تنبیه، دانش آموز تهرانی را روانه بیمارستان کرد


تنبیه، دانش آموز تهرانی را روانه بیمارستان کردتنبیه، دانش آموز تهرانی را روانه بیمارستان کرد
تنبیه، دانش آموز تهرانی را روانه بیمارستان کرد


تنبیه بدنی یک دانش آموز ۱۵ساله از سوی معلمش، در یکی از دبیرستان‌های پسرانه تهران این دانش آموز را روانه بیمارستان کرد.


خبرگزاری ایلنا: تنبیه بدنی یک دانش آموز ۱۵ساله از سوی معلمش، در یکی از دبیرستان‌های پسرانه تهران این دانش آموز را روانه بیمارستان کرد.

هفته گذشته پدر یک دانش‌آموز دبیرستانی در منطقه ۹ تهران از تنبیه بدنی فرزندش توسط معلم ادبیات در کلاس درس خبر داد به نحوی که این دانش‌آموز در نتیجه این تنبیه روانه بیمارستان شده است.

بنابر اظهارات این دانش‌آموز که تنها ۱۵ سال دارد و در ضمن از بیماری شدید قلبی نیز رنج می‌برد، دبیر ادبیات به این دلیل که این دانش‌آموز از همکلاسی خود پاکن درخواست کرده، با عصبانیت به سمت وی حمله ور می‌شود و با کتک (ضربه شدید پا به آلت تناسلی) و ناسزا وی را از کلاس درس به بیرون پرتاب می‌کند به طوری که قفسه سینه این دانش آموز به شدت با زمین برخورد می‌کند.

همچنین بنا بر اظهارات ناظم مدرسه زمانی که وی متوجه می‌شود که این دانش‌آموز از شدت درد به خود می‌پیچد، علت را جویا می‌شود و دانش‌آموز به او می‌گوید که معلم ادبیات با لگد به آلت تناسلی او ضربه زده است که در نتیجه ناظم مدرسه بلافاصله او را به دستشویی دبیران برده و از آنجا که این دانش‌آموز سابقه بیماری قلبی نیز داشته سریعا از مدرسه با والدین وی تماس می‌گیرند و مادر دانش‌آموز هراسان خود را به مدرسه می‌رساند و به تنهایی فرزندش را از مدرسه به بیمارستان منتقل می‌کند.

بنابر اظهارات مادر این دانش‌آموز شدت ضربه به حدی بوده که فرزندش قادر به نشستن نبوده و زمانی که وی را به بیمارستان می‌رساند، بلافاصله او را به اورژانس منتقل می‌کنند.

به گفته والدین این دانش‌آموز و بر اساس مدارک پزشکی ارائه شده، تاکنون حدود ۸۰۰ هزار تومان خرج درمان این دانش‌آموز شده است که گذشته از آن به دلیل شدت اضطراب و استرسی که در نتیجه این اتفاق به این دانش‌آموز وارد شده وی از رفتن به مدرسه هراس دارد.

مدیر این دبیرستان می‌گوید؛ پیشتر همه دبیران و اولیای مدرسه طی جلسه‌ای در جریان مشکل خاص این دانش‌آموز برنامه گرفته‌اند و درخصوص وضعیت ویژه این دانش‌آموز به معلمان و دیگر اولیای مدرسه هشدارهای لازم داده شده است.

زمانی که از معلم ادبیات علت را جویا می‌شویم، تنها به کتمان و توجیه روی می‌آورد، اما توامان تاکید می‌کند که حاضر است تمام هزینه‌های درمان این دانش آموز را متقبل شود و از این دانش آموز و والدینش عذرخواهی کند.

به گفته مدیر دبیرستان رسیدگی به شکایات مربوط به تنبیه بدنی دانش آموزان حداقل از نظر پروسه زمانی ۷ تا ۸ ماه طول می‌کشد و چنانچه چنین تخلفی اثبات شود، معلم خاطی در درجه اول تذکر دریافت می‌کند و اگر برای بار دوم مرتکب چنین تخلفی شود، از مدرسه اخراج خواهد شد.

وی ضمن پذیرش خطای معلم ادبیات مصرانه تلاش می‌کند که از والدین این دانش‌آموز دلجویی و رضایت آنها را جلب کند، چرا که به گفته وی اگر معلم ادبیات از مدرسه اخراج شود، معلم جایگزین نخواهند داشت.

منیره قربان‌نژاد کار‌شناس واحد ارزیابی آموزش و پرورش منطقه ۹ تهران در گفت‌و‌گو با ایلنا در این باره می‌گوید: یک روز بعد از این اتفاق والدین این دانش آموز شکایت خود را به آموزش و پرورش منطقه اعلام کردند و البته هم زمان دبیرستان مربوطه نیز این تخلف را به اداره مربوطه گزارش کرده‌اند.

وی ادامه داد: طبق پیگیری‌های ما مدیر مدرسه در آن روز در مدرسه حضور نداشته و در ماموریت راهیان نور بوده است.

کار‌شناس واحد ارزیابی آموزش و پرورش منطقه ۹ تهران خاطرنشان کرد: برنامه بر این شد که جلسه‌ای با حضور اولیای دانش‌آموز و دبیر مربوطه که به تنبیه بدنی این دانش‌آموز اقدام کرده تشکیل شود تا ضمن بررسی این مسئله هم از دانش‌آموز و هم از خانواده او عذرخواهی و دلجویی صورت گیرد.

قربان‌نژادبا تاکید بر اینکه تحت هیچ شرایط و عنوانی اولیای مدرسه حق تنبیه بدنی دانش آموز را ندارند، افزود: باعث تاثر است با اینکه این دانش‌آموز دارای مشکل و ناراحتی جسمی بوده، اینگونه بی‌رحمانه مورد تنبیه بدنی معلم برنامه گرفته است، اما طبق بررسی‌های صورت گرفته معلم ادعا می‌کند از این موضوع اطلاعی نداشته است.

وی گفت: رئیس آموزش و پرورش منطقه ۹ با معلم و مدیر مدرسه در این رابطه صحبت کرده و یک جلسه‌ای نیز در رابطه با همین موضوع تشکیل خواهد شد تا صحبت‌های معلم نیز شنیده شود.

قربان‌نژاد خاطرنشان کرد: دانش‌آموزی که مورد تنبیه بدنی برنامه گرفته یک هفته مرخصی استعلاجی داشته و ما حتی از اولیای این دانش آموز درخواست کردیم که اجازه بدهند، همکاران ما از مدرسه به ملاقات فرزندشان بروند و از آنها دلجویی کنند که آنها نپذیرفتند و گفتند ما نیازی به ملاقات نداریم.

وی در توضیح روال رسیدگی به شکایت والدین این دانش آموز از معلم خاطی، گفت: چنانچه این معلم تنها یک بار مرتکب چنین خطایی شده باشد، ابتدا به وی تذکر داده می‌شود و این تخلف در پرونده وی درج خواهد شد اما این تنها در شرایطی است که اولیای دانش‌آموز رضایت دهند لذا در صورت عدم رضایت والدین این دانش آموز و یا در صورت تکرار مطمئنا روش دیگری در رابطه با معلم متخلف اتخاذ خواهد شد.

حتی نباید به دانش آموزان در مدارس توهین شود


همچنین سخنگوی آموزش و پرورش تهران نیز در گفت‌و‌گو با ایلنا ضمن تاکید بر اینکه آموزش و پرورش قطعا با هر گونه رفتار خارج از چارچوب آیین‌نامه انضباطی مدارس برخورد می‌کند و اجازه تنبیه بدنی را به هیچ شکلی نمی‌دهد، افزود: حتی تحقیر و توهین دانش‌آموز نیز در مدارس مجاز نیست و باید با آن برخورد شود.

مسعود ثقفی تاکید کرد: به طور حتم تا همین حد که تاکنون برای ما محرز شده که معلم با کتاب به سر دانش‌آموز ضربه زده و او را از کلاس اخراج کرده مورد رسیدگی برنامه خواهد گرفت، چنانچه برخوردهایی نیز با معلم خاطی صورت گرفته است.

وی با اشاره به پیگیری این موضوع از سوی رئیس منطقه آموزش و پرورش منطقه ۹ تهران به خبرنگار ایلنا اطمینان داد که حتما با این معلم خاطی برخورد قانونی لازم صورت خواهد گرفت.

سخنگوی آموزش و پرورش تهران خاطرنشان کرد: این برخورد ابتدا به صورت توبیخ و درج در پرونده خواهد بود و در صورتی که موارد حاد شود، پرونده به هیات تخلفات اداری ارجاع می‌شود و هر حکمی که هیات تخلفات بر اساس مستندات صادر کند، به اجرا در خواهد آمد.

گفتنی است؛ بنا بر اظهار نظر پدر این دانش آموز این مسئله در نهایت با عذرخواهی معلم و دادن تعهد کتبی از سوی وی با رضایت والدین این این دانش آموز فیصله یافت.

منبع:http://ilna.irتصاویر/ مهاجرت 120 میلیون خرچنگ قرمز

1:

واقعا واقعیت داره؟

خیلی وحشتناک بود...


خوشگذارنی داعش درسواحل فرات+عکس


مطمئنید معلم ادبیات! بوده؟
بهتره از این به بعد درس زورگویی بده به جای ادبیاتشگفت انگیزترین گل دنیا +عکس

2:

این معلم اگه واقعا این کارو کرده باشه هم شغلش رو از دست میده هم اعتبارشو هم برای خودش دردسر درست کرده.


کلیپس دختران سوژه گردشگران سوئیسی شد+عکس
هیچ معلمی حق زدن بچه رو نداره


نمایی از منزل علی دایی و کریم باقری /تصاویر

3:

بچه هاي اين دوره پررو شدن.


سه درصد جمعیت، روی دیوار+عکس
خيلياشون تمارض ميكنن.


مملکت داری یک پادشاه با skype
معلم رو سر كلاس مسخره ميكنن.


چند میلیون برده در جهان وجود دارد؟
معلم بدبخت هم حق داره يه گوشمالي به اينا بده.

كدوم معلمي مياد به خاطر يه پاك كن گرفتن بزنه تو الت تناسلي بچه.

حتما قبلش اينقدر كرم ريخته كه خون معلمش به جوش اومده

4:


هیچ کس حق ندارد روی بچه امت دست بلند کند.او میتوانست بچه را از کلاس اخراج کند نه اینکه او را کتک بزند.اگر معلمی بر اعصابش مسلط نیست و با شیطونی بچه ها عصبانی میشود بیجا کرده معلم شده.


5:

اگر من معلم ميشدم كه جنازه اون بچه رو كف زمين مينداختم.

به جهنم كه اخراج ميشدم.

بعضي بچه ها رو بايد با كتك ادب كرد.

ايشالا به تورت ميخوره متوجه ميشي.


6:

معلمه اومده از اد هریس تقلید کنه

7:

اونوقت با کتک ادب میشن به نظرتون ؟

این بچه که کم مونده بود ناقص بشه ...

نمیدونم شاید بقیه ادب بشن

8:

منم خودم يه وقتي دانش اموز بودم.

مطمئن باشين طوريشون نميشه.

فقط سياه نمايي و جلب افكار عمومي.بچه اي كه بخواد با يه لگد ناقص بشه بهتر كه بميره.مطمئن باشين اون معلم بدبخت اينقدرم اينو نزده فقط چيزي كه هست رايشان بچه ها رو زياد ميكنن با اين طرفداري بي مورد از بچه ها

9:

خوب این دیگه نظر شخصی خودتونه به من میتونه ربطی نداشته باشه.بالاخره هرکسی شخصیتی داره.وقتی میفرمایید شخصیتتون اینجوریه پس جای بحثی باقی نیمونه.


10:

اون معلم بدبختو گذاشتين سينه ديوار اجازه دفاع هم ندادين بهش.

هر كي رسيده يه چيزي بهش فرموده.

بذارين اول مشخص بشه ايا واقعا اينجور زده يا بچه داره سياه نمايي ميكنه.

حداقل ادمي نيستم كه جانماز اب بكشم و اينجا بگم اين كار اشتباهه و لي تايشان عمل خودم صد پله بدتر از ديگرون باشم

11:

به نظر بنده ی حقیر که خودم معلم (موسیقی) هستم و البته با دانش آموزان بسیار دوست می باشم و رابطه ای فوق العاده صمیمی داریم، تشویق و تنبیه هر دو لازم و ضروری هستند.

این که فقط تشویق باشد، در واقع خیانت به خود دانش آموز هست.

باید به دانش آموز این موضوع را یاد داد که کار ناشایست او "نتیجه ای جز تنبیه ندارد" چرا؟ چون این "واقعیت دنیای ماست" این دانش آموز بعدا بزرگ می شود و اگر او را در پرِ قو بزرگ کرده باشیم در جامعه بسیار بسیار به مشکل خواهد خورد چون جامعه و دنیا چنین نیست! من موافق این نوع تنبیه بدنی خشنی که صورت گرفته نیستم اما معتقدم تشویق و تبیه هر دو بسیار بسیار ضروری هستند و البته باید دانش آموز معلمش را قلبا دوست داشته باشد و به این باور برسد که حتی اگر تنبیه شده این بخاطر خود اوست.

خود من در دوران مدرسه (مخصوصا دبستان) شاهد تنبیه های فراوانی بوده ام و خودم نیز تنبیه شده ام.

اما امروز بسیاری از موفقیت های زندگی ام را مدیون همان تنبیه ها هستم.

خودتان قضاوت کنید که نوجوانان امروز به دلیل همین فرهنگ غلطی که مد شده چقدر بد تربیت شده اند چقدر سطح فکرشان پایین آمده و چقدر آسیب پذیرند بپذیریم که افراط و تفریط "هر دو غلط هستند"

با تشکر البته این نظر شخصی من هست و ممکن هست اشتباه باشد.


12:

مقوله ای هست به نام سلامت روان.متاسفانه سلامت روان در جامعه ی ما به طرز وحشتناکی در حال نزول هست.
از طرفی،با اینکه کار این معلم را تایید نمی کنم،اما اگر آموزش و پرورش لوازم تنبیه(نه ضرب و شتم!) را برای فرمانبرداری فراگیران منتفی و اون را مناسب نداسته و خواستار لغو اون هست،باید اهرم فشار و نیروی بازدارنده ی دیگری را جایگزین اون نماید.
در حال حاضر معلم هیچ نیرویی جهت پیشبرد حرف ها و تذکراتش ندارد.او کاملاً خلع سلاح شده هست.
این اتفاق نیز کاملاً از طرف دانش آموز درک شده و دست معلم برای او رو شده هست.به همین دلیل هر گونه توهین و بی احترامی را نسبت به معلم روا می دارد و هیچ نگرانی از بابت عواقب اون ندارد!
در حال حاضر سیاست کلی آموزش و پرورش نگه داشتن فراگیر در مدرسه و گرفتن دیپلم هست! به هر نحو و هر روش!
به طور مثال چنانچه دانش آموزی در یک مدرسه اقدام به ضرب و شتم معلم خود نماید(اون هم داخل کلاس) نهایت مجازاتی که برای خاطی در نظر می گیرند،انتقال به مدرسه ای دیگر هست!
دیگر خود بخوانید وضعیت مدارس و کلاس ها چقدر نابسامان هست!
همین هست که گاهی از کنار در یک کلاس رد می شوید و فکر می کنید معلم در کلاس حضور ندارد!ولی وقتی به داخل کلاس می روید معلم را در کلاس می بینید که بی خیال روی میزش نشسته هست و نه تذکری می دهد و نه برخوردی می کند! چون هر چه کند،به ضرر اوست.
موردی داشتیم در یک دبستان.
معلمی بر سر دانش آموز داد زده بود.فردای اون روز معلم به اداره خوانده شده بود!زیرا اولیاء دانش آموز مدعی شده بودند که نهیب معلم بر سر فرزندشان موجب لکنت زبان و شب ادراری بچه شده هست!
حال بگویید معلم بدبخت چه کند ؟! :|

13:

اتفاقا برخلاف فرمايش شما دقيقا بعضي از معلم ها
از كمترين اصول معلمي بهره اي نبردن
چند سال پيش كه پسر من كلاس چهارم دبستان بود
آزمون مرآت داشتن
پسر من هميشه جزو شاگرد اول هاي مدرسه هست
هم در درس و هم در اخلاق نمونه !
چون اين موارد براي خودم بسيار حائز اهميته
كلا هم در مدارس خاص ( تيزهوشان و نمونه ) تحصيل كرده
اينا رو فرمودم كه كمي با شخصيت بچه من آشنا بشين
روز آزمون قبل از شروع جلسه يك معلم معلوم الحال
با اندي سال سن !!! كه اتفاقا اونم معلم ادبياتشون بود
جزو مراقبين جلسه بود
قبل از شروع آزمون مغز مداد پسرم ميريزه زير ميزش
اونم ميره پايين مشغول جمع كردنشون ميشه
اين آقا يكي دوبار به همه بچه ها تذكر ميده كه
آروم باشين چون ميخوان جلسه رو شروع كنن
و هموقت مياد بالاي ميز پسر من
با اينكه شناخت كاملي از فرزند من داشته
با اين وجود اول يكي ميزنه تو سر پسرم
و بعد با موهاش اونو از زير ميز ميكشه بالا
كه اونجا چيكار ميكني
(حتي از يادآوري موضوع با اينكه خيلي گذشته عصبي ميشم )
...
پسرم موضوع رو به من انتقال داد
البته من در حضور مدير و مسئولين مدرسه
حقشو كف دستش گذاشتم
و ديگه در مقابل بچه من دست از پا خطا نكرد
ولي سابقشو كه درآوردم
از افتخاراتش اين بوده كه با همه بچه ها همچين رفتاري داشته
نميگم بايد به هر خطاي بچه ها به ديده اغماض نگريسته بشه
اما آيا شما به همچين آدمي حق ميدين ؟

14:

متن خبر رو نخوندم ولی جدا معلم جرئت کرده دانش آموز رو تنبیه بکنه

تو مدرسه ی ما یه بار یکی از ناظم ها با دست منو هدایت کرد سمت حیاط بهم برخورد

به بابام فرمودم اومد کاری کرد که ناظم رو عوض کردن بعد اون وقت اینجا اینجوری!

15:

این کار وحشیگریه ...نه تنبیه

16:

ای بابا چه وضعیتیه ...
یه جا دانش اموز معلمش رو میکشه
جایی دیگه معلم دانش آموز را در حد مرگ می زنه
واقعا که


17:

اونطرف دانش آموز معلمشو با چاقو میکشه این طرف اینجور...چجوریاس ینی

18:

میگن کتک زدن خلافِ قوانینِ
ولی همین چند سالِ پیش که دبیرستانی بودم بارها کتک خوردم
مدیر مدرسمون بنده خدا موجی جنگ بود
بی دلیل با شلنگ میکشتم

19:

متاسفانه و بازهم متاسفانه این اتفاق افتاده ،
اون معلم چــــــه اعتبار ُ شغلش ُ از دست بده چـــــــه تمام ِ هزینه ها پرداخت بشه ،

اگر این بچه هم سلامتیش ُ به دست بیاره ، کی جوابگوی یک عمر ترس ُ دلزدگیش میشه ؟؟

20:

شما بیا یه سر مدرسه ما تا بهت بگم جنازه چیه هنو وحشی تر از خودت ندیدی معلم که هیچی مدیر هم باشی تو مدرسه ما کارت دوتا ضربس پس چرتو پرت نگو نکنه خودتو با کتک ادب کردن ؟؟؟؟؟؟

21:

با بعضی از دانش آموزان مدارا سخته

22:

من خودم دانش اموزم درسته با بعضی ها واقعا مدارا سخته اما باید اون نفر رو کشت چون ما نمی تونیم باهاش مدارا کنیم این توجیح خوبی نیست !!!

23:

ابا سلام
مدرسه ها باید مشاور داشته باشد موضوع از طریق مشاور مدرسه پیگیری شود
مشاوران علم وتجربه رفع مشکل دارند باید به اونها رجوع کرد

24:

یک سری به دبیرستان ها و هنرستان ها بزنید بد نیست کدوم مشاور؟؟؟؟؟

25:

از این به بعد باید مدام منتظر خبرهایی باشیم که معلم رو یک وحشی نشون بدن فقط به خاطر رفع اتهام از دانش آموزی که معلمش رو کشته ...
شاید این خبر واقعیت داشته باشه هر چند من لینک مربوطه رو در تاپیک نمی بینم ولی چی شد که بلافاصله سپس کشته شدن اون معلم همچین خبری درج شد؟؟؟

26:

متاسفانه رفتار دانش َآموزان توی مدارس خیلی زشت و بد شده....

گاهی چنان پررو میشن و چنان بی احترامی می کنن به معلم و آموزگارشون که اون بنده خدا هم دیگه چاره ای نداره این بی ادبا رو کتک مفصلی بزنه..
نسل جدید هم خیلی بد شدن...


27:

وقتی لینکی نبود میشه عنوان موضوع رو در گوگل سرچ کرد در اونصورت خبر تایید یا تکذیب

میشه

لینک اول از عصر ایران

لینک دوم از تی نیوز

لینک سوم ازسایت امت سالاری

لینک چهارم از روزنامه جمهوری اسلامی

منبع اصلی هم ایلنا

28:

مشکل از تاپیک شما نیست عزیزم مشکل از کسانیه که میخوان یک حادثه بد رو بی ارزش جلوه بدن (کشته شدن معلم) و به نوعی کار اون شاگرد نافرمان رو توجیه نمايند ....

29:

خب اگر این خبر کذب بود میشد فرمود که صحنه سازیو بازی هست و می خواهند با افکار

عمومی بازی نمايند ولی خبر واقعی ، جدی و درسته پس صرفاً یک خبر هست

در جامعه ای به بزرگی ایران وقوع رویدادهای متضاد یا مشابه چندان دور از ذهن نیست

چنان که یک اسید پاشی در اصفهان انگیزه چند اسید پاشی در شهرستان تهران میشود و واقعاً

حوادث اسید پاشی رخ می دهند و در رسانه ها انعکاس پیدا می نمايند ...

در این مورد هم خب یک نوجوان معلم خود را کشته

از این سو هم یک معلم شاگرد خود را مورد ضرب و شتم برنامه داده

نشانه هایی برای تفکر ما کاتالوگ تمام مدلی از آدمهای جامعه

30:

درسته ...
حیف که ناهنجاری رفتاری بین همه قشرها رواج داره ...
کلا خود من با تحقیر و توهین به دانش آموز فوق العاده مخالفم ....
دانش آموزهای ما متاسفانه سرشار از مشکلات مالی و خانوادگی هستن و به همین دلیل ناسازگار هستن ولی کادر اجرایی ما فوق العاده بهشون اهمیت میدن و تا اونجا که ممکنه کمکشون می نمايند ....
مشاورهای خوبی هم داریم ولی واقعا تعدادی از بچه ها به هیچ صراطی مستقیم نیستند به طوری که مادرانشون میان گریه می نمايند و میگن نمیدونیم از دست این دختر چکار کنیم ...
من به شخصه خاطرات جالبی از این بچه های ناسازگار کلاسم دارم ...
خوشبختانه خیلی هاشون رو به راه آوردم ولی خودم خون دل خوردم ...

31:

نظرتون محترم همون بهتر معلم نشدید شما باید برید پادگان نیروهای ویژه....


32:

آدم مشکل دار تو هر قشری پیدا میشه

33:

: .اونجايي كه ما بزرگ شديم امثال شما زياد ديديم.

دو تا ضربه هم نياز نيست براي امثال شما.

كاري باهاش ميكردن كه تا اخر درسش سرش لاي لنگاش باشه.

حالا نميگم چيكار ميكردنش .

خودت بفهم تا اخرشو

34:

به جرات ادعا می کنم که در این کشور و این اموزش دانش اموز تا حد حیوان پست تلقی می شود

مدارس ما مانند زندان ها هستند که تنها سیم خاردار و باتوم کم دارند .

هیچ توجهی به حقوق دانش اموز نمی شود و اصولا دانش اموز انسان محسوب نمی شود .

البته نمی توان از رفتار بی فرهنگ در مدارس چشم پوشی کرد و این نیازمند تغییر جامع در سیستم اموزشی و فرهنگی کشور هست .

+

دوستی در کشور المان تعریف می کرد :
یک روز که از مقابل یک دبیرستان می گذشتم دیدم که ناگهان یک خودرو پلیس به سرعت به سمت دبیرستان رفت و 3 مامور پلیس وارد دبیرستان شدند و یک فرد را بازداشت و به اداره پلیس بردند .
این اتفاق برایم عجیب بود و از یک مسئول دبیرستان سوال کردم که ماجرا چیست ؟ او فرمود که ان فرد معلم درس شیمی بود که یک دانش اموز را کتک زده هست و این خلاف قوانین المان می باشد و همین مطلب باعث شد دستگیر شود .

بعد ها فهمید که ان معلم به جرم حمله به یک دانش اموز که سرمایه و اینده ساز کشور المان هست به 2 ماه حبس و تعلیق از کار های دولتی محکوم شد !

35:


این موضوع در مورد معلمانمون صدق نمیکنه ؟ به نظر شما با اونها انسانی رفتار میشه ؟

36:

مشکل دوجانبه هست ولی فشار بیشتر روی دانش اموز هست که در امور درسی و مدرسه هیچ حقی برای نظر دادن و صحبت کردن ندارد

جدیدا هم خبردار شدم مدارس کم کم به دوربین های مداربسته مجهز می شوند تا زندان ها (مدرسه ها ) به ذات حقیقی خود نزدیک شوند


با این وجود رفتار با معلم ها هم باید تغییر کنه به خصوص گزینش انان که وظیفه تربیت یک نسل رو دارند و مانند کشور های توسعه یافته به طور کامل باید شیوه اموزش و پرورش از مدیریت تا تدریس تغییر کند .


37:

نمیدونم به نظرم سیستم آموزشیمون اشتباه داره اما دیگه خیلی هم شور نیست معلمان دارن تلاش میکنن دانش آموزان هم تلاش مینمايند اما گاهی یک حلقه مفقوده این وسط وجود داره که متاسفانه نتیجه مطلوب رو به بار نمیاره ....سختی زندگی و مشکلات معیشتی و گرفتاریهای خانوادگی و اقتصادی معلم ؟

تعداد زیاد دانش آموزان و حجم زیاد درسها و ساعات محدود تدریس؟

نداشتن مهارت های لازم تدریس و روانشناسی ؟

یا کوتاهی و بی توجهی و از سر باز کردن و اهمال کاری ؟

یا سایر شرایط ؟

نمیدونم !

38:

همه این ها نقص های اموزش ماست چون اموزش ما بر پایه شیوه های قرن 19 و 20 میلادی طراحی شده
در حالی که در مدارس نوین و مدرن هستفاده از امکانات تکنولوژی ، کاهش جمعیت کلاس ، پژوهش محوری به جای حفظ محوری و ...

هم به نفع معلم تمام شده هست و هم به نفع دانش اموز .

وقتی معلم با هستفاده از شیوه های نوین و تکنولوژی درس می دهد این درس دادن برای او راحتتر و برای دانش اموز جذاب تر و لذت بخش تر هست .

در کنار ان باید حقوق دانش اموز و معلم به طول کامل مشخص شود و دولت هموقت از این دو گروه حمایت کند .

چون گروه اول اینده کشور را باید بسازد
و گروه دوم باید اینده سازان کشور را تربیت کند .


39:


نمیشه به همه جا تعمیم داد، نه میشه فرمود مشکل از دانش آموزان هست نه میشه فرمود از معلمان
همونطوری که در مقابل هم نمیشه فرمود مشکل از هیچ کدومشون نیست...

در هر دو گروه مشکل دارش هست...
برای اصلاح معلمان؛ موافقم از نظارت بر رفتار اونها...

اما نظارت از طرف گچا؟ ازطرف آموزش و پرورش که به آدمایی ان مث خودشون...
یه سری کلاس های روانشناسی برای تربیت بچه ها لازمه براشون گذاشته بشه...

البته که خیلی ها شاید نرن اما تشویقی باشه...

برای اصلاح بچه ها هم که باید پدرمادراشون اصلاح شن!
در نتیجه باید کل جامعه اصلاح شود تا مدرسه ها حالش بهتر شود....

40:

هنو مونده شوما بخوای بچه های نظام ابدو کاری کنی چهار تا بچه رو میزدی فکر نکن هنر کردی بیا خیلی بزرگی تا بادت رو خالی کنیم کوچیک بشی امثال هه تو هنو ندیدی بپا اومدی نظام اباد نخورنت

41:

: .نظام اباد.

بچه جون رو ..

ديگرون اسكي نرو.

خودت بيا ببينيم چند مرده حلاجي.

بچه ها نظام اباد تنها چيزي كه بلدن بخورن ..

اضافيه.شما هم پشت كامپوتر گنده ن.گ.وز.

جر ميخوري.

شما ...

لاي خشتكت داري بيا ...

ايشالا در خدمتتون هستيم

42:

کار خودتون رو نسبت نده بچه هم مال منطه شماست نه ما بعدشم شما زیاد گنده گنده میزنی پاشو بیا تا بادتو خالی کنیم اوکی اینجا هم جاش نیست نشون بدی از کدوم خراب شده و با چه خانواده و چه تربیتی هستی کاری داشتی بیا نظام اباد باد گیریت کنیم


82 out of 100 based on 52 user ratings 502 reviews