بازار روشن فکری هم مغازه شده

110:

پاسخی یافت نشد با اعتقاد خودتون خوش باشین در ضمن خیالبافی برای اینکه اعتقاد من رو تصور کنید کار بسیار نا شایسته ایه کسی که سوالی از من رو جواب نده ارزش مناظره نداره .پاینده باشید عارف

111:

با زور و اجبار كسي باحجاب نميشه...

اين كارشون بي ننهايت زشته.

خودم طرفدار حجاب و چادرم.

اما اين كارشون درست نيست......

همه ما انسانيم.

112:

من جواب کل حرفایی شما رو در جواب های قبلیم دادم توجه کنید میفهمید فقط این سوال بود که جواب دادم که واقعا هم منطقی بود بخاطر همین شما نتونستی جوابی پیدا کنید

من به خودم زحمت نمیدم که اصلا بخوام در مورد اعتقاد شما خیال بافی کنم!

بله وقتی حرف منطقی نزنید نمیشه مناظره کرد موفق باشید خدا کنه یه روز بفهمید راهتون اشتباهه


76 out of 100 based on 76 user ratings 1126 reviews